Naz Elmas Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi | Kızlara Moda

Naz Elmas Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi

Naz Elmas Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi

Ünlülerin saç renklerini incelemeye devam ediyoruz bu kapsamda bugün Naz Elmas saç rengi hakkında geniş bilgiler vereceğiz. Naz Elmas saç rengi nedir, nasıl elde edilir, kimlere yakışır, saç boya numarası nedir, saç modelleri nelerdir, saç modelleri nasıl elde edilir gibi sorunların cevaplarını alt başlıklar halinde anlattık.

 

Naz Elmas’ı Tanıyalım

 

Adı: Naz

Soyadı: Elmas

Yaşı: 16 Haziran 1983 (38 yaşında)

 Nereli: İstanbul

Boy uzunluğu: 1.65 cm

Kilosu: 56 kg

Burcu: İkizler

Eşi: Erol Özmandıracı

Eski eşi: Emre Kıramer

Mezun olduğu üniversite: Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümü

Oynadığı dizi ve filmler: Haziran Gecesi (havin), G.O.R.O, Candan Öte, El Gibi, Doktorlar, Nefes, Bir Ömür Yetmez, Ay Tutulması, Ya Sonra, Ustra Kemal, Güzel Çirkin, Merhamet, Stajer Mafya, Filinta ”Bir Osmanlı Polisiyesi, Bizim Hikaye, Kördüğüm, İstanbul Sokakları, Bahtiyar Ölmez, Tut Yüreğimden Anne, Eşiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Babam Çok Değişti.

 

Naz Elmas Saç Rengi

 

Birçok dizi de ve filmde gördüğümüz ünlü oyuncu birçok saç rengini kullandı şu ana kadar. Bu saç renklerinden ise en çok sarı tonları cilt tonuna ve tarzına uyum sağladı. Şimdilerde de kullandığı saç rengi çilek sarısıdır. Çilek sarısı hafif turuncu etkileri olan özel bir sarı rengidir. Çilek sarısı saç rengi son yıllarda moda olan bir sarı tonudur. Naz Elmas’a en çok yakışan sarı tonlarından biridir.

Çilek sarıdan önce karamel, karamel kahve, kızıl, bakır gibi saç renklerini kullanan ünlü oyuncu artık kendisinin saç rengi sarı ve tonları olduğunu anladı. Genel olarak çilek sarısı saç rengi kullanıyor sadece arada sarı tonunu değiştirebiliyor. Çilek sarısı saç rengi de cilt yapısına çok yakışıyor.

 

Naz Elmas Saç Rengi 2021

 

Daha önceki yıllarda kızıl, karamel kahve, bakır saç rengi de kullansa da bu yıl itibari ile saç rengi çilek sarısıdır. Çilek sarısı tarzına, cilt tonuna, göz rengine de çok iyi uyum sağlamaktadır.

Bu Yazıyla Alakalı İçerikler

 

Naz Elmas Saç Boyası ve Numarası

 

  • Koleston 9/3 altın sarısı saç boyası (fiyatı:11.86 TL)
  • Loreal Paris Excellence Altın sarısı 8g saç boyası (fiyatı: 179 TL)
  • Nevacolor 8.3 altın sarısı saç boyası (fiyatı: 22.90 TL)
  • Colorx 9.3 altın sarısı saç boyası (fiyatı: 23.66 TL)

 

Naz Elmas’ın Doğal Saç Rengi Nedir?

 

Doğal saç rengini bir zamanlar kullansa kısa sürdü. Doğal saç rengi kumral tonlarındadır ve ilk zamanlar bu kumral tonları ile hayranlarının karşına çıktı. Zamanla kumral saç renginden uzaklaşarak sarı saçları kullanmaya devam etti.

 

Naz Elmas Saç Modelleri

 

Genel olarak uzun bir saç kesimi kullanıyor. Yüz yapısı küçük ve ince olduğu içinde genellikle hacimli saç modelleri kullanıyor. Alın yapısına ve yüz yapısına uygun saç kesimi tercih ediyor. Uzun dağınık ve uzun düz saç modelleri en sevdikleri arasında. Bu ikisinin yanında uzun dalgalı saç modellerini de sıklıkla tercih ediyor. Sizin de güzel yıldızın saç rengini ve saç modellerini beğeniyorsanız ondan ilham alabilirsiniz. Kullandığı diğer saç stilleri ise şöyle;

-Uzun dağınık saç modeli

-Uzun ultra düz saç modeli

-Uzun bukleli saç modeli

-Örgülü saç modeli

-Balıksırtı saç modeli

-Hacimli saç stili

-Ortadan ayrık uzun saç modeli

-At kuyruğu saç modeli

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?