Ezgi Mola Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi | Kızlara Moda
Kızlara Moda
Ezgi Mola Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi
Sosyal Medyada Paylaş
18 Temmuz 2020
kizlaramoda

Ezgi Mola Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi

Ünlülerin saç renklerini incelemeye devam ediyoruz. Bu kapsamda bugün Ezgi Mola saç rengi hakkında geniş bilgiler vereceğiz. Ayrıca Ezgi Mola saç modelleri de çok fazla soruluyor. Kısaca ünlü ismi tanıyıp saçlarını inceleyelim. Oyunculuk ile öne çıkan bir ünlü isim. Birçok dizi ve film de rol aldı ve oyunculuğu ile de birçok hayran kitlesi topladı. Bir dönem kiloları ile gündeme gelen oyuncu bu kilolarını vererek baya fit görünüme kavuştu. Sempatik yapısı ve güler yüzlülüğü ile tatlı bir görünüme sahip. Bu tatlı görünümünün yanında saçları da çok hoş görünüyor. Dizi ve filmlerin yanında birçok reklam filminde de boy gösterdi. 37 yaşındaki güzel yıldız birçok tiyatro eğitimi aldı. Asıl üne kavuşması da BKM’de rol aldıktan sonra Hırsız Polis adlı dizi ve akabinde Organize İşler filminde rol alması ile oldu. Şimdi de güzel yıldız hakkında diğer detaylara bakalım.

 

Ezgi Molayı Tanıyalım

 

Adı: Ezgi

Soyadı: Mola

Doğum yeri: İstanbul

Doğum tarihi: 29 Mart 1983

Aslen nereli: İstanbul

Boyunun uzunluğu: 1.63 m

Kilo miktarı: 54 kg

Medeni durumu: Bekar

Burcu: Koç

Mesleği: Oyuncu

Sevgilisi: Mustafa Aksakallı

Instagram hesabı: https://www.instagram.com/ezomola/?hl=tr

Aldığı ödüller: Sadri Alışık ödülü (en iyi yardımcı oyuncu 20o7)

Oynadığı dizi ve filmler: Unutma Beni, Sultan Makamı, Görünmez Adam, Sevinçli Haller, Hırsız Polis, Senden Başka, Canım Ailem, Kolay Gelsin, Sınıf, Güneydoğudan Öyküler, Bir Ömür Yetmez, Kötü Yol, Kocan Kadar Konuş, Pazarları Hiç Sevmem, Soğuk, Celal ile Ceren, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Patron Mutlu Son İstiyor, İklim Meselesi, Kelebekler ve Lady Winsley, Organize İşler 2 Sazan Sarmalı

 

Ezgi Mola’nın Doğal Saç Rengi Nedir?

 

İlk olarak doğal rengi ne bundan bahsedelim. Güzel yıldızın doğal saç rengi kahve tonlarıdır. Biraz zamanlar doğal rengi ile de onu gördük. Genelde koyu saç rengini sevdiği için kendi doğal rengini de kullandı. Güzel ve sağlıklı saçlarından dolayı birçok reklamda da oynadı. Doğal rengine yakın saç boyalarını kullandığını da görüyoruz.

 

Ezgi Mola Saç Rengi Nedir?

 

Birçok kişi onu Türkan Şoray’a benzetiyor. Güzel oyuncunun saç renkleri genelde koyu tonlardan yana diyebiliriz. Bugüne kadar siyah saç rengi, koyu kumral saç rengi, kestane saç rengi ve bronz kahve saç rengini kullandı. Şimdilerde ise güzel oyuncunun saç rengi bronz kahvedir. Bu ton cilt rengine çok yakıştığını da söyleyebiliriz. Açık tonlardaki cilt rengi ile bronz kahve saç rengi güzel uyum sağlamış.

Bakmanızı Öneririz: Fahriye Evcen Saç Rengi Nedir?

 

Ezgi Mola Yeni Saç Rengi

 

Birçok kişi yeni rengi soruyor yeni saç rengi bronz kahvedir. Bu kahve gerçekten diğer kahve tonlarına göre ok parlak ve göz alıcıdır. Koyu saç renkleri içerisinde kesinlikle etkileyici görünmek isteyenler rengi olarak öne çıkıyor. Birçok ünlü isminde tercihi bronz kahve diyebiliriz. Koyu saç rengi seviyorsanız sizlerde bu tonu deneyebilirsiniz.

Bakmanızı Öneririz: Sinem Kobal Saç Rengi

 

Ezgi Mola Saç Rengi Numarası ve Boyası

 

Hani boyalardan bu saç rengi oluşturuluyor işte ona da bakalım. Aşağıdaki saç boya numaralarını kullanarak bu hoş görünümü oluşturabilirsiniz.

  • Loreal Paris casting crem 680 bronz kahve saç boyası (fiyatı: 22.90 TL)
  • Palette kalıcı doğal renkler serisi 6-70 bronz kahve saç boyası (fiyatı: 17 TL)
  • Palette Deluxe  5-68 kestane saç boyası (fiyatı: 15.63 TL)
  • Palette Deluxe 6-0 koyu kumral saç boyası (fiyat: 15.63 TL)
  • Loreal Paris Excellence 6.03 yoğun koyu kumral (fiyat: 35 TL)

 

Ezgi Mola Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

 

Nasıl elde edileceğini anlatarak zor olacağını düşündük bundan dolayı da video ekledik. Videomuzu izleyerek güzel mankenin saç rengine kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Ezgi Mola Saç Kesimi ve Saç Modelleri

 

Saç kesimine bakalım, öncelikle yüz yapısına uygun bir kesim kullanmaktadır ve kesimi kısa ya da orta uzunluktadır. Duruma göre kahküllü saç stilinden dolayı ön bölgede buna uygun kesim yaptırmaktadır. Saçlarına hacimli bir kesim uyguladığınında altını çizelim. Kullandığı saç modelleri kısa ve omuzda saç modellerini olduğunu söyleyelim. Sempatik yıldız uzun saç modeli kullanmıyor. Kısa saç modelinin yüz yapısına yakıştığını düşünerek tercihi kısa saçlardan yana.

-Kahküllü kısa saç model

-Kıvırcık kısa saç modeli

-Omuzda saç modeli

-Bob kesim saç

-Dalgalı kısa saç modeli

-Küt kesim

-Aksesuarlı kısa saç modeli

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 -