Beren Saat’in Saç Rengi ve Saç Modeli Nedir? | Kızlara Moda

Beren Saat’in Saç Rengi ve Saç Modeli Nedir?

Beren Saat’in Saç Rengi ve Saç Modeli Nedir?

Bugünkü konumuz Beren Saat saç rengi hakkında olacaktır. Güzel oyuncunun saç rengi yanında Beren Saat saç modeli de hayranları tarafından merak ediliyor. Bugün güzel oyuncunun saçları hakkında tüm detayları sizlere aktaracağız. Güzel oyuncu Türkiye’nin Yıldızları yarışmasında 2. olarak Tomris Giritlioğlu’nun dikkatine çekerek oyunculuğa adım attı. Bu yarışmadan sonra birçok dizide rol aldı. Aşk-ı Memnun dizisi ile ününe ün katan bir oyuncudur. Kanal D ekranlarında yayınlanan Aşk-ı Memnun dizisi ile şöhretin zirvesine çıktı. Bu diziden sonra Kenan Doğulu ile evlenmesi ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Kenan Doğulu ile sürekli olarak boşanma dedikoduları çıksa da evlilikte 6. yıllarını geri de bıraktılar. Ünlü yıldız hala çocuk sahibi olmadı. Aşk-ı Memnu’nun Bihter’in saçlarına göz atalım.

 

Beren Saat’i Tanıyalım

 

Adı: Beren

Soyadı: Saat

Doğum yeri: Ankara

Doğum tarihi: 26 Şubat 1984

Aslen nereli: Ankara

Boyunun uzunluğu: 1.67 cm

Kilo miktarı: 51 kg

Medeni durumu: Evli

Burcu : Balık

Mesleği: Oyuncu

Kardeşi: Cem Saat

Eşi: Kenan Doğulu

Oynadığı dizi ve filmler: Avrupa Yakası, Aşkımızda Ölüm Var, Aşka Sürgün, Hatırla Sevgili, Aşk-ı Memnu, Güz Sancısı, Gecenin Kanatları. Fatmagül’ün Suçu Ne?, Gergedan Mevsimi, Benim Dünyam, İntikam, 9on, Muhteşem Yüzyıl Kösem,Atiye, Kürk Mantolu Madonna ve Arama

 

Beren Saat’in Doğal Saç Rengi Nedir?

 

Genellikle doğal bir tarzı var. Yapay görünümden ve aşırı süslü tarzdan hoşlanmıyor tatlı oyuncu. Koyu renkli bir ana saç rengi vardır. Doğal saç rengi koyu kahvedir. Güzel yıldız kendi saç rengine yakın ya da koyu renklerden yana saç boyaları tercih ediyor. Saç renginin yanında da makyajına, tarzına da çok önem veriyor. Ayrıca naturellikten ödün vermediğini de ekleyelim.

 

Beren Saat’in Saç Rengi Nedir?

 

Oyuncunun saç rengi koyu tonlardan yana. Kendi ana saç rengi de koyu kahve. Küllü kumral, kahve, siyah, çikolata kahve gibi saç renklerini kullandı şuana kadar. Şuan ki mevcut rengi ise çikolata kahvedir. Kendi tenine ve tarzına koyu tonları daha yakıştırıyor ve tercihi bu yönde oluyor. Pek fazla açık renkli saç boyası kullanmıyor. Birçok yerde de gördük göz makyajı ile de saç rengini ön plan çıkarıyor.

Göz Atın: Bade İşçil’in Saç Rengi Nedir?

 

Beren Saat (Bihter) Yeni Saç Rengi

 

Her zaman en yenisi merak edilmektedir. Bihter’in yeni saç rengi çikolata kahvedir. Bu rengi kullanıyor ve buna göre de makyaj yaptığını gözlemledik. Ayrıca bu koyu saç rengine uygun saç modeli kullanıyor. Açık tenine bu koyu renkli saç çok hoş gidiyor, bunu da belirteyim.

 

Beren Saat Saç Rengi Kaç Numara?

 

Kullandığı saç boyalarını ve saç numaralarını verelim. Aşağıdaki boyalarla güzel yıldızın saç rengine kolayca ulaşabilirsiniz. Kuaföre gitmeden bu saç rengine ulaşmak isteyenler aşağıda boyaları alıp yapabilirler.

 • Palette göz alıcı renkler serisi 7-1 küllü kumral saç boyası (fiyat: 17 TL)
 • Wella Koleston 7.1 küllü kumral saç boyası (fiyat: 23.22 TL)
 • Loreal Excellence 7.1 küllü kumral saç boyası (fiyat: 22.24 TL)
 • Loreal Excellence 6.35 çikolata kahve saç boyası (fiyat: 31.86 TL)
 • Wella Koleston 6/7 çikolata kahve kit saç boyası (fiyatı: 28 TL)
 • Max Deluxe 6.7 çikolata kahve saç boyası (fiyat: 19.75 TL)

 

Beren Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

 

Evde güzel yıldızın saç rengini nasıl oluşturacaksınız bunu detaylı bir video ile anlatmak istedik. Videoyu izleyerek kolayca Beren Saat’in saç rengine ulaşacaksınız.

 

Beren Saat Saç Kesimi

 

Güzel yıldızın nasıl bir saç kesimi kullandığı hakkında bilgiler verelim. Tercihi genellikle kısa ya da omuz uzunluktaki saç kesiminden yana kullanıyor. Yani uzun saçlı kesimler tercih etmiyor. Yüz yapısına uygun bir kesim kullanıyor. Ayrıca küçük yüz yapısı içinde dolgun hacimli şekilde saçlarına şekil verdiriyor. Bu durum yüz yapısının daha iyi görünmesini sağlıyor. Ayrıca sıklıkla kullandığı saç modellerine uygun şekilde bir kesim yapılmasına da dikkat ediyor. Doğru bir kesim her açıdan önemlidir. Bundan dolayı da işini iyi yapan bir kuaföre gitmelisiniz.

 

Beren Saat Saç Modelleri

 

Kısa ve orta boy saç modelleri kullandığını söyleyelim. Uzun saç modeli kullanmıyor Beren Saat. Hacimli gösteren saç modellerini seviyor. Mekana göre de saç şekillendirmesine çok dikkat ediyor. Giydiği kıyafete ve kullandığı saç rengine göre  saç şekillendirmesi yapıyor. Hacimli dalgalı ya da düz saçlar ünlü oyuncuya çok yakışıyor.

 • Kıvırcık kısa saç modeli
 • Omuzda saç stili
 • Dalgalı orta boy saç modeli
 • Hafif dağınık orta uzunlukta saç modeli
 • Düz saç modeli
 • Geriye doğru taranmış düz saç stili

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?