Mutfak Köşe Takımları Modelleri ve Fiyatları | Kızlara Moda

Mutfak Köşe Takımları Modelleri ve Fiyatları

Mutfak Köşe Takımları Modelleri ve Fiyatları

Dekorasyon sevdalısı olan kişiler için oldukça güzel bir konu hazırladık. Mutfaklar, evlerde en fazla kullanılan alanlardandır ve günümüzde önemleri daha da artmış durumdadır. Çünkü mutfak denilince sadece yemek yapılan yer anlaşılmaz. Aynı zamanda uzun ve eğlenceli saatler geçirilen, oturup sohbet edilen bir alan haline dönüşmüşlerdir. Bu nedenle mutfaklara daha fazla dekorasyon eşyası gereklidir.

Mutfak köşe takımları en sık kullanılan dekoratif ürünlerdendir. Çok fazla çeşide sahiptirler ve çoğu kişide kafa karışıklığına sebep olurlar. Bu nedenle öncesinde iyi bir araştırma yapıp sonrasında alınacak ürüne karar vermek çok mantıklı olur. Son zamanların en sık kullanılan eşyalarından olan mutfak köşe takımı daha çok modern tarzlarda olur. Kullanım açısından da kaliteli bir ürün seçmek en doğrusudur. Pek çok marka bu alanda bir sürü model sunar. Bizler de modelleri sizler için sıraladık. Bu sayede sizlere ilham vermek istedik.

Mutfak köşe takımı seçiminde dikkat edilmesi gereken kıstaslar vardır. Bu noktalara dikkat edilmediğinde maalesef istenilen sonuçlar elde edilemez. Mutfak köşe takımları her zaman kullanılan eşyalardır ve bu eşyaları mutsuz bir şekilde kullanmamak için bazı noktalara özen göstermek gerekir. Doğru seçimler yapmak oldukça önem taşır. Şimdi bu konuyla alakalı tüm detayları inceleyelim.

 

 

Mutfak Köşe Takımı Seçimlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 • Seçilecek olan köşe takımı mutfak büyüklüğü ile orantılı olmalıdır. Yani çok fazla yer kaplamaması gereklidir.
 • Takımın işlevsel özellikleri olmalıdır ve özellikle bel bölgesini rahat ettirecek takımlar seçilmelidir.
 • Köşe takımının çok ağır olmaması ve malzemesinin kaliteli olması gerekir.
 • Pratik ve beraberinde şık olan tasarımlar oldukça idealdir.
 • Mutfak köşe takımlarında genelde açık tonlar kullanılmalı, aynı zamanda seçilen renk mutfağın rengiyle de uyumlu olmalıdır.
 • Takımın mutfağa yerleştirilmesi pratik ve basit olmalıdır. Ayrıca ergonomik ürünler tercih edilmelidir.
 • Temizlik açısından köşe takımının çekilebilmesi önemlidir. Bu sayede takımın alt tarafında kalan zemin rahatlıkla temizlenebilir.
 • Fazlaca oturma seçeneğine sahip olan kullanışlı köşe takımları tercih edilmelidir.
 • Seçilen köşe takımının modeli canlı ve zamansız olmalıdır. Yani her zaman kullanılabilecek modeller tercih edilmelidir.
 • Takımın kaliteli olması, ürünün uzun süreler boyunca kullanılabilmesi bakımından önem taşır.
 • Takımın masası çok dar olmamalıdır. Dar modellerde yemek yerken rahatsızlıklar yaşanabilir.
 • Köşe takımının rahatça silinebilmesi ve temizliğinin kolayca yapılabilmesi hijyen açısından önemlidir.
 • Demode olan stillerden kaçınılmalıdır.
 • Tüm evlerde değil sizin evinizde en güzel duracak olan köşe takımı tercih edilmelidir.
 • Köşe takımı konforlu olmalıdır.
 • Köşe takımının fiyatı ideal oranda olmalıdır. Seçilen takım ödenen ücrete değmelidir.
 • Seçim yapılırken köşe takımının markasının yaygın bir hizmet ağının bulunması sizlere avantaj sağlayacaktır.

 

 

Köşe Takımlarının Fiyatlar Nasıldır?

 

Mutfak köşe takımı fiyatları oldukça önemli bir konudur. Köşe takımı almadan evvel fiyatlar arası karşılaştırmaların yapılması gereklidir. Köşe takım fiyatları ortalama olarak 4900 TL bandındadır. Ancak köşe takımları için tek bir fiyattan bahsetmek imkansızdır. Markalara ve köşe takım modellerine göre fiyatlar farklılık gösterir. Genel olarak fiyat aralığı 2900 TL ile 27500 TL arasındadır. Pek çok insan ortalama fiyatlardan yana olur. Bunun için ayrılması gereken bütçe 1900 TL’dir. Sizlere bu civarlarda incelemeniz için birkaç örnek sunduk.

 

 

 

En Yeni Köşe Takımı Modelleri ve Fikirleri

 

1.İkea Mutfak Köşe Takımları

 

İkea mutfak köşe takımı oldukça hoş çizgilere sahiptir. İsveç markasının sunduğu birbirinden güzel seçenekler göz doldurmaktadır. Kişiler birden fazla model beğenerek kararsızlık dahi yaşar hale gelirler. İkea modellerinde genelde İskandinav izlere rastlanır. Sizler de bu marka modellerini incelemeden köşe takımıyla ilgili karar vermeyin.

