Shakira Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi! | Kızlara Moda

Shakira Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi!

Shakira Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi!

Yerli ve yabancı ünlülerin saç renklerini ve saç modellerini incelemeye devam ediyoruz. Bugünkü konumu Shakira saç rengi olacaktır. Saç renginin yanında Shakira saç modelleri hakkında da geniş bilgiler vereceğiz. Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı kesinlikle Latin şarkılarının en önde gelen isimlerinden biri. Dansları ve şarkıları ile herkesin beğenisini kazanmış ve dünya çapında üne kavuşmuştur. Birçok ödül alan güzel sanatçı Dünya Kupasında da Waka Waka şarkısını seslendirerek önemli bir işe imza atmıştı. İspanyolca konuşuyor ve iyi derecede de İngilizce biliyor. İspanyol futbolcu Gerard Pique ile de evlenerek 2 çocuk sahibi oldu. Kendine özgü saçları ve tarzı ile de tüm takipçilerinin dikkatini çekiyor biz de bugün saçları hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız.

 

Shakira Kimdir, Ayrıntılı Tanıyalım

 

Adı: Shakira

Soyadı: Isabel Mebarak Ripoll

Doğum yeri:  Barranquilla , Kolombiya

Doğum tarihi: 2 Şubat 1977

Aslen nereli:  Lübnan

Boyunun uzunluğu: 1.58 cm

Kilo miktarı: 51 kg

Medeni durumu: Evli

Burcu : Kova

Mesleği: Şarkıcı, dansçı, söz yazarı

Eşi: Gerard Pique

Çocukları: Sasa Pique Mebarak, Milan Pique Mebarak

Konuşabildiği diller: İspanyolca, İngilizce, Portekizce

 

Shakira’nın Saç Rengi Nedir?

 

Saç rengine bakalım güzel yıldız tek bir saç rengi kullanmadı bugüne kadar kendine yakışan birçok saç rengini denedi. Dünyaca ünlü yıldızı genel olarak sarı ve buna benzer saç renklerini kullandığını söyleyebiliriz. Altın karamel, açık sarı saç rengi, siyah saç rengi, bal köpüğü saç rengi, açık kumral saç rengi,koyu kumral saç rengini kullanmaktadır. Bu renklerin yanında zaman zaman ombre ve balyaj renklendirmelerini de kullandığını söyleyelim. Gerçekten kullandığı saç renkleri kesinlikle kendisine yakışıyor ve ten rengine uyum sağlıyor. Dalgalı ve kıvırcık saçlarını bu saç renkleri ayrı bir gösteriyor.

 

Shakira’nın Doğal Saç Rengi Nedir?

 

Dünyaca ünlü yıldızın doğal rengi siyah tonlarıdır. Uzun yıllarca doğal rengi ile kendini gördük ama son zamanlarda saçları renkli. Stiline, tarzına ve doğal saç rengine göre değişimler yapmaktadır. Doğal saç rengi yerine doğal renkli saç boyaları kullanmak artık daha popüler.

 

Shakira Yeni Saç Rengi

 

Yukarıda genel olarak hangi renkleri kullandığını ifade ettik şimdi de en son yeni saç rengi ne buna bakalım. Şuan da bal köpüğünün koyu renkleri kullanıyor Shakira. Yani sarı tonlarında bir saç rengi mevcut. Genel olarak bal köpüğü, karamel, kumral ve sarı renkler kullanıyor. Siz de saçlarında esinlenip bu tonları deneyebilirsiniz.

İlginizi Çekecektir: Deniz Akkaya Saç Rengi ve Modeli

 

Shakira Saç Rengi Numarası ve Saç Boyası

 

Kullandığı saç boyalarına ve numaralarına da bakalım. Aşağıdaki boya markalarını ve numaraları alarak sizlerde güzle yıldızın saç rengi tonuna ulaşabilirsiniz. Kullandığı saç boyaları ve saç boya numaraları ise şu şekildedir;

  • Palette deluxe 7-554 altın karamel saç boyası (fiyat: 20 tl)
  • Loreal Paris Creme Gloss 603 altın karamel saç boyası (fiyat: 41.63 tl)
  • Loreal Excellence Creme 10 açık sarı saç boyası (fiyat: 32.90 tl)
  • Wella Koleston 12.0 çok açık sarı saç boyası (fiyat: 21.28 tl)
  • Loreal Excellence 7 kumral saç boyası (fiyat: 25.50 tl)

 

Shakira Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

 

Bu durum bir video ile açıklayalım ki işiniz çok daha kolaylaşsın. Videomuz da tüm ayrıntıları ile bu rengin nasıl elde edileceği anlatılıyor.

 

Shakira Saç Modeli Nasıl Yapılır?

 

Nasıl bu modeli oluşturmalıyım diyorsanız aslında birçok metodu var bunun. İlk olarak saçlarınızı yıkayın ve güzel kurutun. Kaliteli bir saç düzleştirici alın ve saçlarınızı düzleştirin, daha sonra düzleştiriciyi bir buçuk tur kadar döndürüp yarım dalgaların oluşmasını sağlayın. Bundan sonra ise saçlarınızı öne doğru atın ve elinizle karıştırın, havalanmasını sağlayın. Bukleleri belirginleştirici saç ürünleri ile beraber bu saç modeline ulaşmış olacaksınız.

İlginizi Çekecektir: Ebru Gündeş Saç Rengi Nedir?

 

Shakira Saç Modelleri

 

Saç modellerine de göz atalım. Shakira’nın en sıklıkla tercih ettiği saç stili kıvırcık saç modelidir. Doğal görünümlü kıvırcık saçları çok seviyor ve de en çok bu tarzı seviyor. Dünya starı zaman zaman düz dalgalı saç modellerini kullanıyor. Kullandığı saç modellerinin hepsinde uzun saç modellerini tercih ediyor ayrıca kısa saç modeli ile onu görmek desek yeridir. Ayrıca ultra uzun düz saç modelleri ile de zaman zaman karşımıza çıkan ünlü isim bu tarzı da sıklıkla tercih ediyor. İşte Shakira saç stilleri;

-Kıvırcık saç modeli

-Uzun dalgalı saç modeli

-Uzun düz fönlü saç modeli

-Dağınık hafif dalgalı saç stili

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?