Melis Sezen Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi! | Kızlara Moda

Melis Sezen Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi!

Melis Sezen Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi!

Ünlülerin saç renklerini incelemeye devam ediyoruz. Bugün Melis Sezen saç rengi ve Melis Sezen saç modelleri hakkında bilgi vereceğiz. Güzel oyuncu son günlerde Sadakatsiz dizisindeki Derin karakteri ile adından çokça söz ettiriyor. Güzel oyuncu Leke dizisi gibi birçok dize de rol alsa da Sadakatsiz dizisi ile daha fazla tanınmaya başladı. Bu dizi de başrol alan oyuncunun saç rengi ve saç modelleri de hayranları tarafından çok fazla soruluyor. Bugün de güzel yıldızın saçları hakkında geniş bir yazı dizisi hazırladık. Şimdi de bu detaylara bakalım.

 

Melis Sezen’i Tanıyalım

 

Adı: Melis

Soyadı: Sezen

Doğum yeri: İstanbul

Doğum tarihi: 2 Aralık 1993

Aslen nereli: İstanbul

Boyunun uzunluğu: 1.69 cm

Kilo miktarı: 54 kg

Medeni durumu: Bekar

Burcu: Yay

Mesleği: Oyuncu

Oynadığı dizi ve filmler: Hayat Bazen Tatlıdır (206), Siyah İnci (2017), Dünya Hali (2018), Tilki Yuvası (2018), Şampiyon (2018), Mucize 2 (2019), Leke (2019), Ya İstiklal Ya Ölüm (2020), Sadakatsiz (2020)

 

Melis Sezen Saç Rengi

 

Güzel oyuncunun saç rengi çok soruluyor bundan dolayı detayları ile anlatalım. Kahverengi göz rengi ve beyaz tenine uygun olan bir renk seçimi yapmış. Küllü bakır saç rengi kullandığını söyleyebiliriz ama zaman zaman karamele yakın koyu kumral tonunu da kullanmaktadır. Kaş rengini de zaman zaman saç görünümü ile eşit hale getiriyor. Bu renk hayranları tarafından çok beğeniliyor.

Melis Sezen Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

 

Melis’in küllü bakır saç rengi elde etmek istiyorsanız bu ifade ettiğimiz saç boyalarını karıştırın. Saçlarının ana rengi koyu kahve ya da koyu kumral orta kumral olanlar bu formülü kullanıp bu tonu elde edebilir. Loreal excellence creme serisi 6.41 saç boyası ile birlikte + Sıcak Bakır Kahve 6,45 %60 / %40 Saç boyalarını karıştırarak  küllü bakır tonuna ulaşabilirsiniz.

 

Melis Sezen Gerçek Saç Rengi

 

Güzel oyuncu gerçek saç rengi orta kahvedir. Bu saç rengine göre de saçlarında değişiklik yapmaktadır. Yüz yapısına ve ten rengine uyumlu saç renkleri kullanmaktadır. Ayrıca kullandığı saç renklerini de çok iyi taşımaktadır. Kaş yapısına da her zaman özen göstermektedir.

Bu Yazıyla Alakalı İçerikler

 

Melis Sezen Saç Rengi Sadakatsiz

 

Sadakatsiz dizi soluksuz izlenmeye devam ediyor. Bu dizide Derin rolüne hayat veren Melis Sezen saçları ile de adından söz ettiriyor. Bu dizideki rengi küllü bakırdır. Küllü bakır renginin nasıl elde edilişini yukarıda anlattık. Beyaz tenli iseniz bu ton size yakışabilir.

 

Melis Sezen Leke Dizisindeki Saç Rengi

 

Bu dizideki saç rengi ise karamele yakın koyu kumraldır. bu saç tonu da leke dizisinde farklı bir tarz oluşturmuştu güzel oyuncuya . Son derece hoş ve güzel bir renktir. Sizlere de bu renk ilham olmaktadır.

 

Melis Sezen Saç Kesimi

 

Nasıl bir saç şekillendirmesi yaptığına da bakalım. Orta ve uzun saç kesimleri kullanılıyor. Hemen hemen hiç onu kısa saçlarla görmedik diyebiliriz. Yüz yapısı biraz küçük olduğu için uzun ve orta boylarla daha zengin bir görünüm elde ediyor. Saçları ince telli olduğu için buna uygun şekilde kesim yaptırıyor. Ayrıca yüz yapısına uygun ve kat katlı bir saç stili kullanıyor.

 

Melis Sezen Saç Modelleri

 

Saç modellerine bakalım. Yüz yapısına ve saç rengine uygun saç modelleri kullanıyor. Ayrıca uzun ve orta boylu saç modellerinden yana seçimler yapıyor. Stiline ve yaşına uygun seçimlerle eşsiz görünüyor. Oyuncunun güzelliğine güzellik katan en önemli noktalarından biri de tercih ettiği saç stili diyebiliriz.

-Kahküllü uzun saç modelleri

-Dalgalı uzun saç modelleri

-Dağınık saç stili

-Uzun bukleli saç modelleri

-Ortadan ayrık uzun saç modelleri

-Geriye doğru taranmış uzun şık saç modeli

-Fönlü düz saç stili

 

Melis Sezen’in Videosu

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?