Sinem Kobal Saç Rengi ve Saç Modelleri Kataloğu! | Kızlara Moda

Sinem Kobal Saç Rengi ve Saç Modelleri Kataloğu!

Sinem Kobal Saç Rengi ve Saç Modelleri Kataloğu!

Ünlülerin saçlarına zoom yapmaya devam ediyoruz. Sinem Kobal saç rengi ve Sinem Kobal saç modelleri hakkında sizlere geniş bilgiler vereceğiz. Güzel yıldızın saç detayları sizlere de ilham kaynağı olacaktır. Birçok dizi ve filmde oynayan oyuncu birçok kişi yakından tanımaktadır. 1987 Rize doğumlu olan oyuncu çocukluk ve gençlik yıllarından uzun süre bale eğitimi aldı. Dormen tiyatrosu ile de oyunculuk hayatına giriş yaparak birçok projede yer almıştır. 2016 yılında da Kenan İmirzalıoğlu ile evlendi ve mutlu evlilikleri sürmektedir. Ünlü yıldız 13 yaşındayken ”Dadı” isimli dizide oynamıştır. Bu diziden sonra ise Uygur tiyatrosunda çalışmıştır. Atv’de ekranlara gelen Selena isimli diziyle ”En Sevilen Yerli Dizi” ve ”En Sevilen Türk Kadın Oyuncu” ödüllerini almıştır. Sinem Kobal’ın en çok tanındığı dizi de Selana’dır. Gönül İşleri, Mor Menekşeler, Küçük Sırlar, Nefes Nefese, Nereye Kadar, Şahane Pazar, Star Avı, Tansiyon, Evlere Şenlik projelerinde rol aldı. Bunun haricinde kek, deterjan, gazete gibi birçok reklam da boy gösterdi. Birçok kişi güzel oyuncunun muhteşem saçlarına odaklanıyor ve kafasında merak edilenleri soruyor şimdi biz de bunlara cevap verelim.

 

Sinem Kobal’ın Saç Rengi Nedir?

 

Güzel yıldızın daha çok sarı ve kumral saç renkleri kullandığını görüyoruz. Koyu saç renklerini hemen hemen hiç tercih etmedi bunda ten renginin etkisi var. Beyaz ten rengine sahip olan oyuncu açık tonları ten rengine yakıştırıyor bu da doğru bir uygulama diyebiliriz. Küllü sarı, altın sarısı saç rengi,açık sarı, koyu sarı, küllü kumral ve koyu kahve saç renklerini kullandı. Koyu kahve saç rengini kısa süre kullandığını da belirtelim. Zaman zaman da Kobal’ın balyaj gibi uygulamalar yaptırdığına da şahit olduk. Saç renklerini genel olarak iyi taşıyor ve de uygun saç modelleri seçiyor. Ayrıca saç kesimi de gayet yüzüne uygun.

 

Sinem Kobal’ın Doğal Saç Rengi Nedir?

 

Ana saç rengini merak kişilerde var bunu da belirtelim. Ana saç rengi de siyah tonlarındandır. Gençlik yıllarında ana saç rengini kullansa da uzun yıllardır sarı tonlarında saç renklerini kullanıyor. Siyah renkten sarı tonlara geçiş yaptırırken de kendisine uygun saç boyalarını kullanıyor.

 

Sinem Kobal Yeni Saç Rengi

 

Yine bir sarı tonu olan açık sarı saç rengini kullanıyor. Genelde sempatik oyuncuyu hep sarının tonları ile görüyoruz. Genelde sarı rengin tonlarında değişiklik yapıyor. Sarı ve kumral dışında başka saç boyası tercihi yapmıyor. Muhtemel bir değişiklik yapacak olursa yine bu çerçevede bir değişiklik yapacağını düşünüyoruz.

Bakın: Shakira Saç Rengi ve Saç Modeli

 

Sinem Kobal Saç Rengi Numarası ve Saç Boyası

 

Kullandığı saç boyalarına ve numaralarına da bakalım. Aşağıdaki boya markalarını ve numaraları alarak sizlerde güzel yıldızın saç rengi tonuna ulaşabilirsiniz. Kullandığı saç boyaları ve saç boya numaraları ise şu şekildedir;

 • Palette Deluxe 9-1 küllü sarı saç boyası (fiyat: 25.45 TL)
 • Loreal Paris Excellence 9.1 krem saç boyası (fiyat: 32.90 TL)
 • Wella Koleston 12/11 yoğun küllü sarı saç boyası (fiyat: 18.09 TL)
 • Koleston 7/1 küllü kumral saç boyası (fiyat: 26.85 TL)
 • Garnier Color Naturals 7.1 küllü kumral saç boyası (fiyat: 12.50 TL)
 • Loreal Excellence 10 açık sarı saç boyası (fiyatı: 29.50 TL)
 • Palette Deluxe 7-65 altın sarısı saç boyası (fiyatı: 26.78 TL)

 

 

Sinem Kobal Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

 

Nasıl elde edildiğini anlatarak ifade etmek çok zor bunun yerine işinize yarasın diye video ile anlatmak istedik. Sinem’in saç rengine bu videoyu izleyerek ulaşabilirsiniz.

 

Sinem Kobal Saç Modelleri

 

Kullandığı saç kesimi ve saç modelleri çok hoş ve yüzüne yakıştığı için herkes tarafından sıklıkla soruluyor. Saç rengi ile saç modelini de birbirine güzel entegre ettiği için çok eşsiz bir görünüm ortaya çıkıyor. Sinem Kobal genellikle uzun dalgalı saç modellini kullanıyor. Uzun dalgalı saç modeli en çok yakışlardan diyebiliriz. Bunun haricinde birçok saç stilleri ile de güzel oyuncuyu gördük. Kısa saç modeli bile Sinem Kobal’ı gördük ama çok uzun süre kısa saçları kullanmadı, genelde uzun saç stilleri kullanıyor diyebiliriz. Saç modelinde kullandığı saç kesiminin doğru olması da çok çok önemli bunun altını çizelim. İşte tercih ettiği saç stilleri;

 • Uzun dalgalı saç modeli
 • Uzun düz saç modeli
 • Ortadan ayrık fönlü saç stili
 • Tepeden sıkı topuz saç modeli
 • Kıvırcık saç modeli
 • Dalgalı dağınık saç modeli
 • Kısa saç modeli
 • Örgülü saç modeli
 • Dağınık at kuyruğu saç stili

İnceleyin: Ebru Gündeş Saç Rengi ve Saç Stili

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?