Ivana Sert’in Saç Rengi ve Saç Modeli Kılavuzu | Kızlara Moda

Ivana Sert’in Saç Rengi ve Saç Modeli Kılavuzu

Ivana Sert’in Saç Rengi ve Saç Modeli Kılavuzu

Bakımlı ve doğal görünümlü saçlar her zaman kadınların ilgi odağı olmuştur. Özellikle açık saç renklerinde kırılmalar ve yıpranmalar olmadan, sağlıklı ve sarı saçlar elde etmek hemen hemen her kadının hayalidir. Genellikle Ivana Sert’ in de kullandığı gibi küllü sarılar bakımı ve elde etmesi zor olan, fakat aynı zamanda da çok hoş ve şık duran renklerdir. Birçok kadın için idol haline gelmiş olan tarzı ve Ivana Sert saç rengi bir hayli merak konusu olmuştur. Ivana Sert’ in göz dolduran, dolgun ve pırıl pırıl parlayan saçları her kadının hayali haline gelmiştir. Aynı zamanda Ivana Sert saç modeli de günümüz kadınlarının ilgi ve merak konusu haline gelmiştir.

 

 

Ivana Sert’i Tanıyoruz

 

Rus asıllı eski manken, ekranlardaki güler yüzlü, sempatik tavır ve aksanıyla hemen – hemen herkesi kendisine hayran bırakmış ve başarılı bir moda ikonu haline gelmiştir. Günümüzde birçok başarılı projeye imza atmış ve adından da sıkça söz ettirmiştir. Gerek giyimiyle ve aksesuarlarıyla, gerekse saçı ve makyajıyla herkesin ilgi odağı haline gelmiştir. Ekran önünde parlayan ve ışıltısıyla göz dolduran,her zaman beğenildiği bir gerçektir. Dolayısıyla saçlarında hangi yansımayı kullandığı da merak konusu olmuştur. Çoğu kadın bu rengin kendisine yakışıp yakışmayacağını ya da bu rengi tutturup tutturamayacağını merak eder. Aynı zamanda yaptığı saç şekillendirmeleri ile  beğenilen ve imrenilen şöhretler arasındadır. Her zaman kendisine yakıştırdığı, zarif saç modelleriyle dikkat çeken bir kadındır. Ekran önünde olan ve adından sıkça söz ettiren yıldız, birçok kadına ilham kaynağı olmuştur. Duru güzelliği, zarif giyimi, modaya yön veren aksesuarları, saç ve makyaj tercihleri çok beğenilmektedir.

 

 

 

 

Ivana Sert’ in Saç Rengi Nedir?

 

Ivana Sert’ in sağlıklı görünen ve ışıl ışıl parlayan saçları, küllü sarı tonlarındadır. Tek başına küllü sarı demek doğru olmaz. Öncelikle dip rengi açık kumral olup, üzerine küllü sarı ve açık sarılarla balyaj işlemi yapılmıştır. Saç rengi tercihini genel olarak açık tonlardan yana kullanan manken, zaman zaman tonunu değiştirse de sarı rengi kullanıyor ve kendisine çok yakıştırıyor. Saç özelliğini dipten itibaren ele alırsak;

  • Kendi rengi kumral
  • Üzerine küllü kumral
  • Küllü kumral üzerine doğal platin sarı, olarak sıralayabiliriz
  • Bu şekilden dolayı da son rengi küllü sarı görünmektedir.

 

 

 

 

Ivana Sert’ in Saç Rengi Kimlere Yakışır?

 

Eski mankenin saç rengi kendisi açık bir ten rengine sahip olduğu için ona haliyle çok yakışıyor ve beğeniliyor. Asıl merak edilen soru ise; İvana Sert saç rengi bana yakışır mı? Eğer kumral veya sarışın bir bayansanız bu saç rengi sizde istediğiniz etkiyi yaratacaktır. Genellikle açık tenlilerin tercih ettiği bir saç rengi olup, esmere kaçmayan buğday tende de kuaförünüzün uygulayacağı renk gölgelendirmesi ile harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Güzel yıldızın yaz sonrası bronz haliyle de enfes duran saçlarına bakıldığında ten ve saç rengi uyumu daha belirgin görülmektedir.

 

Cansu Dere Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Merak Edilenler

Ivana Sert’ in Saç Boya Numaraları

 

Günümüzde çok çeşitli olan saç boyalarında doğru rengi bulmak ve uygulamak mesele haline gelmiştir. Sempatik manken’ in göz alıcı ve parlak saçlarının boya numarası da kadınlar arasında merak konusudur.  Saçlarının rengi de 8.1 küllü sarıdır. Aralarda platin balyaj uygulaması da vardır.

  • Palette Deluxe 9-1 küllü sarı saç boyası (fiyatı: 16.99 tl)
  • Garnier doğal renkler serisi 9/13 açık küllü sarı saç boyası (fiyatı: 6.85 tl)
  • Loreal Excellence 9.1 küllü sarı saç boyası (fiyatı: 17.47 tl)
  • Davines 9.31 küllü sarı saç boyası (fiyatı: 43 tl)

 

 

 

 

 Kullandığı Saç Modelleri

 

Güzel yıldızın saç stili, günümüzde kadınların ilgisini çeken ve merak konusu haline gelen bir diğer konudur. Ivana Sert’ in dolgun ve bakımlı saçları, her modelde göz alıcı görünmektedir. En fazla kullandığı sıkı at kuyruğu saçı ise ona klas bir hava vermektedir. Bunun yanı sıra bazen dalgalı, bazen düz fön çektirerek ortadan ikiye ayrılmış saçları da, günlük hayatta sıkça tercih edilen modellerdir. Bazı davetlerde yine dalgalı yaptırdığı saçlarını yana atarak cazibeli ve cüretkar bir görünüm sergilemiş ve çok beğenilmiştir. Genellikle uzun saçlı görmeye alıştığımız güzel nadiren de olsa topuz yaptırdığı saçları da kendisine bir hayli yakıştırılmıştır. Bir dönem jüri üyeliği yaptığı moda programında da tercih ettiği saç modelleriyle dikkat çeken Ivana Sert, giyindiği kıyafetlere göre oldukça uyumlu ve ahenkli saçlarıyla izleyicileri kendisine hayran bırakmıştır. Bensu Soral Saç Rengi ve Modeli

 

1-Islak Görünümlü Stiller

 

 

2-Topuz Saç Stilleri

 

 

3-Ortadan Ayrık Saç Modelleri

 

 

4-Dalgalı Saç Stilleri ve Tarzı

 

 

5-Hacimli Saç Stilleri

 

 

6-Yarım Topuz Saç Modeli

 

 

7-At Kuyruğu Saç Stili

 

Bensu Soral Saç Rengi ve Saç Modeli Kataloğu

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?