Elçin Sangu’nun Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Merak Ettikleriniz | Kızlara Moda

Elçin Sangu’nun Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Merak Ettikleriniz

Elçin Sangu’nun Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Merak Ettikleriniz

Tüm herkese merhaba diyoruz. Bugün bir ünlü ismin saç rengine yakından bakmak için bir yazı ile karşınızdayız. Hatırlarsınız Kiralık Aşk dizisiyle hayatımıza giren Elçin Sangu o günden sonra birçok projede yer aldı. Oyunculuğu ve güzelliği ile beraber herkesin dikkatini çekti. Birçok bayanın güzel oyuncu da en dikkat ettikleri nokta ise saçlarıdır. Saçlarının görünümü birçok bayanın radarına girdi ve kafalarında birçok soru oluştu. Elçin Sangu saç rengi doğal mı diye soran birçok kişi oldu. Bunun yanında Elçin Sangu saç rengi olarak ne kullanıyor bende boyatmak istiyorum diyen birçok hayranı oldu. İşte bu soruların cevaplarının hepsine en doğru bir şekilde cevap vererek sizleri bilgilendireceğiz. Bu bilgilerin yanında Elçin Sangu saç modelleri hakkında da detaylar paylaşacağız. Gelin şimdi hep beraber diğer ayrıntılara bakalım.

 

 

 

Elçin Sangu’yu Yakından Tanıyoruz

 

Adı: Elçin

Soyadı: Sangu

Doğum yeri: İzmir

Doğum tarihi: 13 Aralık 1985 tarihli

Boyu: 1.67 cm

Kilosu: 56 kg

Bildiği diller: Üst düzey İngilizce,İtalyanca

Bitirdiği üniversite: Mersin Üniversitesi Opera Bölümü

Mesleği: Oyunculuk ve mankenlik

Yer aldığı dizi ve filmler: Öyle Bir Zaman Geçer ki, Aşk Kaç Beden Giyer, Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura,Sevdam Alabora, Kiralık Aşk,Mutluluk Zamanı,Yaşamayanlar

 

 

 

Elçin Sangu’nun Saç Rengi Detayları

 

Eski Saç Rengi Detayları

Barış Arduç ile oynadığı Kiralık Aşk dizisinde Defne karakterini canlandıran Elçin Sangu’nun bu saç rengi eski olarak tanımlıyoruz çünkü daha sonra renk farklılığına gitti. Yalnız son rengini beğenmeyerek tekrar eski saç rengine de döndüğünün altını çizelim. İlk kullandığı ve onunla özdeşleşen saç rengi bakır kızıldır. Bakır kızıl saç rengi onda mükemmel uyum yakalamış ve göz alıcı idi. Saçlarını beğenmeyen nerede ise kimse yoktu. Bu rengi uzun süre kullanıp farklı renge geçti. Bu yeni rengi de birçok kişi tarafından beğenilmeyince tekrar eski rengine dönüş yaptı.

 

 

 

Yeni Saç Rengi

Bakır kızıl saç rengini kullanırken değişikliğe gitmek isteyen sempatik oyuncu kendisi ile öne çıkan renkten kumral renge geçiş yaptı. Bu renkle paylaşım yaptıktan sonra hayranlarının çoğu olumsuz ifade kullanınca güneşin etkisi ile böyle göründü dediyse de tam ikna edemedi. Görünüm olarak kumralın daha cansız durduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca cilt tonuna da tam uyum sağlamamış. Bundan dolayı da Elçin Sangu bir süre bu rengi kullanıp tekrar bakır kızıla geçiş yaptı.

İlginizi Çekebilir: Gülben Ergen’in Saç Rengi ve Saç Modeli

 

 

 

Elçin Sangu Eski ve Yeni Saç Boya Markaları ve Numaraları

 

Ünlü oyuncudan ilham alarak saçlarına aynı onun görünümünden kazandırmak isteyenler aşağıdaki boya markalarını ve numaralarını tercih edebilirler. İşte bunun için kullanmanız gereken boya markaları ve numaraları;

Eski Saç Renginin Boya Numarası

-Garnier olia 6/46 bakır kızıl saç boyası (fiyatı: 29.90 tl)

-Koleston kit saç boyası 77/44 yoğun bakır kızıl saç boyası (fiyatı: 24.95 tl)

-Nevacolor premium 6.45 bakır kızıl saç boyası (fiyatı: 6.99 tl)

Yeni Saç Renginin Boya Numarası

-Loreal Excellence 7 kumral saç boyası (fiyatı:19.38 tl)

-Wella Koleston 7.0 kumral saç boyası (fiyatı: 22.15 tl)

-Garnier doğal renkler serisi 7n doğal kumral saç boyası (fiyatı:11.07 tl)

 

Elçin Sangu’nun Tercih Ettiği Saç Modelleri

 

Rengi ile ilgili yukarıda detaylı bilgiler verdik sırada saç modelleri ile bilgiler var. Güzel yıldız çeşitli yerlere göre çeşitli saç modelleri kullanıyor. Yaptığı saç şekillerinin ise yüz yapısına uyumlu olmasına çok dikkat ediyor. Doğal ve göz alıcı şekillendirmeleri ise önemsiyor. Bunun yanında son trendleri de yakından takip ederek en güncel modelleri saçlarına uyguluyor. Sizde güzel oyuncudan esinlenip farklı modeller ve kesimler yapabilirsiniz.

 

1.Omuzda Saç Stilleri

 

 

 

2.Kıvırcık Saç Modelleri

 

 

 

3.Şık Örgülü Modeller

 

 

 

4.Ortadan Ayrık Dalgalı Saç Stili

 

 

 

5.Düz Saç Tarzı

 

 

 

6.Kahküllü Saç Modeli

 

 

 

7.Toplu Saç Modeli

 

 

8.Dağınık Saç Tarzı

 

 

 

9.Elçin Sangu Kısa Saç Stili

 

 

 

10.Doğal Saç Stili

 

 

Seda Sayan’ın Saç Rengi ve Saç Modelleri Hakkında Her Şey

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?