Neslihan Atagül Saç Rengi ve Saç Modeli Rehberi | Kızlara Moda

Neslihan Atagül Saç Rengi ve Saç Modeli Rehberi

Neslihan Atagül Saç Rengi ve Saç Modeli Rehberi

Ünlülerin saç renklerini incelemeye devam ediyoruz. Neslihan Atagül saç rengi hakkında sizlere geniş bilgiler vereceğiz. Güzel oyuncu şu sıralar Sefirin Kızı dizisi ile ekranlarda boy gösteriyor. Tatlı ve güzel oyuncu yakın zamanda Kadir Doğulu ile evlendi ve evliliğini mutlu şekilde sürdürmektedir. Güzel oyuncunun performansından dolayı birçok dizi de ve reklam filminde onu görmekteyiz. 29 yaşında olan güzel yıldız Rus anne ve Çerkez babadan dünyaya gelmiştir. Burak Özçivitle oynadığı Kara Sevda dizisi ile de Nihan karakteri ile de oyunculuğunun ne kadar iyi olduğunu göstermişti. Dizideki saçları ve Pantene reklamındaki sağlıklı saçlarından sonra birçok kişi Neslihan Atagül’ün saç rengi başta olmak üzere birçok detayı sormaya başladı. Bu kapsam bugün bizde sizlere güzel oyuncunun saçları hakkında tüm detayları paylaşacağız.

 

Neslihan Atagül Doğulu’yu Tanıyalım

 

Adı: Neslihan

Soyadı: Atagül Doğulu

Doğum yeri: İstanbul

Doğum tarihi: 20 Ağustos 1992

Aslen nereli: Çerkez Asıllı

Boyunun uzunluğu: 1.69 cm

Kilo miktarı: 52 kg

Göz rengi: Yeşil

Ten rengi: Kumral

Medeni durumu: Evli

Eşi: Kadir Doğulu

Kardeşi: İlkay Atagül

Burcu: Aslan

Mesleği: Oyuncu

Oynadığı dizi ve filmler: İlk Aşk, Yaprak Dökümü, Canım Babam, Kalbim Seni Seçti, Hayat Devam Ediyor, Araf, Fatih Harbiye, Senden Bana Kalan, Kara Sevda, Dip, Sefirin Kızı,

 

Neslihan Atagül Saç Rengi

 

Güzel oyuncunun saçları çok merak ediliyor çünkü gerçekten çok hoş görünüyor. Birkaç tane saç rengi denese de güzel oyuncu ışıltılı açık kumral saç rengini kullanmaktadır. Işıltılı açık kumral saç renginin yanında açık kumral ve koyu kumral saç rengini bir dönem kullandı. Açık renkler neredeyse hiç kullanmıyor çünkü bunda ten renginin önemli faktörü vardır. Çok açık bir ten rengi olduğu için hafif koyu saç renkleri daha çok yakışıyor. Ayrıca ışıltılı bir renk kullanması da diğer bir artısıdır. Sizde güzel oyuncunun saç renginden ilham alabilirsiniz.

 

Neslihan Atagül’ün Doğal Saç Rengi Nedir?

 

Bu soruya da cevap verelim çünkü bazı takipçiler doğal rengini de sormuş. Güzel yıldızın doğal saç rengi de kumral tonlarındandır. Doğal saç rengine yakında boya kullanıyor bu da naturel bir görünüm sağlıyor. Ayrıca saç boyasının da saç rengine ve ten rengine kolay uyum sağlaması da diğer bir artısıdır.

 

Neslihan Atagül Sefirin Kızındaki Saç Rengi

 

Son günlerde reyting rekorları kıran güzel bir aşk dizisi. Bu dizide Nare karakterine hayat veren güzel oyuncu bu dizi de de ışıltılı açık kumral saç rengi kullanıyor. Işıklardan farklı bir ton gibi gözükse de kullandığı saç rengi budur. Son günlerde ise sağlık sorunlarından dolayı Sefirin Kızı dizisinden de ayrılacağını açıkladı.

 

Neslihan Atagül Son Saç Rengi

 

En güncel saç rengini merak eden birçok hayranı mevcut. Şuandaki son saç rengi açık kumraldır. Açık kumral renge zaman zaman ışıltılarda katarak daha hoş görünümler elde ediyor. Bu ton gerçekten kendine çok yakışıyor. Eskiden siyah, koyu kumral gibi renklerde kullandı ama şuan açık kumraldan yana tercihi.

Bu Yazıyla Alakalı İçerikler

 

Neslihan Atagül’ün Saç Boyası ve Saç Boya Numarası?

 

Kullandığı saç boyasını ve numarasını da belirtelim. Bu saç boyası ve numarası ile sizlerde güzle oyuncunun rengini elde edebilirsiniz. Aşağıdaki önerilerden seçim yapabilirsiniz.

  • Garnier Color 8n doğal ışıltılı açık kumral saç boyası (fiyatı: 14.90 TL)
  • Artego 8.0 Işıltılı açık kumral saç boyası (fiyatı:47.50 TL)
  • Maxx Deluxe 8.0 açık kumral krem saç boyası (fiyatı: 19.90 TL)

 

Neslihan Atagül Saç Rengi Nasıl Yapılır?

 

Bu konuda da yardımcı olalım. Uzun uzun anlatmak yerine bir video ile bu konuda neler yapılması gerektiğini görün. Video ile anlatım çok daha işinize yarayacaktır.

 

Neslihan Atagül Saç Kesimi

 

Uzun bir saç kesimi kullanıyor. Kısa saçlarla Neslihan’ı hiç görmedik diyebiliriz. Uzun bir saç kesimi kullanıyor. Bu saç kesiminin yüzüne uyumlu şekilde kestirmesi dikkatlerden kaçmıyor. Uzun saç kesimi kullandığı için arada saç kırıklarını aldırmayı ihmal etmiyor. Ayrıca uzun saçlarının bakımını da sürekli yaptırıyor.

Bu Yazıyla Alakalı İçerikler

 

Neslihan Atagül Saç Modelleri

 

Kullandığı saç stilleri çok beğeniliyor ve kendini gösteriyor. Uzun saç stilleri kullanması bu durumda çok etkili. Özellikle saç dalgaları çok beğeniliyor. Uzun saçlarındaki dalgalı modeller birçok hayranı tarafından sürekli olarak soruluyor. İşte tercih ettiği saç stilleri:

-Uzun dalgalı saç modeli

-Su dalgası saç modeli

-Ortadan ayrık uzun saç modeli

-Dağınık uzun saç modeli

-Uzun düz saç modeli

-Kıvırcık uzun saç modeli

-Topuz saç modeli

-Ultra düz saç modeli

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?