Özge Özpirinçci Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Aradıklarınız | Kızlara Moda

Özge Özpirinçci Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Aradıklarınız

Özge Özpirinçci Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Aradıklarınız

Günümüzde kadınlar; makyaj, bakım, saç ve güzellik tüyoları için daha çok televizyonlarda, göz önünde olan ünlü isimleri takip ediyorlar. Yine günümüzde doğal güzellik algısı yoğun bir şekilde artış göstermektedir. Doğal güzellik dediğimizde ise aklımıza gelen ilk isimlerden birisi Özge Özpirinçci olmuştur. Doğal tonlarda parlak saçları, her zaman abartıdan uzak doğal makyajı ve tarzıyla en çok sevilen ve beğenilen ünlü simaların başında gelir. Özge Özpirinçci saç rengi gerçek çok fazla merak ediliyor bunun içinde aşağıda size geniş açıklamalar yaptık. Ayrıca Özge Özpirinçci saç modeli de ilgi görüyor ve denenmek istiyor. Gelin bu konuların ayrıntılarına hep beraber bakalım.

 

 

 

 

Özge Özpirinçci’yi Tanıyoruz

 

Özge Özpirinçci, 1986 İstanbul doğumlu, ekranlarda sempatikliği ve güler yüzü ile görmeye alıştığımız başarılı bir oyuncudur. Uzun yıllardır bir çok projeyle evlerimize konuk olmuştur. Ekrandaki pırıltısı ve başarısı muazzam olan sempatik oyuncu, hemcinsleri tarafından da gıpta ile takdir ve takip edilmektedir. Annesi bir İngilizce öğretmeni olan güzel oyuncunun eğitim hayatı da oldukça göz alıcı ve başarılıdır. Bir dönem Amerika’da eğitim görmüş olan oyuncu üniversite eğitimini Türkiye’de tamamlamıştır. Oyunculuğundaki samimiyeti ve sempatik tavırlarıyla hemen hemen herkesin beğenisini toplamıştır. Başarılı işlere imza atan oyuncu, kariyerinde oldukça iyi bir yerdedir. Kavak yelleri, melekler korusun, cesaretin var mı aşka, deli saraylı, al yazmalım, ağır roman yeni dünya,aramızda kalsın, aşk yeniden ve kadın isimli yapımlarda rol almıştır.

 

 

 

Özge Özpirinçci’ nin Saç Rengi Hangisi?

 

Saç denildiği zaman hemen hemen her kadının kendisinde nasıl duracağını merak ettiği bir renk tonu vardır. Günümüzde doğal saçlar moda olmuştur ve artık kadınlar doğal güzellik algısı ile hareket etmektedirler. Ünlü yıldızın saçları da her zaman hacimli ve bakımlı olmasıyla dikkat çekmiştir. Saçlarında tıpkı Özge Özpirinçci gibi doğal bir hava yakalamak isteyen kadınların ortak merakıdır Özge Özpirinçci’nin yeni saç rengi. Ünlü yıldızı, rol aldığı yapımlarda farklı farklı saç renkleriyle görsek de renk tonu olarak büyük farklılıklara gitmemiştir. Saçları daima doğal tonlarda ve ışıltıda olmuştur. Bu da kendisine natürel bir hava katmış ve beğeni toplamıştır. Çoğu kadın hayal ettiği saç rengine saçlarına zarar vermeden, hacmini kaybettirmeden ulaşmak ister. Bunun için de daha çok doğal tonlara yönelen kadınlar tarafından en çok rağbet gören tonlar olan kestane ve koyu kumral  kullanmıştır. Son olarak büyük bir değişime imza atarak kızıl tonuna geçmiştir. Geçtiği kızıl tonu da koyu kızıl(nar kızılı) olarak bilinmektedir.

 

 

 

 

Özge Özpirinçci’ nin Saç Rengi Kimlere Yakışır?

