Tuba Büyüküstün Saç Rengi ve Saç Modeli Rehberi | Kızlara Moda

Tuba Büyüküstün Saç Rengi ve Saç Modeli Rehberi

Tuba Büyüküstün Saç Rengi ve Saç Modeli Rehberi

Ekranların en beğenilen ve sevilen yüzlerinden olan Tuba Büyüküstün, aynı zamanda başarılı oyunculuğu ile dikkat çekmektedir. Güzel oyuncu, ülkemiz dışında da oldukça büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Güzel oyuncunun dillere destan fiziği ve doğal ışığı sayesinde içinde bulunduğu her projesi başarı ile sonuçlanmıştır. Güzel oyuncunun düzgün fiziğini, sağlıklı beslenmeye ve spor yapmaya borçlu olduğu ve ışıl ışıl parlayan kadifemsi cildini ise; pembe maske uygulayarak sağladığı ve koruduğu bilinmektedir. Yine en fazla merak edilen konulardan birisi de Tuba Büyüküstün saç rengi ve Tuba Büyüküstün saç modeli olmuştur.

 

 

 

 

Tuba Büyüküstün’ ü Tanıyoruz

 

Ekranlarda sıklıkla gördüğümüz güzel oyuncu Tuba Büyüküstün;

 • 5 Temmuz 1982′ de İstanbul’ da doğmuştur,
 • Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Sahne Ve Kostüm Tasarımı Bölümü okumuştur,
 • Ailesi Erzurum kökenlidir,
 • Çeşitli reklam filmlerinde de rol almıştır,
 • 2003 yılından bu yana birçok dizi ve film projesinde yer almıştır,
 • 2011 yılında, oyuncu Onur Saylak ile evlenmiş ve 2017 yılında da boşanmıştır,
 • Oyuncu Onur Saylak ile olan evliliğinden Toprak ve Maya adında ikiz kızları olmuştur.
 • Sultan makamı, çemberimde gül oya, ıhlamurlar altında, aşk yolu, asi, gönülçelen, 20 dakika,karapara aşk, cesur ve güzel, siyah beyaz oynadığı dizi filmlerdir.

 

 

 

 

Tuba Büyüküstün’ün Saç Rengi Ne?

 

Doğal güzelliği ile izleyen herkesi kendisine hayran bırakan Tuba Büyüküstün’ ün saç rengi de en fazla merak edilen güzellik sırları arasında yer almaktadır. Oynadığı her rolü başarı ile sonuçlandıran güzel oyuncu; düzgün yüz hatları, biçimli ve göz alıcı fiziği ve dolgun saçları ile her yaştan izleyici kitlesini kendisine hayran bırakmaktadır. Tuba Büyüküstün saç rengi, özellikle hemcinsleri tarafından merak edilir hale gelmiştir. Güzel oyuncunun saç rengi zaman zaman değişikliğe uğramış olsa da, genel olarak koyu tonlarda seyretmiştir. Siyah, koyu kahverengi ve kızıl kahve tonlarında olan saçları her zaman parlak ve dolgun görünüşü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

 

 

 

Güzel Yıldızın Saç Rengi Kimlere Yakışır?

 

Sempatik yıldız, beyaz teni ve yeşile çalan ela gözleri ile oldukça çarpıcı bir güzelliğe sahiptir. Koyu saç rengi tonlarının güzel yıldıza çok yakıştığı da aşikardır. Güzel oyuncunun saç rengi beyaz tenli kişilere yakışacağı gibi, buğday tende de gayet hoş bir görünüm sergileyecektir. Koyu kahve tonlarının arasında parlayan kızılımsı tonlar, özellikle renkli gözlü kişilerde çok hoş durabilir. Aynı zamanda beyaz tenli kişilerde koyu saç renkleri, siyah gibi iddialı tonlar da cazibeli bir hava verebilir. Güzel dizi oyuncusu, oynadığı roller gereği sempatik ve sevimli tavrının yanı sıra, seksi ve cazibeli olmayı da başarmış bir oyuncudur. Saçlarının rengi ve modelleri de buna göre şekillenmiş ve ona çok yakışmıştır.

 

İlginizi Çekebilir: Serenay Sarıkaya Saç Rengi ve Saç Modeli

 

 

 

Tuba Büyüküstün’ün Saç Boyaları ve Numaraları

 

Tercih ettiği her saç rengini hakkı ile taşıyan Tuba Büyüküstün’ün saç boyası renklerini ve numaralarını şöyle sıralayabiliriz;

 • Koleston marka boyanın naturals serisinden 5.37 kestane tonu (fiyatı: 17 tl)
 • Palette marka boyanın 1.0 siyah rengi ( fiyatı: 7 tl)
 • Loreal Excellence 3 koyu kestane saç boyası (fiyatı: 16 tl)
 • Palette 5-57 ışıltılı kızıl kahve saç boyası (fiyatı: 5.45 tl)
 • Naturals color 4N orta kahve saç boyası (fiyatı: 18.50 tl) kullandığı saç boyaları ve numaraları bu şekildedir.

 

Leyla Lydia Tuğutlu Saç Rengi ve Saç Modeli Rehberi

Tuba Büyüküstün’ün Kullandığı Saç Modelleri Nelerdir?

 

Güzel oyuncu, kullandığı saç rengi kadar saç modelleri ile de izleyicilerin beğenisini toplamaktadır. Oynadığı rollere göre değişen saç modellerinin hepsi ona oldukça yakışmakta ve beğenilmektedir. Zaman zaman uzun, zaman zaman da kısa, küt kesimli saçlarıyla gördüğümüz yıldız oyuncuyu, dağınık fönlü saçlar oldukça yakıştırılmaktadır. Oyuncunun son zamanlarda kısa kesim kaküllü saç modeli de oldukça hoş bulunmuştur. Tuba Büyüküstün saç modeli, saç kesimi ile de paralel bir değişkenlik göstermektedir. Omuzlarından aşağıda, uzun saç kullandığı dönemlerde en fazla tercih ettiği modeller, iri dalgalı dağınık modeller olmuştur. Son dönemde kısa ve düz olarak kullandığı saçları ise yine kendisine oldukça şık ve karakteristik bir hava vermiştir.

1-Dalgalı Saç Stilleri

 

 

2-Düz Saç Stilleri

 

3-Kısa Saç Stilleri

 

 

 

 

 

4-Toplanmış Saç Stilleri

 

 

 

Cansu Dere Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Merak Edilenler

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?