Hazal Kaya Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi! | Kızlara Moda

Hazal Kaya Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi!

Hazal Kaya Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi!

Tüm saç severlere merhaba. Bugün Hazal Kaya saç modeli ve Hazal Kaya saç rengi hakkında tüm detaylardan bahsedeceğiz. Ünlülerin saç stilleri birçok kişi için rol model olduğu için buna yakından bakıyoruz. Güzel oyuncunun tam ismi de Leyla Hazal Kaya’dır. Birçok kişi tam adını bilmez. Güzel oyuncunun ön plana çıktığı dizi ise Aşk-ı Memnu dizisinde hayat verdiği Nihal karakteridir. Daha sonra ise Adını Feriha koydum dizisinde de başrol oynayarak oyunculuğundan söz ettirmiştir. Kendisi gibi oyuncu olan Ali Atay ile evlenmiştir. Bu evlilikten güzel oyuncu Fikret Ali Atay isimli çocukları vardır. Şimdi de Hazal Kaya saç detayları hakkında geniş bilgiler verelim.

 

Hazal Kaya’yı Tanıyalım

 

Adı: Leyla Hazal

Soyadı: Kaya

Doğum yeri: Gaziantep

Doğum tarihi: 1 Ekim 1990

Aslen nereli: Gaziantep

Boyunun uzunluğu: 1.58 cm

Kilo miktarı: 49 kg

Medeni durumu: Evli

Burcu : Terazi

Mesleği: Oyuncu

Eşi: Ali Atay

Oynadığı dizi ve filmler: Sıla, Taşların Sırrı, Acemi Cadı, Genco, Aşk-ı Memnu, Behzat Ç., Adını Feriha Koydum, Son Yaz- Balkanlar 1912, Çalgı Çengi, Ay Büyürken Uyuyamam, Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm, Ay Büyürken Uyuyamam, Bu Son Olsun, Otostop

 

Hazal Kaya Saç Rengi

 

Tatlı ve sempatik oyuncu koyu renkli saçlar kullanıyor. Açık renkli saç hemen hemen hiç kullanmadı bunun nedeni ten rengi. Hazal’ın ten rengi çok açık olduğu için koyu tonlarda saç renkleri tercih ediyor. Buz kahvesi, kestane saç rengi ve fındık kabuğu saç renklerini kullanıyor. Bu üç saç rengi arasında değişiklikler yapıyor. Sempatik yıldız doğal görünümlü saç renklerinden yana tercihlerini kullanıyor. Ayrıca saçlarına ışıltı da atmayı ihmal etmiyor. Koyu renk sevenler için süper öneriler diyebiliriz.

 

Hazal Kaya Saç Rengi 2021

 

2021 yılında da koyu saç rengini tercih ediyor güzel yıldız. Doğum yaptıktan sonra 2021 yılında da onu kestane saç rengi ile görmekteyiz. Kestane saç renginde ufak değişimler yaptığını zaman zaman gözlemliyoruz. Kestane rengi ile kahkül stilini de çok kullandığını ekleyelim.

Bu Yazıyla Alakalı İçerikler

 

Hazal Kaya Yeni Saç Rengi

 

Yeni saç rengi buz kahvesi diyebiliriz. Bu renk kahvenin biraz daha soğuk tonlarını içeriyor. Kahvenin eşsiz yansımalarını hissetmek isteyenler güzel oyuncu gibi bu kahve tonunu kullanabilir. Açık tenli bayanlara daha güzel yakıştığını da ekleyelim.

 

Hazal Kaya’nın Doğal Saç Rengi Nedir?

 

Doğal saç rengi kahverengi tonlarındadır bazıları siyah dese de naturel saçları kahverengi tonlarındadır. Saç boyalarını da doğal saç rengine yakın kullanarak yapaylıktan uzak durmak istediğini ekleyelim.

 

Hazal Kaya Aşkı Memnu Saç Rengi

 

Aşk-ı Memnu dizisinde oynarken kullandığı saç rengi kahve ve küllü kahve tonlarındaydı. Bu dizideki saç rengi hala beğeniliyor. Kahve tonlarındaki rengi düz saç modeli ile tamamlayarak daha hoş bir görünüm elde ediyordu güzel oyuncu.

 

Hazal Kaya Adını Feriha Koydum Saç Rengi

 

Bu dizide saç rengi açık kestane idi. Güneşin altında müthiş yansımaları olan hoş bir saç rengi diyebiliriz. Bu tonu en iyi taşıyan ünlülerden biri diyebiliriz.

 

Hazal Kaya Saç Kesimi

 

Saç renginden sonra biraz da saç kesimi ve saç stili hakkında geniş bilgiler verelim. Genellikle uzun ve orta boy saç uzunluğunu kullandığını görüyoruz. Yüz yapısına uygun saç kesimi tercih ediyor. Yüz yapısı biraz küçük olduğu için hacimli bir saç kesimi tercih ediliyor. Saç bakımına özen göstererek saç kırıklarının olmamasını sağlıyor. Ayrıca saç rengine göre de bir saç kesimi terchi ediyor. Hazal’ı zaman zaman da kısa saç stili ile görmek mümkün ama genel de uzun saçları seviyor. Saçlarını kestirirken boy uzunluğunu da dikkate aldırdığını söyleyelim.

 

Hazal Kaya Kısa Saç Modeli

 

Tatlı ve güzel oyuncu genellikle uzun saçlar kullansa da arada saçlarını kısaltarak tarz değişikliğine gidiyor. Onun tercih ettiği kısa saç stillerinden sizlerde ilham alabilirsiniz.

 

Bob Kesim Hazal Kaya

 

Bir zamanlar kısa saç stillerinden olan bob kesim saç modelini de kullandı. Bu saç stili kesinlikle eşsizdi. Bu tarzı çok soran olduğu için bizde aşağıda göstermek istedik.

 

Hazal Kaya Kahkül

 

Kahküllü saç stillerini kullanmayı da seven güzel oyuncu birçok kahkül görünümü ile karşımıza çıkıyor. Sizlerde kahküllü saç modellerinden ilham alabilirsiniz.

 

 

Hazal Kaya Saç Modeli

 

Güzel oyuncu genel olarak uzun ve omuza kadar uzanan saç stillerini kullanılıyor. Bunun yanında arada kısa saç stillerini de tercih ederek değişiklik yapıyor. Kullandığı saç modelleri ise şöyle:

  • Omuzda saç modeli
  • Uzun dalgalı saç modeli
  • Fönlü orta boy saç modeli
  • Kahküllü dağınık saç modeli
  • Dalgalı uzun saç modeli
  • Bob kesim
  • Ortadan ayrık düz saç stili
  • Topuz saç modeli

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?