 

2.İstikbal Mutfak Köşe Takımı Modelleri

 

İstikbal markasının mağazasına çoğu yerde rahatlıkla ulaşım sağlanabilir. Marka yeni yılla birlikte oldukça şık modellere imza atmıştır. Modellerin malzeme kalitesi ve renkleri oldukça iddialıdır. İstikbal markası mutfak köşe takımı seçimlerinde mutlaka düşünülmesi gereken bir markadır.

İlginizi Çekebilir: Mutfak Modelleri ve Fiyatları

 

3.Vivense Mutfak Köşe Takımları

 

Vivense markasındaki modellerde daha çok zarafet ve kullanışlılık ön plandadır. Marka, bu anlamda birbirinden hoş modelleri müşteri beğenisine sunar. Mutfağında farklı bir hava ve sıra dışı bir görünüm isteyenler bu markanın modellerine göz atabilirler. Ayrıca markanın modellerindeki fiyatlar da bütçenizi yormayacak cinstendir.

 

 

4.Koçtaş Mutfak Köşe Takımları

 

Koçtaş, akla ilk gelen markalar arasında yer alır. Markanın modelleri renkleriyle, ağaç kalitesiyle ve muhteşem tasarımlarıyla müşterileri kendisine çekmektedir. Bu markanın modellerine mutlaka göz atmanızı ve gerekli olan karşılaştırmaları yapmanızı öneririz. Markanın çoğu şehirde şubesi vardır. Bu oldukça avantajlı bir durumdur. Bunun yanı sıra internet üzerinden de istediğiniz ürünü sipariş verme şansınız mevcuttur.

 

 

5.Kelebek Mutfak Köşe Takımı Modelleri

 

Kelebek markasının yıllar boyunca güvenli bir şekilde hizmet sunduğu herkes tarafından bilinir. Markanın kaliteye verdiği önem de aşikardır. Seçimlerinde kaliteden asla ödün vermek istemeyenler için en doğru tercihlerden biri Kelebek markasıdır. Buradaki ürünler uzun yıllar boyunca kullanıma son derece uygundurlar. Markanın modelleri gerek klasik gerekse yeni tarzlarda tüm müşteri beklentilerini karşılar şekildedir.

 

 

6.Tekzen Mutfak Köşe Takımları

 

Tekzen pek çok kişinin uğrak noktasıdır. Bu markanın modellerinde muhteşem detaylar düşünülmüştür. Bu nedenle köşe takımı için mutlaka Tekzen markasındaki modeller de incelenmelidir. Hatta birbirinden harika olan bu modeller arasında kararsızlık yaşamak kaçınılmazdır.

 

 

7.Bellona Mutfak Köşe Takımları

 

Köşe takımı seçiminde marka büyük önem taşır. Bellona da bu önemin hakkını veren önemli bir markadır. Yıllar boyunca güvenli bir şekilde hizmet sunan Bellona müşteri memnuniyetine verdiği değerle ve yaygın hizmet ağıyla ön plana çıkar. Markanın harika ve göz alıcı tasarımları vardır. Bu nedenle köşe takımı denilince alım yapılacak markaların başında gelir. Ayrıca markanın modellerindeki fiyat aralıkları da oldukça idealdir.

 

 

8.Trend Mutfak Köşe Takımları

 

Model seçiminde zaman uygunluk yakalamak önemlidir. Çünkü eski diye tabir edilen görünümler mutfağınıza yalnızca olumsuzluk katarlar. Modern tasarımlarla evlere ferahlık katmak ve aynı zamanda harika bir şıklık yakalamak mümkündür. Harika bir yaşam alanı oluşturabilmek iyi seçilmiş tasarımlarla mümkündür. Sizler de bu şekilde şıklık ve ferahlık arayanlardansanız sizlere sunduğumuz örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

 

 

9.Sandıklı Tarz Takımlar

 

Sandıklı olan mutfak köşe takımları oldukça şık tercih edilen modellerdir. Çünkü sandıkları sayesinde pek çok saklama fonksiyonu sunarlar. Özellikle de mutfakta çok sayıda dolabı bulunmayanlar için ideal seçeneklerdir. Pek çok eşya bu sandıklara yerleştirilebilir. Yerleştirilen eşyalara asla dışarıdan fark edilmez ve bu sayede şık görünüm bozulmaz. Pek çok renk seçeneği olan bu modellerde iki renkli kombinler de yapılabilir.

 

 

10.Çok Yönlü Mutfak Köşe Takımları

 

Ürünlerin tek bir özelliğe sahip olması artık insanların beklentilerini karşılamaz olmuştur. Bu nedenle eşya alımlarında birden fazla özelliğe sahip olan seçenekler ön plana çıkar. Fonksiyonel özelliğe sahip olan mutfak köşe takımları pek çok sıkıntıyı karşılayan eşyalardır. Oldukça kullanışlı olan bu modelleri mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?