Seda Sayan’ın Saç Rengi ve Saç Modelleri Hakkında Her Şey | Kızlara Moda

Seda Sayan’ın Saç Rengi ve Saç Modelleri Hakkında Her Şey

Seda Sayan’ın Saç Rengi ve Saç Modelleri Hakkında Her Şey

Merhabalar bugün yine bir ünlünün saçları hakkında bilgiler vermek için beraberiz. Şarkıcılıkla hayatımıza giren daha sonra oyunculuk ve sunuculukla karşımıza çıkan güzel Seda Sayan bugünler de O Ses Türkiye jürisinde yer alıyor. İşte birçok bayan onun mükemmel saçlarına odaklanmış durumda. Seda Sayan saç rengi bugünlerde en çok merak edilen konuların başında geliyor. Saç renginin yanında Seda Sayan saç modelleri de çok dikkat çekiyor. Sabah ya da öğleden sonra kuşağında hayranları ile buluşan Kadırgalı Seda bir dönem ünlü türkücü Nihat Doğan ile sıkça anılmıştı. Daha sonra ise Erkan Çelik ile aşk hayatına devam eden güzel sanatçı aradığını bulamadı ve Erkan Çelik ile de yollarını ayırdı. Aşk hayatında gel gitler yaşayan şarkıcı O Ses Türkiye jürisinde iyi performans sergiliyor. Şimdi de saçları hakkında detaylar verelim.

 

 

 

Seda Sayan Saç Rengi Nedir?

 

Güzel ve sempatik şarkıcı çok fazla saç rengini değiştiren birisi değil. Uzun yıllardır aynı rengin tonlarını kullanmaktadır. Evleneceksen Gel isimli parçayı sunarken de şimdilerde de yine platin sarısını kullanıyor. Zaman zaman sarının diğer tonlarına geçiş yapsa da uzun yıllardır sarı saç renklerini kullanıyor. Uzun yıllar önce biraz da koyu tonları kullansa da son on beş yıldır sarı rengi ve tonlarını kullanmaktadır. Açık sarı,açık doğal sarı,platin sarı tonlarında gidip gelmektedir. Bu renk gerçekten yüzüne ve ten rengine çok yakışmaktadır. Sarı rengin en iyi yakıştığı ünlülerin başında gelmektedir. Sibel Can’ın Saç Rengi ve Saç Modeli Nedir?

 

 

 

Seda Sayan’ın Saç Boya Markaları ve Numaraları

 

Ünlü şarkıcının boya markalarını ve numaralarını vererek bu görünüme daha kolay ulaşabileceksiniz. Aşağıdaki boya numaralarından seçip yapıp bu renge ulaşabileceksiniz. İşte o markalar ve numaralar;

  • Palette Deluxe 10-2 platin sarısı saç boyası (fiyatı:20.99 tl)
  • Garnier Çarpıcı renkler serisi 111 açık gümüş sarı saç boyası (fiyatı: 15.99 tl)
  • Neva Color 11.00 ekstra açık platin saç boyası (fiyatı: 7.99 tl)
  • Loreal Excellence 01 doğal açık sarı saç boyası (fiyatı:19.99 tl)

 

 

 

 

Seda Sayan’ın Tercih Ettiği Saç Modelleri

 

Seda Sayan genellikle uzun saç modelleri kullanmaktadır. Zaman zaman düz uzun stiller, bazende dalgalı uzun stilleri tercih etmektedir. Genellikle saçlarının fönlü olduğunu da söyleyebiliriz. Önceki zamanlarda kısa saç kesimleri de kullanmıştı ama son yıllarda kısa kesimlerden uzak duruyor. Birkaç yıl öncesinde omuzda saç modeli tercih etmişti belirli bir süre kullandıktan sonra ise saçlarını tekrar uzattı. Arada bir saçlarını toplasa genellikle açık saç tarzı kullanıyor. Bazende saçlarına hafif dağınık görünümler kullanıyor. Şimdi de hep beraber modellerine bakalım.

İlginizi Çekebilir: Gülben Ergen Saç Rengi ve Saç Modelleri

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?