Başak Parlak Saç Rengi ve Saç Modelleri | Kızlara Moda

Başak Parlak Saç Rengi ve Saç Modelleri

Başak Parlak Saç Rengi ve Saç Modelleri

Bugün Başak Parlak saç rengi ve Başak Parlak saç modelleri hakkında geniş bilgi vereceğiz. Başak Parlak oyuncu ve mankendir. Fikrimin İnce Gülü ve Serçe adlı dizilerle şöhreti yakaladı. Şevket Yerimdar dizisi ile beraber de iyi bir oyunculuk sergiledi. Renkli gözleri ve güzel yüzü, saçları ile de dikkat çekiyor. Birçok kişi saç rengini ve saç modelini soruyor. Birçok dizi ve film de rol alan oyuncu etkileyici fiziği ile ve sağlıklı saçları ile dikkat çekiyor. Bugünde sizlere saçları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

 

Başak Parlak’ı Tanıyalım

 

Adı: Başak

Soyadı: Parlak

Doğum yeri: Tekirdağ

Doğum tarihi: 3 Kasım 1989

Aslen nereli: Tekirdağ

Boyunun uzunluğu: 1.70 m.

Kilo miktarı: 53 kg

Göz rengi: Mavi

Ten rengi: Kumral

Medeni durumu: Bekar

Sevgilisi: Bedir Özuslu (eski sevgilisi), Caner Karamukoğlu (eski sevgilisi)

Burcu: Akrep

Mesleği: Oyuncu, manken

Oynadığı dizi ve filmler: Şevket Yerimdar, Kış Güneşi, Bir Deniz Hikayesi, Sırat, Yamak Ahmet, Uygun Adım Aşk, Serçe, Fikrimin İnce Gülü, Doktorlar, Gümüş, Acı Hayat, Ayışığı Nerdesin, Büyük Buluşma, Zalim, Sırlar Dünyası

 

Başak Parlak Saç Rengi

 

Güzel oyuncunun sağlıklı ve pürüzsüz saçları kesinlikle göz kamaştırıyor. Sağlıklı saçlarına dikkatli bakım yaptığını ifade ediyor ayrıca beslenmeye de çok önem verdiğini ekliyor. Güzel yıldız koyu ve açık saç renklerini de denedi. Siyah, çikolata kahve saç rengini kullandı. Çikolata kahve saç rengini uzun süre kullandı ve bu renk cilt rengine çok güzel yakıştı. Çikolata kahve saç rengi gözlerini de ön plana çıkardı. Bir arada da kızıl kahve saç rengini denedi ama kızıl tonunu çok uzun süre kullanmadı. Şu anda ise sarı saç tonlarını kullanıyor. Koyu sarı saç rengini kullanmakta. Bu sarı tonu da gayet güzel yakışmaktadır.

 

Başak Parlak Saç Boyası ve Numarası

 

Ünlü oyuncunun kullandığı saç boyalarını ve numaralarını da ifade edelim. Aşağıdaki boyalardan alıp uyguladığınız bu renkleri evde kendinizde oluşturabilirsiniz.

  • Palette Deluxe 3-65 çikolata kahve saç boyası (fiyatı: 24.46 TL)
  • Neva Kozmetik 6.7 çikolata kahve saç boyası (fiyatı: 24 TL)
  • Loreal Paris 5.62 kızıl kahve saç boyası (fiyatı: 51 TL)
  • Palette 5-57 ışıltılı kızıl kahve saç boyası (fiyatı: 13.50 TL)
  • Loreal Excellence 8.1 küllü koyu sarı saç boyası (fiyatı: 36.50 TL)

 

Başak Parlak Saç Modelleri

 

Sempatik yıldızın saç kesimine baktığımızda yüz yapısı ile uyumlu. Uzun saç kesimi kullanıyor ve buna göre saç stilleri seçiyor. Ağırlıklı olarak düz saç modelleri ve iri dalgalı saç modelleri kullanıyor. Bunun yanında ev topuzu saç modeli ile de onu görmekteyiz. Özel günler ile gündelik saç stillerini birbirinden ayırarak tercih ediyor. Açık tarzdaki saç stillerinin güzel oyuncuya daha çok yakıştığını düşünüyoruz. Kıvırcık ve kısa saç stillerini de pek kullanmıyor. Genellikle düz uzun ve dalgalı stiller kullanıyor. Şimdi de tercih ettiği saç stillerine bakalım.

-Düz uzun saç modeli

-Ev topuzu saç modeli

-Dağınık topuz saç modeli

-İri dalgalı saç modeli

-Fönlü hafif dalgalı saç modeli

-At kuyruğu saç modeli

-Ortadan ayrık düz saç modeli

İlginizi Çekecektir

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?