Leyla Lydia Tuğutlu Saç Rengi ve Saç Modeli Rehberi | Kızlara Moda

Leyla Lydia Tuğutlu Saç Rengi ve Saç Modeli Rehberi

Leyla Lydia Tuğutlu Saç Rengi ve Saç Modeli Rehberi

Leyla Lydia Tuğutlu; son dönemlerin en çok beğenilen oyuncularından birisidir. Gerek kadın, gerek ise erkek bir çok hayran kitlesine sahip olan Leyla Lydia Tuğutlu, başarılı oyunculuğu ile olduğu kadar zarif güzelliği ve doğallığı ile de dikkatleri üzerine toplamaktadır. Çeşitli projelerle ekran önünde olan oyuncunun giyimi, saçı, makyajı ve sade güzelliği hemen hemen tüm kadınlar tarafından da merak konusu olmuştur. Doğal bir güzelliğe sahip olan Leyla Lydia Tuğutlu saç rengi, kadınların elde etmek istediği yumuşak tonların başında yer alır. Aynı zamanda yine Leyla Lydia Tuğutlu saç modeli de hemcinslerinin oldukça ilgisini çekmektedir. Kullandığı her saç modelinin moda haline geldiği ve çeşitli projelerle ekranlarda gördüğümüz Güzel oyuncunun başarılı saç modelleri çok beğenilmiş ve kadınlara ilham kaynağı olmuştur.

 

 

 

Leyla Lydia Kimdir? (Detaylar)

 

 • Leyla Lydia, 2008 yılı Türkiye güzeli seçilmiştir.
 • Başarılı bir oyuncu olmasının yanı sıra modellik de yapmıştır.
 • 1989 yılında Berlin’ de dünyaya gelmiştir.
 • Leyla Lydia Tuğutlu’ nun babası Türk, annesi ise Alman’dır.
 • Kendisi ise; Türk vatandaşıdır.
 • Bir dönem müzik eğitimi de alan güzel oyuncu, müzik eğitimini yarıda bırakmış ve modellik için kolları sıvamıştır.
 • Kendisi iyi derecede Almanca konuşabilmektedir.
 • Leyla Lydia oynadığı bir dizi projesi sonrasında Pantene Altın Kelebek Ödülü almıştır.

 

 

 

Leyla Lydia Saç Rengi Ne?

 

Güzel ve sempatik oyuncu, hem başarısıyla, hem de kusursuz fiziği ve büyüleyici güzelliği ile adından sıkça söz ettirmiş bir isimdir. Onu ekranlarda izleyen hemen hemen her kadın eşsiz saç rengine de hayran olmuştur. Dolayısıyla birçok kadın hayranının merak konusu; onun ışıl ışıl parlayan, doğal ve bakımlı saçlarının rengi olmuştur. Kendisine çok yakışan doğal tonlardaki saçları, her zaman parlak ve yumuşak görüntüsü ile görenleri kendisine hayran bırakacak niteliktedir. Leyla Lydia Tuğutlu saç rengi; akaju kahve dediğimiz yumuşak geçişli bir kahve tonudur. Bu ton, uç renklerden olmadığı için de daha fazla tercih sebebi olmuştur. Ne çok açık, ne de çok koyu olan bir ton olması sebebiyle birçok kadının ilgisini ve beğenisini toplamıştır. En büyük avantajlarından birisi doğal görünüşlü bir saç tonu olmasıdır. Saçlarında doğallık ve sadelik arayanlar için ilk sırada olan bu rengin içinde hafif kızılımsı geçişlerle de hoş bir etki yaratmak mümkündür.

 

 

 

Leyla Lydia Tuğutlu Saç Rengi Kimde Güzel Durur?

 

Tatlı oyuncunun saç rengi, hemen hemen her ten rengine yakışabilecek tonlarda bir saç rengidir. Fakat özellikle kendisi gibi buğdaya çalan beyaz tenli ve ışıl ışıl gözleriyle parıldayan kadınlarda çok daha hoş bir etki yaratacaktır.  Güzel oyuncunun saç rengi çok doğal geçişli bir renktir. Bu sebeple de özellikle doğal ve hoş esintiler yakalamak isteyen kadınlar tarafından sık tercih edilen bir renk olmuştur. Günümüz modasında her mevsime uyan, sıcak bir ton olma özelliğine de sahiptir. Yazın coşkusu, ya da sonbaharın hüznü gibi temalarla oldukça uyumlu soft bir renk tonudur. Ayrıca hemen her yaş grubundan kadına da hitap edebilecek bir renk olması kullanıcılar açısından büyük avantaj sağlamaktadır.

 

 

 

 

Leyla Lydia Tuğutlu Saç Boya Numaraları

 

Leyla Lydia Tuğutlu’ nun bu eşsiz saç renginin boya numarası hakkında kısa bir araştırma sonrası markası Loreal İnoa olan boyaların 5.5 numarasını kullandığı söylenebilir. Aynı zamanda saçlarındaki hafif kızıl etkiler de akaju rengine karıştırılmış kızılımsı tonlardan ileri gelmektedir. Türkiye güzelinin merak konusu olan saç rengi, kızılımsı yansımaları olan yumuşak bir kahverengi tonudur. İşte bu rengi elde edebileceğiniz birkaç tane daha boya önerisi verelim.

 • Loreal Excellence serisi 5.54 koyu akaju kahve saç boyası (fiyatı: 19.30 tl)
 • Neva color set boya 4.65 akaju kahve (fiyatı: 6.50 tl)
 • Exicolor 4.75 akaju kahve saç boyası (fiyatı: 7.80 tl)

 

 

Hangi Saç Modellerini Tercih Ediyor?

 

Kadınların bir diğer merak konusu olan Leyla Lydia Tuğutlu saç modeli, hemen hemen her davette ve oyunculuğunu sergilediği dizi ve filmlerde izleyiciden tam not almıştır. Genel olarak uzun ve düz kullandığı saçlarını bir dönem omuz hizasında kısaltmış ve hayranları tarafından çok olumlu tepkiler almıştır. Rahat ve şık giyinmeyi tercih eden ünlü yıldız, saçlarında da genellikle rahat esintiler tercih ediyor. Şık davetlerde zaman zaman kıyafetine uygun dağınık topuzları da tercih eden oyuncu, her zaman zarafetiyle göz doldurmayı başarıyor. Uzun olan saçlarında zaman zaman iri dalgalar, dağınık fönler de tercih eden Leyla Lydia Tuğutlu’ ya genel olarak yaptığı her saç modelinin yakışması da dikkatlerden kaçmıyor.

 

İlginizi Çekebilir: Ivana Sert Saç Rengi ve Saç Modeli

 

 

 

 

Özge Özpirinçci Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Aradıklarınız

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?