Hande Erçel’in Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Tüm Bilgiler | Kızlara Moda

Hande Erçel’in Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Tüm Bilgiler

Hande Erçel’in Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Tüm Bilgiler

Bir ünlü oyuncunun daha saç rengine detaylı bakıyoruz. Son dönemin adından en çok söz ettiren oyuncularında biri olan Hande Erçel. Oyuncunun Murat Dalkılıçla ilişkisi bir dargın bir barışık devam ediyor. Hayranları bu ilişkiyi yakından takip etmektedirler. Loreal güzellik elçisi de olan sempatik oyuncu güzelliği ve saçları ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Hande Erçel saç rengi hakkında bilgi almak isteyen çok fazla kişi var. Bu konu hakkında da en doğru bilgileri vereceğiz. Saç renginin yanı sıra Hande Erçel saç modelleri de çok fazla dikkat çekiyor. Kısacası saçları ile ilgili oyuncunun tüm detayları öğreneceksiniz. Güneşin Kızları,Aşk Laftan Anlamaz ve Siyah İnci dizilerindeki başarısı ile basamakları hızlı şekilde tırmandı. Şimdi de tüm detaylara bakalım.

 

 

 

 

Hande Erçel’in Saç Renginin Detayları

 

Güzel yıldız normalde doğallıktan yana idi ve uzun yıllardır hiç saçına boya sürmedi. Yalnız artık bir renk kullanmak istiyordu. Bunun sonucunda hayranlarına üç tane renk sundu ve hangisini tavsiye edersiniz diye sordu. Bunun sonucunda da bronz kahve saç rengi kararı kılındı. Yani Hande Erçel’in saç rengi kahvenin hoş bir tonu olan bronz kahvedir. Birçok dünyaca ünlü isimde bu rengi kullanmaktadır. Kristina Bazan ve Barbara Palvin’de bu rengi kullananlardan sadece bazısıdır. Sizlerde koyu özellikli renk seviyorsanız kesinlikle denemelisiniz.

 

 

 

 

Bu Saç Rengi Kimlerde Güzel Durur?

 

Bu ton çok özel yansımaları olan bir kahve tonudur. Müthiş bir parlaklık katar ve güzel bir esinti oluşturur. Birçok ünlü gördüğümüz saç rengini hemen denememeliyiz. İlk önce sorgulamalıyız gerçekten bana bu renk gider mi diye. Eğer gerçekten cilt tonunuzla uyumlu olacaksa o zaman deneyebilirsiniz. Bu kahve tonu tüm ten renkleri ile uyum sağlar. Bu yönü en avantajlı noktasıdır zaten. Çabuk uyum sağlama yeteneği mevcuttur. Bu renkle beraber uygun makyaj yaptığınızda kendinizi aynada tanımayabilirsiniz.

 

 

 

 

Hande Erçel’in Saç Boya Markası ve Numarası

 

Oyuncunun hali hazırda boya markasının yüzü oldu ve bu markayı kullandı. Kullandığı marka  numara Loreal Paris Casting Creme Glass 680 Bronz Kahve saç boyasıdır. Sizde bu markayı kullanıp aynı renge ulaşabilirsiniz. Daha iyi bir görünüm için ise uzman bir kuaförden yardım almanızda fayda var. Bu saç boyasının ise müthiş özellikleri var. Ne gibi derseniz de parlaklığı, kalıcılığı,doğallığı olarak sıralayabiliriz. Saçları kesinlikle yıpratmıyor ve harika derece canlılık katıyor. Bunun yanında kullanabileceğiniz diğer markalar ve numaraları ise şöyledir;

  • Bioblas 6.58 bronz kahve saç boyası (fiyatı: 8.99 tl)
  • Schwarzkopf 6.68 bronz kahve krem saç boyası (fiyatı:6.99 tl)
  • Voila nano 6.34 bronz kahve saç boyası (fiyatı:15.81 tl)
  • Palette doğal renkler serisi 6.70 bronz kahve saç boyası (fiyatı:12.90 tl)

 

 

 

Bu Saç Rengini Evde Nasıl Elde Edebilirim?

 

Bu noktayı soran çok bayan var gerçekten. Hemen özet bir şekilde anlatalım. Mavi tonları, siyah tonları,kızıl tonları,mor tonları,koyu kahve gibi renkleri kullanıyorsanız direk bronz kahveye geçemezsiniz ilk önce açma işlemi uygulanmalıdır. Açma işleminden sonra ise bu ton size oturacaktır. Uzman bir kuaföre yaptırırsanız daha pürüzsüz bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca bakımını da dikkatli bir şekilde yapmalısınız. Düzgün bakım yaptığınız hem uzun süre kullanacaksınız hem de parlaklığı sürekli olarak devam edecektir. Elçin Sangu’nun Saç Rengi ve Modeli Nedir?

 

 

 

 

Kullandığı Saç Kesimi ve Saç Modelleri

 

Güzel oyuncunun saç kesimi düz özellikli idi. Yani daha sade ve klasik bir kesim diyebiliriz. Zaman saç stilstinin etkisi ile farklılaştırdı ve daha canlı ve hareketli kesime geçti. Bunu da saçlarının boy kısmından bir miktar aldırarak yaptı. Şimdiler de ise uzuna yakın bir saç tarzı kullanmaktadır. Oyuncunun tercih ettiği saç modelleri ise şöyle;

-Topuz modelleri

-Ortadan ayrık düz saç stilleri

-Dalgalı modeller

-Maşalı saç modelleri

-Hafif dağınık uzun saç modeli

-Aksesuarlı saç modelleri

-Uzun kahküllü saç modeli

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?