Ebru Gündeş Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi! | Kızlara Moda

Ebru Gündeş Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi!

Ebru Gündeş Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi!

Bir şarkıcının saçlarını daha mercek altına alıyoruz. Bugün Ebru Gündeş saç rengi hakkında tüm detaylara bakacağız. Aslen Gaziantepli olan güzel şarkıcı bir tekstil işçisi olarak çalışmaktaydı. Şöhrete ulaşmadan önce fiziksel görünümü de çok farklı idi. Ayrık dişleri, kötü kaş yapısı ve dışarı çıkmış şekilde bakan gözlerinden bugün eser yok. Bir dizi estetik operasyon sonucu çok hoş bir görünüme kavuşan ünlü şarkıcıya makyaj çok ama çok yakışıyor. Güçlü sesi ile keşfedildi ve 19 yaşında albüm çıkardı ve hayatı bu şekilde hızlıca değişti. Güçlü sesi tüm otoriteler tarafından tam not aldı ve harika albümleri ile de gönüllerde taht kurdu. Birçok evliliği ile gündem oldu en son Rıza Sarraf evliliği ve boşanması ile de günlerce konuşuldu. Güzel sanatçıyı O Ses Türkiye jürisi olarak da izledik ve gerçekten sesi ve jüri üyeliği ile de ekranlara damga vurdu. Şimdi de saç rengi ve Ebru Gündeş saç modeli hakkında geniş bilgiler sunalım.

 

Ebru Gündeş Kimdir, Ayrıntılı Tanıyalım

 

Adı: Ebru

Soyadı: Gündeş

Babası: Mustafa Ayvazoğlugil

Annesi: Müjgan Ayvazoğlugil

Doğum yeri:  İstanbul

Doğum tarihi: 12 Ekim 1974

Aslen nereli:  Gaziantep

Boyunun uzunluğu: 1.61 cm

Kilo miktarı: 57 kg

Medeni durumu: Bekar

Burcu : Terazi

Mesleği: Şarkıcı, oyuncu,sunucu

Kardeşleri: Aslıhan Gündeş, Cengiz Kumartaşoğlu

Eski evlilikleri: Hamdi Vardar, Ömer Durak, Rıza Sarraf

Çocukları: Alara Zarrab

Konuşabildiği diller: Türkçe, İngilizce

Oynadığı dizi ve filmler:

1993 – Tanrı Misafiri

1995 – Fırtınalar

1997 – Deli Divane

1999 – Sen Allah’ın Bir Lütfusun

1999 – Affet Beni

2006 – İmkansız Aşk

Albümleri: 1993: Tanrı Misafiri, 1994: Tatlı Bela, 1995: Ben Daha Büyümedim, 1996: Kurtlar Sofrası, 1998: Sen Allah’ın Bir Lütfusun, 1999: Dön Ne Olur, 2000: Dön Ne Olur Remixes, 2001: Ahdım Olsun, 2002: Ahdım Olsun Remix, 2003: Şahane, 2004: Bize de Bu Yakışır, 2006: Kaçak, 2008: Evet, 2011: Beyaz, 2012: 13,5, 2014: Araftayım, 2019: Aşık.

 

Ebru Gündeş’in Saç Rengi Nedir?

 

Stili, tarzı, makyajı ve saçları ile kesinlikle dikkat çeken bir şarkıcı. Sağlıklı saç yapısı ve şekillendirmesi ile de birçok kişinin dikkatini çekiyor. Ebru Gündeş’i hep koyu saç renkleri ile gördük hemen hemen hiç açık saç rengi kullanmadı. Çok uzun yıllar önce sarı tonlarında saç rengi kullandı ama çok kısa sürdü. Güzel yıldızın saç rengi altın ışıltılı kahve rengidir. Zaman zaman kahve tonlarını da değiştirmektedir. Çikolata kahve, açık kahve saç rengi, siyah,koyu kahve diğer kullandığı saç renkleri arasındadır. Yani özetle sempatik şarkıcı saç rengi kahve tonları olmaktadır her zaman. Bizde ona koyu tonlarında saç renklerini çok yakıştırıyoruz sarı tonları, bal köpüğü, kızıl tonları yakışmamaktadır. Tarzı ve duruşu ile koyu tonlarda renkler çok harika göstermektedir.

