Jennifer Lopez’in Saç Rengi,Saç Boyası ve Numarası Nedir? | Kızlara Moda

Jennifer Lopez’in Saç Rengi,Saç Boyası ve Numarası Nedir?

Jennifer Lopez’in Saç Rengi,Saç Boyası ve Numarası Nedir?

Tüm bayanlara merhaba diyorum. Bugün bir saç rengi konusu ile sizlerleyiz. Ünlü yıldızların saç renklerini yakından tanımaya devam ediyoruz. Yerli,yabancı birçok yıldız ismin saç boyasını tanıyarak ilham alıyoruz. Jennifer Lopez saç rengi çok beğeniliyor ve tam olarak ismi nedir diye sürekli soruluyor. Birçok kişi onu ‘J.Lo’ takma ismi ile tanıyor. Amerikalı şarkıcı,oyuncu,dansçı ünlü isim en çok kalçaları ile dikkat çekmişti. Şarkılarından sonra en son dikkat çeken noktası seksi kalçaları idi ama son zamanlarda sıklıkla saçları ve saç rengi ile öne çıkıyor. 49 yaşındaki şarkıcının ten rengine uygun saç rengi tonu bayanlar tarafından çok beğeniliyor ve denenmek isteniyor. Biz de bu konuya açıklık getirmek ve en doğru bilgileri paylaşmak için bu yazıyı kaleme aldık. Kafanızdaki tüm sorulara cevap bulmuş olacaksınız. İşte konu ile ilgili tüm bilgiler.

 

 

 

 

Jennifer Lopez’i Yakından Tanıyalım!

 

Detaylı ismi: Jennifer Lynn López

Doğum tarihi: 24 Temmuz 1969

Nereli: Aslen Porto Rikalı

Doğum yeri: New York(ABD)

Burcu nedir: Aslan

Mesleği: Şarkıcı,dansçı,oyuncu

Boyu: 1.64 cm

Kilosu: 57 kg

Vücut ölçüleri: 85-64-92 cm

Göz rengi: Kahve

Sevgilisi: Alex Rodriguez

Çocukları: Maximilian David Muñiz, Emme Anthony

Oynadığı dizi ve filmler: Parker,Lila&Eve,The Boy Next Door,Shades of Blue,Second Act

Şarkıları: El Anillo,On the floor,Dinero,Papi,Dance again,First love,

 

 

 

 

Jennifer Lopez’in Saç Rengi Nedir? Tüm Detayları

 

Ünlü şarkıcının saç renklerini incelediğimizde tek bir renk kullanmadığı sonucu çıkıyor ama bell başlı birkaç rengi var sürekli onlarda gidip geliyor. Altın sarı,karamel ve tonları,çikolata kahve saç renklerini kullanmaktadır. Bu renklerden de en çok karameli ve tonları denediğini görüyoruz. Çikolata karamel, altın karamel,koyu karamel,açık karamel gibi tonları çok sık tercih ediyor. Bu seçimler tamamen cilt tonuyla alakalı diyebiliriz. Jennifer Lopez’in saç uzmanı bunu çok iyi ayarlayıp uygun olanları kendisine sunuyor ve ortak karar veriyorlar. Gerçekten güzel yıldızın saç rengi harika ve göz alıcı.

 

 

 

 

 

Jenniffer Lopez’in Saç Rengi Kimlere Uyum Sağlar?

 

Jennifer Lopez’in ten rengi esmer kategorisine girmektedir. Kullandığı renklerde genellikle esmerlere yakışan tonlardır. Sizinde ten renginiz esmer ya da esmere çok yakında gönül rahatlığı ile deneyebilirsiniz. Bunun yanında koyu buğday tenlilerde yukarıda saydığımız renkleri deneyebilirler. Bunun haricinde diğer ten renklerinde bu saç renkleri çok fazla uyum sağlamazlar. Bunu bilerek hareket edin yoksa bende neden güzel olmadı gibi yakınmalara başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Jennifer Lopez’in Kullandığı Saç Boyaları ve Numaraları

 

Kullandığı saç boyalarını ve numaralarını vererek işinizi kolaylaştıracağız. Bu marka ve numaralarla güzel yıldızın saç rengini evde de çok kolay elde edeceksiniz.

  • Palette Deluxe 3-65 çikolata kahve saç boyası(fiyatı:16.99TL)
  • Garnier doğal renkler serisi 5-52 çikolata kahve saç boyası (fiyatı: 6.50 TL)
  • Koleston krem tüp boya 9.3 altın sarısı (fiyatı:6.90 TL)
  • Loreal Paris 121 buzul sarı saç boyası (fiyatı: 18.99 TL)
  • Palette Deluxe 7-554 altın karamel saç boyası (fiyatı: 16.99 TL)
  • Loreal Paris Excellence Intense 6.32 karamel kahve saç boyası (fiyatı: 17.99 TL)
  • Loreal Castin Creme 732 karamel saç boyası (fiyatı: 12.90TL)

İlginizi Çekebilir: Bergüzar Korel Saç Rengi ve Saç Modeli

 

 

 

Jennifer Lopez’in Saç Rengini Nasıl Elde Edebilirim?

 

Yukarıdaki saç boyalarından karar verdiğinizle saç boyası kutusunun üzerindeki talimatlara uyarak boyayıp 35 dakika kadar beklettiğinizde bu renge ulaşacaksınız. Koyu saç renkleri olduğu için kolay elde edilecektir. Dikkat ettiğiniz de ve özenli davrandığınız da sonuç daha iyi olacaktır. Saç renk geçişlerinde bazen ilk boyada renk tam oturmasa da ikinci de tam olarak oturacaktır, bu noktaya dikkat edin.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?