Sibel Can Saç Rengi ve Saç Modelleri Kataloğu | Kızlara Moda

Sibel Can Saç Rengi ve Saç Modelleri Kataloğu

Sibel Can Saç Rengi ve Saç Modelleri Kataloğu

Dönemin en çok konuşulan ve örnek alınan ismi haline gelen sanatçı saç modellerinde genellikle kahkül modelini görsek de dönem – dönem farklı saç modelleri ve renkleri ile karşımıza çıkmıştır. Türkiye’nin en çok sevilen sanatçıları arasında yer almayı başaran Sibel Can saç rengi ve Sibel Can saç modelleri daima merak konusu olmuş ve birçok kişinin tercih ettiği saç modelleri arasında yer almayı başarmıştır. Bugünde sizlere ünlü şarkıcının saçları hakkında detaylı bilgiler vererek ilham almanızı sağlayacağız. İşte o detaylara gelin hep beraber bakalım.

 

 

 

 

 Sibel Can Kimdir?

 

Sibel can 1 Ağustos 1970 yılında Karagümrük’te dünyaya gelmiştir. Gerçek ismi Sibel Cangüredir. Annesinin Emine Gül Sezer Cangüre babası Engin Cangüre’dir. Anne ve babasının ilk çocuğudur. Annesi Emine gül hanım Mudanyalı babası Engin bey Yugoslav göçmenidir. Babası Engin bey keman sanatçısıydı. Sibel can 13 yaşında iken babasıyla birlikte turneye çıkarak müzikle tanışmıştır. Ülkeye döndükten sonra yaşı gizlenerek Halikarnas gazinosunda çalışmaya başladı. Ülkenin önde gelen kulüplerinde çalışmaya başladı. Müzik ile erken tanışınca öğrenimine ilkokuldan sonra devam etmedi. Yaşı küçük olduğu için çalıştığı gazino kapatıldı. Ünlü sanatçı Nükhet Duru’nun sanatçıyı Fahrettin Aslan’a tavsiye etmesi ile birlikte onun için çok güzel bir yolculuk da başlamış oldu. Fahrettin Aslan’ın yardımıyla mahkemeye başvurarak yaşını 6 yaş büyüten sanatçı bu şekilde çalışma hayatına ve dans kariyerine devam etti.

Sanatçı 17 yaşına geldiğinde sesinin güzelliği nedeniyle assolist olarak sahne almaya başladı. İlk albümünü 1987 yılında Günah Bize isimli albümüyle piyasaya çıkardı. Bunun ardından ünlü sanatçı neredeyse her yıl bir albüm yaparak kariyerini müzik sektöründe taçlandırmıştır. Sanatçı kariyerine devam ederken 1988 yılında Hakan Ural ile dünya evine girdi ve bu evlilikten melisa ve Engincan isminde iki çocuk sahibi oldu. Ancak bu evlilik 11 yıl sürdü ve 1999 yılında bitti. Türkiye’nin en çok konuştuğu isim haline gelen sanatçı 2000 yılında Sulhi Aksüt ile evlendi ve bu evlilikten oğlu Emir dünyaya geldi. Sanatçının bu evliliği de 10 yıl sürerek 2010 yılında sona erdi. Ünlü sanatçı albüm çalışmalarının yanında pek çok dizi ve sinema filminde rol aldı. Sanatçı ülkenin en çok konuşulan, merak edilen ve örnek alınan sanatçısı olmuştur. Sesi, dansı ve oyunculuğunun yanında giyim tarzı makyajı ve saç modelleriyle de örnek alınan biri haline gelmiştir.

