Alina Boz Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi | Kızlara Moda

Alina Boz Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi

Alina Boz Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi

Ünlülerin saçlarını incelemeye devam ediyoruz. Bugün Alina Boz saç rengi ve Alina Boz saç modelleri hakkında geniş bilgiler vereceğiz. Genç ve başarılı oyunculuğu ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Güzelliği ve tarzı ile de adından söz ettiriyor. Annesi Rus, babası Türk olan bir çiftten dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarda oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Birçok reklam da oynamıştır. Cesur Hemşire dizisi ile ekranlara giriş yapan oyuncu birçok dizi de rol aldı. Alina’nın asıl çıkışı ise Paramparça dizisinde Hazal Karakteri ile oldu. Şu sıralarda ise Alina Boz Maraşlı dizisinde Mahur karakterine hayat vermektedir. ATV ekranlarında yanına giren Maraşlı dizisi şimdiden çok sevilmeye başlandı.

 

Alina Boz’u Tanıyalım

 

Adı: Alina

Soyadı: Boz

Doğum yeri: Moskova

Doğum tarihi: 14 Haziran 1998

Aslen nereli: Türk

Boyunun uzunluğu: 1.73 cm

Kilo miktarı: 58 kg

Göz rengi: Yeşil

Ten rengi: Kumral

Medeni durumu: Bekar

Burcu: İkizler

Mesleği: Oyuncu

Oynadığı dizi ve filmler: Cesur Hemşire (Canan), Paramparça (Hazal), Kaçma Birader (Melis Kahveci), Bölük, Sevdanın Bahçesi (Defne), Vatanım Sensin (Prenses Anastasia Romanova), Elimi Bırakma (Azra), Maraşlı (Mahur).

 

Alina Boz Saç Rengi Nedir?

 

Renkli göz ve genç oyuncunun saçları da çok dikkat çekiyor. Stili ve tarzıyla kesinlikle ön plana çıkıyor. Bir dönem sarı saç tonlarında karşımıza çıkan güzel oyuncu şimdiler de açık kumral ve açık kahve tonlarını tercih ediyor. Bir ara kızıl saç rengini de kullanmıştı. Hep açık tonlar hem de hafif koyu tonlar oyuncuya çok güzel yakışıyor. Bir ara kumral ve kahve tonlarını da bir arada kullanarak da değişiklik yapmıştı. Bu saç renklerinin güzel oyuncunun ten rengine yüz yapısına çok güzel uyum sağladığını da söyleyebiliriz.

 

Alina Boz Maraşlı Dizisindeki Saç Rengi

 

Maraşlı dizisinde başrol oynan oyuncu Mahur karakterine hayat veriyor. Bu dizi de sarı saçlarının aksine daha koyu tonlarda saç rengi ile onu görüyoruz. Bu dizide güzel oyuncu açık kumral ve kahve tonlarını da saç rengi ile karşımıza çıktı. Bu dizi de orta koyulukta bir saç rengi ile yüz yapısını ve göz rengini daha ön plana çıkarmış.

Bu Yazıyla Alakalı İçerikler

 

Alina Boz Saç Kesimi

 

Profesyonel bir saç kesimi yapılıyor ve bu kesimde yüz yapısı ve yüz hatları dikkate alınıyor. Genellikle orta ve uzun saç kesimi gerçekleştiriliyor. Alın açıklığından dolayı bu bölge kesimine daha dikkat ediliyor. Yumuşak bir kesim kullanılıyor. Ayrıca saç rengine göre de kesim stili değişiyor. Son derece de modern bir saç stili oluşturuluyor. Çok sağlıklı ve güzel saçlarının olduğunu da ekleyelim.

 

Alina Boz Saç Modelleri

 

Genç yıldız hangi saç modellerini tercih ediyor buna da bakalım. Kullandığı saç modellerinin kendi sitiline uygun olduğunu söyleyelim. Giyim stiline göre saç modelleri tercih ediyor. Ayrıca kullanacağı ortamlara göre de saç modelini değiştiriyor. Uzun düz saç modellerini ise sıklıkla tercih ediyor. En çok tercih ettiği saç modelleri ise şu şekildedir;

  • Omuz hizası saç modelleri
  • Yarım topuz saç modelleri
  • Ortadan ayrık düz uzun saç modeli
  • Uzun düz saç modeli
  • Dalgalı dağınık saç modeli
  • Katlı saç modelleri

 

Alina Boz Saç ve Makyaj Videosu

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?