Doğtaş Bebek Odası Takımları ve Fiyatları 2022-2023 | Kızlara Moda

Doğtaş Bebek Odası Takımları ve Fiyatları 2022-2023

Doğtaş Bebek Odası Takımları ve Fiyatları 2022-2023

Bebekler, dünyanın en masum ve en özel varlıklarıdır. Her anne baba, bebeği için her şeyin en iyisini ve en güzelini ister. Aynı zamanda oldukça hassas olan bebekler için, kullanılacak her şeyin de bebeklerin hassasiyetine uygun olarak üretilmiş ve tasarlanmış olması gerekmektedir. Doğtaş bebek odası ebeveynlerin bu ihtiyacına cevap verecektir.

Bebek odaları, ebeveynlerin en fazla üzerine eğildiği konuların başında yer alır. Anne ve babalar, ebeveyn olacaklarını öğrendikleri andan itibaren bebeklerinin odasını hayal etmeye başlarlar. Doğtaş bebek odası takımları; kullanışlı, organik mobilyası, bebeğe uygunluk gibi bir çok kriteri ile fark yaratır. Aynı zamanda şık ve modern çizgiler taşıyan bebek odaları da olmazsa olmaz hayaller arasındadır.

 

 

 

 

Doğtaş Bebek Odası Takımları ve Özellikleri

 

Doğtaş mobilya, gerek kalitesi, gerek şıklığı ve kurumsallığı ile yıllardır kullanıcıların severek tercih ettiği bir markadır. Evlerinizin çeşitli odalarını tarzıyla süsleyen Doğtaş, şimdi de bebeğiniz için oldukça şık ve yeni moda bebek odaları ile göz dolduruyor.

Bebek odası mobilyası denildiği zaman ilk akla gelen, mobilyanın duruşu ve estetiğinden ziyade kanserojen madde içermemesi ve bebek için uygun olan mobilyalardan üretilmiş olmasıdır. Özellikle kaliteli ve sağlıklı malzeme içeren Doğtaş bebek odası takımları, çeşitli modelleri ile de alıcıların ilk tercihi haline gelmiştir.

 

 

 

İdeal Bir Bebek Odası

 

İdeal bir bebek odası ilk olarak organik ahşap malzemelerin kullanımı ile başlar. Sonrasında, bebek odasının detayları anne baba için önem kazanır. Her ebeveyn için, ideal bebek odası kavramı farklılıklar içerecektir. Nitekim herkesin ihtiyaçları doğrultusunda bir oda hayal etmesi ve düzenlemesi kaçınılmazdır. Dolayısıyla; ilk olarak bir bebek odasının demirbaşı olan ürünler seçilmelidir. Bunlar; bebek beşiği, şifonyer ve giysi dolabından oluşan setler olabilir. Doğtaş bebek odası, genellikle kullanılan sade, uçuk pastel tonları ile bebek odalarında sakinliği ve huzuru arayanlar için ideal bir seçim olacaktır. Aynı zamanda bebek odalarının sade, masum ve eşsiz havasını yansıtan cibinlik detayı da bebek beşiklerinin olmazsa olmaz parçası haline gelmiştir.

 

 

 

 

Doğtaş Bebek Odası Fiyatları Ne Kadar?

 

Her ailenin, bebeklerinin ihtiyaçları için ayırdığı bir bütçe mevcuttur. Yine her anne ve baba, bebekleri için en iyi olanı arzu eder ve yapmaya çalışır. Doğtaş, bu konuda anne ve babanın isteklerine cevap verebilecek nitelikteki mobilyaları ile fark yaratır. Her bütçeye uygun fiyat aralığı bulunan Doğtaş mobilyanın, en genel anlamda bebek odası takımlarının fiyatları ortalama 8000 ile 60000 lira aralığında olmaktadır. Çeşitli zamanlarda, çeşitli kampanyaları da olan firmanın fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir.

 

2022-2023 Vestiyer Modelleri ve Fiyatları

 

2022-2023 Doğtaş Bebek Odası Örnekleri

 

En yeni model Doğtaş bebek odası çeşitleri, ilk olarak beyaz zemin üzerine renkli olarak detaylandırılmış mobilyaları ile göz kamaştırıyor. Kız veya erkek bebekler için oldukça sevimli ve kullanışlı olarak tasarlanmış bebek odaları içerisinde;

  • İstenilen ebatlarda seçim şansı bulunan bir giysi dolabı,
  • Sallanabilen ve sabitlenebilen bebek beşiği modelleri,
  • Çekmeceli şifonyer,
  • Mobilyanın tamamlayıcısı bir duvar rafı,
  • Arzuya göre cibinlik, yer alır. Bunların dışında ebeveynler, kendi zevkleri doğrultusunda parçalar ile de bebek odasını zenginleştirebilir.

İlginizi Çekebilir: Niş Modelleri ve Fiyatları

 

 

Bebek Odası Modası

 

Bebek odası dizayn etmek, kuşkusuz en keyifli işlerden bir tanesidir. Anne ve babalar için, doğacak bebeklerinin odasını en ince ayrıntısına kadar keyifle döşemek paha biçilemez bir mutluluktur. Bebeğinizin odasını döşerken ilk olarak, ona ayırdığınız odanın ebatlarına göre bir mobilya seçimi yapmalısınız. Sonrasında ise; tercih ettiğiniz mobilyaya uygun olan tekstil ürünleri ile mobilyanızı tamamlamalısınız. Halı, perde gibi detaylar mobilyayı daha da güzel gösterecektir.

Tabi ki odanın duvar rengini de atlamamak gerekir. Mobilya ile duvar renginin de uyumlu olması gerekir. Aynı zamanda avize gibi detayların da önemi büyüktür. Aydınlatma, bebek odasında ne çok yoğun ve ne de çok kısık olmalıdır. Bir bebek odası asla fazla eşya ile doldurulmamalı, ferah olmalıdır. Bu markanın tasarımları, kalite, ferahlık, zarafet ve kullanım kolaylığı ile en iyi hizmeti sizlere vermektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?