 

 

 

Sibel Can’ın Saç Rengi

 

Dönemin en çok konuşulan ve örnek alınan ismi haline gelen sanatçının her dönem saç rengi ve modelleri örnek alınmıştır. Özellikle Sibel Can saç rengi olarak adlandırılan saç rengi ortaya çıkmış ve kuaförlere bu yönde istekler yapılmıştır. Sibel Can koyu kestane rengin de saçlara sahiptir. Dönem dönem Türk kahvesi, açık kumral, açık kestane rengi ve kumral üzerine atılmış sarı ışıltılar gibi sanatçı saç rengi tercihinde değişikliklere gitmiştir. Sanatçının genel olarak kullandığı saç rengini belirtecek olursak kestane rengidir. Sizde Sibel Can’ın saç rengine sahip olmak istiyorsanız kuaförünüze danışarak rengin teninize olan uygunluğunu kontrol ederek bunu yapmalısınız. Çünkü her saç rengi her ten rengine uymamaktadır.

 

 

 

 

 Sibel Can Saç Rengi Kimlere Yakışır?

 

Sanatçının saç rengi parlak bir görünüme sahip. Her dönem kestane renginin tonlarını tercih eden sanatçının saç rengi özellikle açık ve buğday tonlarında ten rengine sahip olan herkese yakışır. Kuaförünüze istediğiniz rengi anlatın ve işin de uzman olan kuaförünüzün bu rengi yakalamak için yapması gereken birkaç püf noktası vardır. Bir kaç rengi karıştırarak güzel şarkıcının saç rengine kuaförünüz sayesinde ulaşabilirsiniz. Bu renk ten rengi uygun olan ve doğru işlemlerin yapıldığı herkese çok yakışacaktır. İsterseniz kuaförünüzden Sibel Can saç rengi ve modellerini isteyerek sizin de yüz hatlarınıza ve ten renginize uygun olanını tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: İvana Sert Saç Rengi ve Saç Modeli

 

 

 

 

Sibel Can Saç Boyası Numaraları

 

Sanatçının saç rengi tek bir renk ile oluşmamaktadır. Genellikle birkaç renk karıştırılarak üzerine parlaklık ve canlılık katmak için yansımalar yapılmaktadır. Ama ana renk için birkaç numara verecek olursak; Dönem dönem koyu renk kullanan sanatçı Loreal  4.15 numaralı Türk kahvesi saç boyasını  ve saçlarının üzerindeki yansımaların numarası genellikle 5,01 numaralı boyaların kullanıldığını tahmin etmekteyiz. İşte kullandığı saç boya markaları ve numaraları;

  • Palette Deluxe 4.68 koyu kestane saç boyası (fiyatı:14.97 tl)
  • Loreal Paris krem saç boyası 4.15 Türk kahvesi (fiyatı: 21.56 tl)
  • Wella 5.4 açık kestane saç boyası (fiyatı: 14.90 tl)
  • Palette Deluxe 8-0 açık kumral saç boyası (fiyatı: 16.90 tl)

 

Tuba Büyüküstün Saç Rengi ve Saç Modeli Rehberi

 

Sibel Can’ın Saç Modelleri

 

Ünlü sanatçı genellikle bizim de kendisine çok yakıştırdığımız yüzünün güzelliğini ve gözlerini ön plana çıkaran kısa saç modellerini tercih ediyor. Bu da bize yeni tarzlar kullanmak yerine sanatçının alışkanlık olarak kendine bir model belirlediğini gösteriyor. Sanatçı saç modellerinde genellikle kahkül bırakmaya özen gösteriyor. Saçlarının boyu genellikle omuz hizasın da ve yüz hatlarının ve gözlerinin güzelliğini saklamıyor. Sanatçı uzun saç kullandığın da genellikle saçlarına kırık fön uygulayarak yine göz önünde olmayı başarıyor. Sanatçı dönem dönem saçlarını saçlarını çok kısa kestirerek maskülen bir tarza sahip oluyor. Bu da Sibel Can saç modeli akımını başlattığı bir dönem olmasına neden olmuştur. Birçok insan sanatçının saç modelini örnek alarak kendisine yeni tarz oluşturmuştur. Ünlü sanatçının kuaförü her modelin ve rengin sanatçının yüzüne rahatlıkla uyum sağladığını ve yakıştığını bu sayede model seçimlerinde zorlanmadıklarını belirtmiştir. Ayrıca sanatçının saç yapısının da çok sağlıklı ve güçlü olduğunu dile getirmiştir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?