Barbara Palvin Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi | Kızlara Moda

Barbara Palvin Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi

Barbara Palvin Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi

Bugünkü konumuz Barbara Palvin saç rengi ve Barbara Palvin saç modelleri hakkında olacaktır. Barbara Pavin Macaristanlı ünlü bir mankendir. Victoria’s Secret mankenidir ve dünyanın en güzel kadınlarından biridir. Ünlü mankenin gözleri ve saçları çok dikkat çekiyor. Saçları hakkında çok sorular geliyor bundan dolayı bu konuyu açıklamak istedik. 13 yaşında keşfedilmesi ile beraber modellik kariyeri başladı ve birçok markanın tanıtımını yaptı. 2012 yılında ise Loreal Paris markasının elçisi oldu ve aynı yıl Victoria’s Secret defilesinde boy gösterdi. Podyumların en aranılan mankenlerinden biri diyebiliriz. Buğday teni, mavi gözü ve etkileyici tarzı ile gerçekten eşsiz bir güzellik. Şimdi de detaylı bilgilerle sizleri aydınlatalım.

 

Barbara Palvin’i Tanıyalım

 

Adı: Barbara

Soyadı: Palvin

Doğum yeri: Budapeşte, Macaristan

Doğum tarihi:8 Ekim 1993

Boyunun uzunluğu: 1.75 cm

Kilo miktarı: 52 kg

Medeni durumu: Bekar

Mesleği: Model, oyuncu

Kardeşi: Anita Palvin

Sevgilileri: Kristof Somfai (2010), Justin Bieber (2012),  Niall Horan (2013), Ed Sheeran (2015)

Hobileri: Şarkı söylemek, futbol

Gittiği okullar: Szinyei Merse Pál High School (2012), Erkel Ferenc Primary School

 

Barbara Palvin’in Doğal Saç Rengi Nedir?

 

Güzel modelin doğal saç rengi kumral tonlarıdır. İlk zamanlarda onu doğal saç rengini kullanırken gördük. Kullandığı saç boyasını da doğal rengine yakın seçmeye özen gösterdiğini gördük. Ayrıca gayette sağlıklı ve hoş bir saç yapısının olduğunu söyleyelim. Güzel saç yapısından dolayı da saç renkleri daha iyi görünüyor.

 

Barbara Palvin’in Saç Rengi Nedir?

 

Saç rengine bakalım bir zamanlar toffee karamel saç rengini kullandı ardında ombre görünümüne geçti. Şimdilerde ise saç rengi küllü kumraldır. Güneş altında küllü kumral biraz daha farklı görünebiliyor. Küllü kumral saç renginin mavi gözüne ve buğday tenine çok iyi gittiğini söyleyebiliriz. Ayrıca bu saç rengi çok modern ve cool bir etki yaratıyor güzel mankende. Saç stilleri ile beraber de Barabara küllü kumralı çok iyi taşıyor.

Kesinlikle Bakın: Shakira Saç Rengi Nedir?

 

Barbara Palvin Yeni Saç Rengi

 

Ombre ve karamel tonlarından sonra küllü kumral saç rengine geçiş yaptı. Küllü kumral saç rengi güzel yıldızında hoşuna gitti ve tonu kullanıyor. Bu renkle beraber harika bir görünüm sağladı. Bu saç rengi ve tarzı ile kesinlikle çok etkileyici. Sizde buğday tenli iseniz bu saç rengini düşünebilirsiniz. Mavi gözleri ile beraber de ayrı bir güzel duruyor.

Bakın: Jennifer Lopez Saç Rengi Nedir?

 

Barbara Palvin Saç Rengi Numarası ve Boyası

 

Kullandığı saç boyalarının numaraları ve markalarını ifade edelim. Aşağıda belirtiğimiz saç boyaları ve numaraları ile ünlü yıldızın renklerini kendiniz evde de elde edebilirsiniz.

  • Wella Koleston 7.1 küllü kumral saç boyası (fiyat: 19.87 TL)
  • Loreal Paris 6.1 koyu küllü kumral saç boyası (fiyat: 44.08 TL)
  • Garnier color naturals 7/1 küllü kumral saç boyası (fiyat:11.03 TL)
  • Palette Deluxe 7-65 altın parıltılı toffee saç boyası (fiyatı: 20 TL)

 

Barbara Palvin Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

 

Bu durumu uzun uzun anlatmak yerine bir video ile daha kolay anlayabileceğinizi düşündük. Bu video da evde nasıl elde edeceğinizi tüm ayrıntıları ile anlatıyor. Bu videoyu izleyip sizde güzel yıldızın saç rengine ulaşabilirsiniz. İzlemenizi tavsiye ederiz.

 

Barbara Palvin Saç Bakımı

 

Saçlarını çok önemsendiğini ve dikkat ettiğini ifade etti. Dengeli ve sağlıklı beslenme saç bakımının ilk şartı olduğunu ifade etti. Saçlarına kuaförde düzenli bakım yaptığını ekledi. Saçlarının boyadan yıpranmaması için düzenli saç maskesi uyguladığını söyledi. Ayrıca saçlarında ara ara sirke kullanarak bakım yaptığı ifade etti.

 

Barbara Palvin Saç Kesimi

 

Doğal görünüm oluşturmak için saçlarını bunu göre kestiriyor. Saç kesimi yüz yapısına ve tarzına uygun şekilde oluşturulmuş. Katlı ve hacimli bir kesim gözümüze çarpıyor. Saç boyu da yapacağı saç stillerine göre belirleniyor. Kısa saçta güzel mankene yakışıyor. Bunun yanında omuzda kesim ve uzun saç kesimlerini de kullanıyor. Orta uzunlukta saç kesiminin yakıştığını söyleyebiliriz.

 

Barbara Palvin Saç Modelleri

 

Çok güzel saç modelleri kullanıyor güzel yıldız. Saç modellerinden kesinlikle ilham alıp kullanmalısınız. Uzun saç, orta boy saç, kısa saç hepsini kullanıyor. Bütün saç uzunluklarının da yakıştığını düşünüyoruz. Yüz hatlarına uygun saç stillerini seçtiğini de ekleyelim. Saç stili önerileri için aşağıya görsellerde ekledik.

-Ultra düz saç modeli

-Islak saç modeli

-Geriye doğru taranmış saç stili

-Dalgalı kısa saç modeli

-Örgülü saç modeli

-Aksesuarlı uzun saç modeli

-At kuyruğu saç modeli

-Omuzda düz saç stili

-Ortadan ayrık saç modeli

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?