Gülben Ergen’in Saç Rengi ve Saç Modelleri Hakkında Ayrıntılar | Kızlara Moda

Gülben Ergen’in Saç Rengi ve Saç Modelleri Hakkında Ayrıntılar

Gülben Ergen’in Saç Rengi ve Saç Modelleri Hakkında Ayrıntılar

Ünlülerin görünümler birçok kişiye ilham olmaktadır. Sürekli göz önünde olmalarından dolayı onların kullandığı detaylar bize yol gösterir. İşte bugün yüne bir ünlünün saçlarına yakın markaj yapacağız. Şarkılarıyla kendini tanıdığımız Gülben Ergen daha sonra oyunculuğa ve sunuculuğa da geçiş yaparak başarılı işler çıkardı. İşte bugünde Gülben Ergen saç rengi için geniş bilgiler vererek sizleri aydınlatacağız. Bunun yanında Gülben Ergen saç modelleri neler hepsi hakkında geniş bilgiler sunacağız. Mustafa Erdoğanla boşandıktan sonra Erhan Çelikle ilişkisi ve evliliği ile bir anda gündeme oturan güzel sanatçı daha sonra bu evliliğin boşanma ile devam etmesinden dolayı hep haber konusu idi. Birçok kişi ise onu saç rengi ile ve kendine özgü saç modeli ile tanıyor ve bunlar hakkında bilgi almak istiyor. İşte şimdi de bu konuda hakkında bilgiler verelim.

 

 

 

Gülben Ergen’i Yakından Tanıyalım!

 

Adı: Gülben

Soyadı: Ergen

Yaşı ve doğum tarihi: 25 Ağustos 1972

Doğum yeri: İstanbul

Burcu: Başak

Boyu: 1.67 cm

Kilosu: 57

Çocukları: Atlas Erdoğan, Ares Erdoğan, Güney Erdoğan

Eşleri: Mustafa Erdoğan, Erhan Çelik

Albümleri: Merhaba,Kör Aşık, Sade ve Sadece, Uçacaksın,Gülben Ergen Live in stanbul, 9+1 Fıkır Fıkır, Gülben Ergen,Aşk Hiç Bitmez,Uzun Yol Şarkıları,Şıkır Şıkır,Hayat Bi Gün,Durdurun Dünyayı,Sen,Kalbimi Koydum

Rol aldığı dizi ve filmler: Vezir Parmağı, Karanlıkta Makyaj, Gönül, Bir Varmış Bir Yokmuş,Hürrem Sultan, Reytin Hamdi, Dadı,Marziye, Deniz Show, Fırat,İşgal Altında, İki Kızkardeş,Yol Palas Cinayeti, Hanımın Çiftliği, Kanun Savaşçıları,Av,Deniz Yıldızı,Biz Ayrılamayız

 

 

 

Gülben Ergen’in Kullandığı Saç Rengi Hangisi?

 

Ünlü yıldızlar bize örnek oluyor ve bunun sonucunda bizlerde onlardan esinlenerek iyi sonuçlar elde ediyoruz. Ünlü ve güzel şarkıcı tek renk kullanmayı sevenlerden değil. Bugüne kadar birkaç tane saç boyası kullananlardan diyebiliriz. Normalde kendisinin ana özellikte saç tonu orta kumral. Ünlü olduğu ilk tarihlerde koyu kahve özellikli bir yansıma ile kendini göstermişti. Bu ilk süreçten sonra ise daha çok açık saç renklerine ilgi duydu. Sarı saç rengi ve tonları Gülben’in en sevdikleri arasındadır. Bir dönem saçlarına sarı röfle uygulatmıştı bu da birçok kişi tarafından çok beğenilmişti. Şimdilerde ise tercihi sarı ombreden yana. Son klibinde de saç uçlarını farklı renklendirmişti. Yani sarı ombre kullanmıştı.

 

 

 

Gülben Ergen’in Saç Boya Numaraları

 

Boya numaraları hakkında bilgi vererek sizi en net bir şekilde aydınlatalım. Ünlü yıldızın saç görünümüne hızlı bir şekilde ulaşmak için aşağıdaki marka ve numaraları tercih edebilirsiniz.

  • Loreal Paris Excellence Intense 121 açık sarı saç boyası (fiyatı: 19.99 TL)
  • Koleston 12/81 küllü inci sarı saç boyası (fiyatı: 22.80 TL)
  • Palette Deluxe 9-0 sarı saç boyası (fiyatı: 19.62 TL)
  • Garnier çarpıcı renkler serisi 8 parlak koyu sarı (fiyatı:10.90 TL)
  • Koleston doğal renkler serisi 11/7 vanilya sarısı saç boyası (fiyatı: 7.76 TL)

İlginizi Çekebilir: Jennifer Lopez Saç Rengi ve Saç Modeli

 

 

Gülben Ergen’in Tercih Ettiği Saç Modelleri Hangileri?

 

Güzel ve sempatik şarkıcı ekranlara geldikten sonra dikkat çeken ilk noktası saç stilleri idi. Onun kendine has tarzında Gülben Ergen’in kısa saç modeli gerçekten bir farklı ve harika idi. Ünlü yıldızla beraber birçok bayan kısa saç stillerini daha bir istekli tercih etmeye başladı. Zaman içerisinde de saçları ile çok oynayan Ergen birbirinden farklı tarzları denedi. Zaman içinde kahküllü saç modelleri,kısa kahküllü saç modelleri,lob kesim saç modeli,bob kesim saç modeli, topuz saç modelleri,omuz hizası saç stilleri, asimetrik kısa saç modelleri,katkı kesim saç modellerini kullanmıştır. Şimdiler de ise uzun saç modeli kullanmaktadır. Şimdi de detaylı olarak görelim.

Gülben Ergen ve Kısa Saç Stilleri : İlk zamanlarda tercihleri arasında bu kesimli daha kısa görünümler vardı.  Kendisinin yüzüne yakıştığı içinde uzun süre kullandı ve birçok bayana da ilham oldu. Bu kesimli saçları da birçok bayana sevdirdi diyebiliriz.

 

Gülben Ergen ve Omuz Hizası Saç Stili: Kısa modelleri biraz uzatarak bu tarza geçmişti. Omuzda olan saçları da gayet hoş duruyordu.

 

Gülben Ergen ve Kahküllü Saç Modelleri: Kahkülleri çok seviyor sempati şarkıcı. Birçok kez onu bu stille gördük hep.

 

Gülben Ergen ve Asitmetrik Saç Stili: Bir dönem bu versiyonla devam etti. O zamanlar asimetrik tarzlar çok moda idi. Yine kısa ama uzunları eşit olmayan bu modeli kullanıyordu.

 

Gülben Ergen ve Uzun Saç Modelleri: Çok fazla tercih etmese de şuan uzun saç kullanıyor. Tabiki de çok uzun sayılmaz ama yine bu kategoriye giren stili tercih ediyor.

 

Tuba Büyüküstün Saç Rengi ve Saç Modeli Rehberi

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?