2022-2023 Niş Modelleri ve Fiyatları | Kızlara Moda

2022-2023 Niş Modelleri ve Fiyatları

2022-2023 Niş Modelleri ve Fiyatları

Niş modelleri için geniş modeller sunuyoruz! İşte o modeller

Dekorasyonda çok estetik görünümlere kavuşmak için detaylar çok fazladır. Bu detayları da bilerek kullanarak çok harika görünümler elde edip süper görünümler sağlayabilirsiniz. İşte ev dekorasyonu için bunların başında niş modelleri geliyor. Artık o düz duvarlar yerine daha hareketli ve estetik görünümler moda. Ev olarak belirtsek de iş yerinde ya da birçok yerde kullanılabilme imkanı sağlamaktadır. Şayet en çok tercih edilen yer ise evlerdir.

Son zamanlarda ortaya çıkan ev yenileme programlarında da niş tercihleri öne çıkıyor. Evim şahane niş modelleri neler diye soran birçok da bayan var. Bu modelleri de yazımızın alt kısmına ekledik göz atabilirsiniz. Şimdi de bu konuyla ilgili diğer ayrıntılara bakalım.

 

 

Evimizde Niçin Niş Kullanmalıyız?

 

Bunun için birçok sebep mevcut en önemlisi ise estetik diyebiliriz. Görünümü göz alıcı hale getirdiği için ve yeni bir soluk kattığı için kullanmalıyız. Son zamanlarda çok popüler olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanında sadelik zevk almayanlar içinde çok içi bir dekoratif parçadır.  İşte seçme nedenleri

  • Odanıza, evinizin bölümlerine çok farklı bir etki katar.
  • Kitap gibi küçük eşyalarınızı koymanıza imkan tanır.
  • Küçük sanat parçalarınızı ortaya çıkarmak için iyi bir yoldur.
  • Ekstra bir alan oluşturur bazı eşyalarınızı saklama şansı tanır.
  • Duvarı sadelikten kurtarır ve güzel bir etki oluşturur.
  • Ağaç ve cam gibi parçalarla güzel bir tasarımlar oluşturulabilir.
  • Taş ve çini gibi parçalarla daha estetik ve hoş ortam yaratılabilir.

 

 

Niş Renkleri Nasıl Seçilmelidir?

 

Renk tercihinde birçok kişi kararsız kalmaktadır. Bunun için basit ama etkili fikir verelim sizlere. Nişlerin renkleri çok fazla ve çeşitlidir Bu noktada seçim için kesinlikle açık renkleri tercih edin. Bunun yanında odanızın rengine uyumlu olması önemlidir. Gerekirse odanızı boyatın ona uygun niş rengi seçimi yapın.  Çok koyu ve yoğun renkler uzun vadede sizi rahatsız edebilir bundan dolayı dinlendirici, rahatlatıcı, huzur veren açık renkler tercih edin. Özellikle de evler dinlenme yerleridir buna uygun seçim yapın. Diğer iş merkezi ya da mekanlar için daha farklı kullanımlar seçebilirsiniz.

 

 

 

Niş Fiyatları Ne Kadar?

 

Niş fiyatları metrekare üzerinden  hesaplanmaktadır. Alan ne kadar büyük ise o kadar amliyet artmaktadır. Niş fiyatlarının metrekare fiyatı 80 ile 450 tl arasında değişmektedir. Bu rakamları metrekare ile çarparak ne kadar ödeyeceğinizin maliyetini hesaplayabilirsiniz.

Örnek hesaplama : 10 metrekarelik bir yeri metrekaresi 75 tl’lik niş modeli ile oluşturacağınızda ödeyeceğiniz rakam: 75. 10= 750 tl olacaktır.

 

 

En Güzel ve Şık Niş Modelleri

 

1.Ahşap Niş Modelleri 2022-2023

 

Ahşap görünümler çok popüler ortama ayrı bir hava katıyor. Bu gibi tarzlar daha fazla estetik katıyor evin bölümlerine.

 

 

 

 

2.Tv Ünitesi Niş Modelleri

 

Tv ünitelerinizin daha güzel ve hoş görünmesi için bu tasarım çok kurtarıcı olacaktır. Son zamanlar tv ünite görünümler pek kötü durmaktadır. Buna birazcık hareket katmak için bu kullanımı deneyebilirsiniz.

 

 

 

3.Evim Şahane Niş Modelleri

 

Mimar Selim Bey’in programda yaptığı örnekler çok beğeniliyor ve birçok kişide kendi evinde bunları yaptırmak istiyor. Bizde bu dekor programında kullanılan modelleri sizlere sunduk ilham alıp deneyebilirsiniz.

 

 

 

 

4.Duvarda Niş Modelleri 2022-2023

 

Birazcık klasik gibi görünse de ve dekorasyonu için önemlidir. Duvarlar sadelikten çıkıp daha anlamlı ve dekoratif görünmesi gerektiğinde deneyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

5.Aynalı Işıklı Niş Modelleri

 

Hem ışıklı hem de ayna detaylı bu görünümler çok beğeniliyor ve de en çok tercih edilen model diyebiliriz. Güzel bir renk uyumu ile beraber harika şık bir oda oluşturabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Banyo fayans modelleri ve fiyatları

 

 

 

 

 

6.Salon İçin Niş Modelleri

 

Bunu çok fazla soran var. Salona yapabilir miyim yoksa tam tersine olmaz mı diye. Salon içinde modeller mevcut. Burada önemli olan doğru modeli seçerek salona monte etmektir.

 

 

 

7.Alçıpan Niş Modelleri

 

Yapılan malzemenin özelliği de önemlidir. Alçıpandan yapılan örnekleri derleyerek daha doğru karar vermenizi sağlamak istedik. Eviniz için seçim yapmadan önce iyi bir araştırma yapın deriz.

 

 

 

8.Banyo Niş Modelleri

 

Banyolarda artık ev dekorasyonunda önemli yer ediniyor. Bu noktaları es geçmek olmaz. Banyolar içinde ısıya ve suya dayanıklı niş modelleri mevcut. Banyo tarzınıza ve alanınıza göre seçimler yapmanız en doğru olanıdır.

 

2022-2023 Banyo Fayans Modelleri ve Fiyatları

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?