 

Tercih ettiği renkler, çok uçlarda bir renk tonu olmadığından dolayı çoğu kadına yakışabilecek renkler kategorisinde yer alır. Kendisi de beyaz tenli, kumral bir kadındır. Dolayısıyla sıklıkla kullandığı kumral, kestane ve kızıl kahverengi tonları ona ziyadesi ile yakışmaktadır. Eğer ten renginiz esmerse de bu tonlar yine size yakışacaktır. Çünkü kahve ve kızıl tonları doğru kullanıldığında her saçı ışıl ışıl gösterir ve her tende uyumlu durabilir. Dolayısıyla, esmer, kumral veya sarışın olmak üzere her kadına yakışacak, yumuşak tonlardır. Gerek beyaz tende, gerek ise buğday tenlerde de hoş bir görünüm verir. Özellikle saçlarının sağlıklı görünmesini arzu eden kadınların ilk tercih ettiği renkler de bu tonlardır. Daha açık veya daha koyu uç renklerin kullanımında saçlar zamanla yıpranır ve bakımsız görünebilir. Oysa oyuncunun kullandığı orta yumuşaklıktaki boyalar, saçı hem besler, hem de ışıltı kazandırır.

 

 

 

 

Özge Özpirinçci Saç Boya Markası ve Numarası

 

Genellikle her kadın Özge Özpirinçci’ nin saçları gibi dolgun, parlak ve renklerin ışıldadığı aynı zamanda da bakımlı duran saçları olsun ister. Daha önce kestane ve koyu kumral saç renkleriyle görmeye alıştığımız yeni saç rengi ise; kızıldır. Bu defa tercihini kızıl tonlardan yana kullanan oyuncu, koleston marka boyanın 5.45 numarası ile saçlarını boyamaktadır. Daha evvel kahverengi tonlarıyla da dikkatleri üzerine çeken güler yüzlü yıldız yeni saç rengi de çok beğenilmiş ve tercih edilmiştir. Bu kez kullandığı kızıl tonu boyalara arasında nar kızılı olarak anılmaktadır ve elde edilmesi biraz zahmetli bir renk tonudur. Ancak bu renk tonunun da oyuncuya çok yakıştığının altını çizmek gerekir. Kolestonun yanında diğer öneriler ise şöyle;

  • Loreal Excellence 3 koyu kestane saç boyası (fiyatı: 13.65 tl)
  • Palette Deluxe 6-0 koyu kumral saç boyası (fiyatı: 16.99 tl)
  • Palette 5-57 parlak kızıl kahve saç boyası (fiyatı: 7.63 tl)
  • Garnier çarpıcı renkler serisi 4.60 koyu kızıl saç boyası (fiyatı:6.90 tl)

İlginizi Çekebilir: Ivana Sert Saç Rengi ve Modeli

 

 

Özge Özpirinçci’ nin Kullandığı Saç Modelleri

 

Güler yüzlü dizi oyuncusunu, genellikle uzun saçlı görmeye alışık olduğumuz ünlülerden olmuştur. Özge Özpirinçci saç modeli denildiğinde genellikle akla ilk gelen iri dalgalı saçlardır. Oyuncu sıklıkla kıvırcık ve dalgalı saçları tercih etmektedir. Arada sırada düz olarak kullandığı saçları da ona çok yakışmaktadır. Hayranlarının beğenisi toplayan bir diğer model de dağınık bir şekilde toplanmış olan hacimli saçlardır. Çeşitli projelerle ekran önünde beğeniyle takip ettiğimiz oyuncu  kullandığı saç modelleri, bir çok kadına da ilham kaynağı olmuştur. Davetlerde şıklığını tamamlayacak, daha havalı modelleri tercih eden oyuncu, günlük hayatta da rahat ve havalı görünümüyle dalgalı salık saçları tercih etmektedir. Kullandığı tüm modelleri kendisine ve giyimine yakıştıran güzel oyuncu, hayranları da kendisinin seçimlerini beğeniyle takip etmektedir.

İlginizi Çekebilir: Cansu Dere Saç Rengi ve Modeli

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?