 

Ebru Gündeş’in Doğal Saç Rengi Nedir?

 

Doğal rengi ile kullandığı saç rengi tonları da yakındır. Ebru’nun doğal saç rengi de kahve tonlarıdır. Bundan dolayı da uygulanan saç boyaları daha iyi uyum sağlamaktadır saçlarına. Kendisine daha doğal görünüm verdiği içinde çok hoş görünmektedir. Ayrıca doğal saç rengini de zaman zaman kullanmıştır. Doğal tarzın da yakıştığını düşünüyoruz.

 

Ebru Gündeş Yeni Saç Rengi

 

Eski ile yeni arasında çok fazla bir fark yok hatta değişimden söz etmekte çok mümkü değil. Çünkü güzel şarkıcı kahve tonlarını kullandığı için dikkatli bakılmayınca anlaşılmıyor. Şuan yeni saç rengi açık kahvedir. Bu kahve tonlarında zaman zaman ufak işlemler yaptırarak hareket kazandırmaktadır. Yani gene olarak kahve tonlarını kullanıyor demek doğru olur.

İlginizi Çekecektir: Meryem Uzerli Saç Rengi Nedir?

 

Ebru Gündeş Saç Rengi Numarası ve Saç Boyası

 

Kullandığı saç boyalarına ve numaralarına da bakalım. Aşağıdaki boya markalarını ve numaraları alarak sizlerde güzle yıldızın saç rengi tonuna ulaşabilirsiniz. Kullandığı saç boyaları ve saç boya numaraları ise şu şekildedir;

  • Koleston set saç boyası 7/77 ışıltılı kahve (fiyat: 31.53 TL)
  • Loreal Paris Excellence Creme 6.32 açık altın kahve (fiyat: 23.72 TL)
  • Colour Specialist 4-54 ışıltılı kahve (fiyat: 48.90 TL iki adet)
  • Garnier 6.35 çarpıcı altın kahve (fiyat: 12.50 TL)
  • Loreal Paris Excellence creme 6 açık kahve saç boyası (fiyatı :36.50 TL)
  • Wella Koleston 5.0 açık kahve saç boyası (fiyat:21.28 TL)
  • Sea Color 5.0 açık kahve saç boyası (fiyat: 9.40 TL)
  • Loreal Casting 532 çikolata kahve saç boyası (fiyat: 22.35 TL)
  • Garnier 5-52 çikolata kahve saç boyası (fiyat: 12.55 TL)

Ebru Gündeş Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

 

Nasıl elde edildiğini anlatarak ifade etmek çok zor bunun yerine işinize yarasın diye video ile anlatmak istedik. Ebru’nun saç rengine bu videoyu izleyerek ulaşabilirsiniz.

 

Ebru Gündeş Topuzu

 

Topuzları çok meşhur. Ebruya yakıştığı gibi topuz saç modellerinin başka bir kişiye yakıştığını düşünmüyoruz. Çok şık duruyor ve yüz yapısına harika yakışıyor. Topuz saç yapacaksanız kesinlikle onun yaptıklarına bakmalısınız. Belki gündelik hayatta kullanmak zor ama özel günler için iyi bir tercih olacaktır. Bu model de kullandığı saç kesiminin önemi de vardır. Yumuşak saç kesimi kullanıyor ve ayrıca saçları çok sağlıklı saç kırıkları da yok.

 

 

Ebru Gündeş Saç Modelleri

 

Kullandığı saç modelleri size ilham olacak. Uzun ve orta bir saç kesimi kullanıyor genellikle. Bunun yanında saç kesimini yüzüne uygun şekilde oluşturuyor. Kullandığı saç modellerine göre de saç kesimi oluşturuyor. Güzel yıldızın en çok kullandığı saçlar topuz saç modeli, at kuyruğu, dağınık topuz, gelin topuzu ıslak saç stilleri, tepeden topuz, hafif dağınık dalgalı saç stilleri, doğal saç modelleri, omuzda saç modelleridir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?