Biran Damla Yılmaz Saç Rengi ve Saç Modelleri | Kızlara Moda

Biran Damla Yılmaz Saç Rengi ve Saç Modelleri

Biran Damla Yılmaz Saç Rengi ve Saç Modelleri

Ünlülerin saç renklerini incelemeye devam ediyoruz bu kapsamda bugün Biran Damla Yılmaz saç rengi hakkında geniş bilgiler vereceğiz. Biran Damla Yılmaz saç rengi nedir, nasıl elde edilir, kimlere yakışır, saç boya numarası nedir, saç modelleri nelerdir, saç modelleri nasıl elde edilir gibi sorunların cevaplarını alt başlıklar halinde anlattık.

 

Biran Damla Yılmaz Kim?

 

28 Haziran 1997 tarihinde İstanbul’da gözlerini dünyaya açmıştır. Şu an 26 yaşında, 1.64 boyunda,55 kilogram ve burcu da yengeçtir. Yengeç burcunun özelliklerini taşıdığınız söylemiştir. Annesinin adı Ayşe Birsen Şen Yılmazdır. Konservatuvar eğitimi alarak oyunculuğa başlamıştır. Yasak Elma dizisinde Kumru Yıldırım rolü ile ünlenmiştir. Yasak Elma dizisi oyuncu için önemli bir dönüm noktası olmuştur. Fox Tv’de ekranlara gelen Yasak Elma dizisinde çok başarılı oyunculuk sergiledi.

Yasak Elma dizisinden sonra Çılgın Dersane 4, Muhteşem Yüzyıl, Beyaz Yalan, Kırgın Çiçekler, Mucize 2 Aşk, Canevim gibi yapımlarda da rol almıştır. Genç yaşına rağmen başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekip ününe ün katmıştır. Sevgilisi ise Doğuş Özdemiroğlu’dur ve basketbolcudur.

Instagram adresi: https://www.instagram.com/bdamlayilmaz/?hl=tr

 

Biran Damla Yılmaz Saç Rengi

 

Güzel oyuncunun güzelliği kadar saçları da dikkat çekiyor. Yukarı da onu detaylı olarak tanıdık şimdi de saç renklerini tanıyalım. Güzel yıldız sadece tek renk kullanmıyor. Koyu kumral, kahve bakır, kaşmir kumral, karamel kahve, açık kumral kahve, koyu bakır kızıl saç renklerini kullanmıştır. Şimdilerde ise bakır kızıl saç rengini kullanmaktadır. Beyaz tenine kızıl tonları çok yakışmaktadır ayrıca renkli göz rengi de bunu tamamlamaktadır. Kızıl tonları seviyorsanız Biran Damla’nın saç rengini deneyebilirsiniz.

Bakın: Naz Elmas Saç Rengi ve Saç Rengi Numarası

 

Yasak Elma Kumru Saç Rengi

 

Yasak Elma Kumru yani Biran Damla Yılmaz. Birçok hayranı onu Yasak Elma’nın Kumrusu olarak bilinmektedir. Yasak Elma dizisindeki saç rengi bakır kızılıdır. Bakır kızılı kesinlikle çok hoş ve tatlı bir renk. Koyu saç renkleri sevenler için iyi bir seçenek diyebiliriz. Bakır kızılı saç rengi de Kumru’ya çok yakışmaktadır.

 

Biran Damla Yılmaz Yeni Saç Rengi

 

Birçok saç rengi kullandığı için en son rengi soran takipçilerimiz çok fazladır. Yeni saç rengi bakır kızılıdır. Bakır kızılı rengini çok beğendiğini ve kendisine çok yakıştığını da ifade etti. Biran Damla Yılmaz bakır ve kızıl saç renklerinden vazgeçemiyor.

 

Biran Damla Yılmaz Saç Rengi 2023

 

Koyu kumral, bakır kahve, karamel kahve, açık kumral kahve saç renklerinden sonra şimdilerde bakır kızılı kullanıyor. Bakır kızıl saç boyasını çok sevdi ve tarzına yakıştı. Bakır kızılın ışık yansımaları da güzel oyunca ayrı bir etki sağlıyor. Sizlerde bu rengi denemediysen deneyebilirsiniz.

İnceleyin: Başak Parlak Saç Rengi ve Saç Modeli

 

Biran Damla Yılmaz Saç Rengi Numarası

 

Ünlü oyuncunun kullandığı saç boyalarını ve numaralarını da ifade edelim. Aşağıdaki boyalardan alıp uyguladığınız bu renkleri evde kendinizde oluşturabilirsiniz.

  • Koleston 6/4 bakır kızıl kit saç boyası (fiyatı: 98.90 TL)
  • Nevacolor 6.45 bakır kızılı tüp boya (fiyatı:21.13 TL)
  • Loreal Excellence 6.45 sıcak bakır kahve saç boyası (fiyatı: 85.95 TL)
  • Palette Deluxe 6-7 bakır kahve saç boyası (fiyatı: 55 TL)
  • Palette Deluxe 6-4 kaşmir kumral saç boyası (fiyatı:55 TL)
  • Igora Royal 6-63 koyu kumral saç boyası (fiyatı: 89.06 TL)
  • Koleston 6/0 koyu kumral saç boyası (fiyatı: 74.50 TL)
  • Nevaton 8.0 açık kumral saç boyası (fiyatı: 40 TL)
  • Farmasi Farmacolor 8.0 açık kumral saç boyası (Fiyatı:89.99 TL)
  • Garnier 8N Doğal açık kumral saç boyası (fiyatı: 38.95 TL)

 

Biran Damla Yılmaz Saç Kesimi

 

Genel olarak orta boy uzunlukta bir saç kesimi kullanıyor. Güzel yıldızı çok kısa ya da çok uzun saçlarla görmedik şuana kadar. Boyuna göre orta boy saç kesimini yüz yapısına entegre ederek hacimli bir kesim tercih ediyor. Kesim yapılırken volümlü bir saç oluşturulması en önemli özelliklerinden. Kullandığı saç modellerinin şekil alması içinde ona göre makas darbeleri saçlarında oluşturulmuş. Güzel oyuncu kahkül de çok seviyor ve kahkül kesimi de saçlarına eklettiriyor bu da tercih ettiğin kesimin önemli özelliği.

 

Yasak Elma Kumru Saç Modeli

 

Çok şık saç modelleri kullandığını söyleyelim. Kahküllerden ve topuzlardan kesinlikle vazgeçmiyor. Dalgalı orta uzun saç modeli, tepede topuz, kahküllü saç modeli en sık tercih ettikleri arasında. Giydiği kıyafete göre ve saç rengine göre de saç modelleri kullanıyor bu durum da onu bir adım öne çıkarıyor. hacimli ve kabarık saç modelleri tercih etmesi de yüz yapısından dolayıdır çünkü küçük yüz yapısında daha harika bir görünüm oluşturmaktadır.

Farklılık olması açısından bir dönem kıvırcık saç modeli de kullanmıştır, kıvırcık saç modeli güzel oyuncu çok şeker bir görünüme kavuşturmuştu. Kullandığı tüm saç modelleri ise şöyledir;

-Yarım topuz saç modeli

Tepede topuz saç modeli

-Kahküllü omuzda saç modeli

-Düz orta boy saç modeli

-Kıvırcık saç modeli

-Dağınık topuz saç modeli

-At kuyruğu saç modeli

-Hafif dalgalı uzun saç modeli

-Küt dağınık saç modeli

-Islak geriye taranmış saç modeli

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?