İkea Ranza Modelleri ve Fiyatları 2022-2023 | Kızlara Moda

İkea Ranza Modelleri ve Fiyatları 2022-2023

İkea Ranza Modelleri ve Fiyatları 2022-2023

Birden fazla çocuğa sahip olan kişilerin aynı oda içerisinde iki çocuğunda faydalanabilmesi için ranza tarzı yataklar tercih ederler. Genellikle iki kişilik olan ranza modelleri ihtiyaç doğrultusunda üç kişilik olanları da vardır. ikea ranza genellikle yer tasarrufu yapmak için kullanılan yatak çeşitleridir. Özellikle küçük odalar için en ideal yataklardan olabilir. İki farklı yatak ayrı ayrı çok yer kaplayacağı için ranzalar tercih edilir.

İkea ranza modelleri oldukça modern ve konsept modelleri ile hem sizin hem de çocuğunuzun zevkine uygun modellerdir. İkea ranza fiyatları modellere göre değişim gösteren ama kaliteli ürünlerden imal edildiği için piyasaya göre oldukça uygun fiyatlar içeren modellerdir.

 

 

 

İkea Markası Hakkında

 

Evinizin tüm ihtiyaçlarının aynı adreste buluşmuş olması tüm ihtiyaçlarınızı aynı yerden karşılayabilme imkanı sağlar. Bu imkan sayesinde en yeni moda ürünleri ve evinizin en temel ihtiyaçlarını ikeadan rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Çocuklarınız için oda yapma planlarınız var ise ikea mağazalarına mutlaka uğramanızda fayda vardır.

İkea ranza seçenekleri dilerseniz metal dilerseniz ahşap tarzda olan ürünler bulunur. De monte ürünler olduğu için belki de çocuğunuzla birlikte keyifli anlar yaşayarak kendi emeğinizle yatak yapma imkanı sağlamış olursunuz. Parçaların birleştirilmesi ve ortaya çıkan bir bütünün sizin eserinizin olması oldukça heyecan verici olur. Montaj kılavuzu ile birlikte alınan ya da gönderilen ürünler kolay kurulum yapmanızı sağlar.

 

İkea Ranza Fiyatları Ne Kadar?

 

Her bütçeye uygun çeşitli ikea ranzaları bulunur. Bu ranzalar arasında size en uygun fiyatlardaki ve ihtiyacınızı karşılayacak ranza modellerine ulaşabilirsiniz. Ranza modellerinde fiyat değişimini etkileyen unsurlar aşağıdaki gibi sıralanabilir.

  1.     Ahşap ya da metal yapıya sahip olması fiyatı etkileyen bir unsurdur.
  2.     Takım ya da sadece ranza alımları da fiyat farkı doğurabilir. Mesela tek ranza içerisinde dolap ve çalışma masası var ise bu fiyat farkına sebep olabilir.
  3.     Sağlam ve kaliteli ürünler olduğu için kullanılan malzemeye göre fiyat değişimi görülür.
  4.     Kendi imkanlarınız ile taşıyacağınız modeller daha uygun firma tarafından nakliye hizmeti görüyorsanız fiyat farkı yaşarsınız. Nakliye ücretini internet üzerinden siparişlerinizde ya da mağaza alış verilerinde ödersiniz.

Aldığınız ürünlerin taşıma işlemleri firma tarafından talep ettiğiniz durumda fiyat farkı ödersiniz. Bu fiyat farkı da ranza fiyatlarına etki eder. Birçok tasarım arasında kendi bütçenize uygun olanı seçerek dilerseniz kendi imkanlarınızla dilerseniz firmanın sağladığı nakliye hizmetiyle evinize götürebilirsiniz. Ortalama olarak 2559 tl den başlayıp 23900 tl’ye kadar çıkan fiyatlara sahiptir. Ortalama modellerinin fiyatı ise 1400 Tl seviyesindedir.

İlginizi Çekebilir: Mutfak Modelleri ve Fiyatları

 

Doğtaş Bebek Odası Takımları ve Fiyatları 2019-2020

 

 

İkea Ranza Modelleri

 

Kısıtlı mekanlarda kullanım açısında oldukça kullanışı olan ikea ranza modelleri her yaşa ve her tarza uygun modellerdir. Dilerseniz çift katlı modellerden dilerseniz sadece tek yataklı fakat çalışma masası ve giysi dolabı bir arada olan modelleri seçebilirsiniz. Her iki modeldeki ranza tipi küçük mekanda kullanmaya uygun yer tasarrufu sağlayan modellerdir.

İki kişinin kullanması gerekiyor ise ahşap ya da metal çift katlı ranzaları tercih edebilirsiniz. Fakat tek kişi kalacak ve ter tasarrufu sağlamak ve çocuğunuzun oyun alanı olsun istiyorsanız üst katı yatak alt katı çalışma masası olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller kaliteli ahşaptan imal edilmiş ürünlerdir. Uzun ömürlü ve oldukça dayanıklı ürünlerdir. Bu ürün içerisinde ekstra olarak giysi depolama bölümü de olduğu için tüm ihtiyaçlarınızın bir arada bulunduğu ve odada çok az bir yer kaplayan modellerdir.

İkea mağazasında evinizin ihtiyacı olan tüm mobilya ve eşyalara ulaşabilirsiniz. Oldukça kaliteli malzemelerden yapılan ve dayanıklı olan malzemeleri sayesinde uzun süreli kullanabileceğiniz ürünler ortaya çıkmıştır. Aldığınız tüm ürünler size monte edilememiş olarak gönderilir. Montaj işlemi sizin tarafınızdan gerçekleşir. Buda sizin el emeğiniz olan bir eşyanın ortaya çıkmasına neden olur.

Tüm mobilyalar için ayrı ayrı montaj kılavuzu bulunur bu sayede ise kolaylıkla montaj işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Satış sonrası desteği ile dilerseniz montaj ve nakliye işlemlerini firma tarafından talep edebilirsiniz. Cüzi miktarlar ile montaj ve nakliye işlemleri firma tarafından sağlanır. Kendi el beceriniz yok ise yada uğraşmak istemiyorsanız bu hizmetten yararlanmanızda fayda olacaktır. Kılavuzda gayet basit bir şekilde montajın nasıl gerçekleştiği anlatılmıştır. İkeadan alacağınız ranza ya da diğer ürünler için firma satış öncesi ve sonrası desteği ile her zaman yanınızda olacaktır.

1) Fiyatı: 4859

Model tipi: Svarta

 

2)Modeli:Mydal

Fiyatı: 4359 tl

 

3)Modeli:Svarta

Fiyatı: 5079 tl

 

4)Fiyatı: 5350 tl

 

 

 

5) Fiyatı: 5699 tl

 

6)Fiyatı:6499 tl

 

 

7) Fiyatı:5899 tl

 

 

8) Fiyatı: 3999tl

 

 

9) Fiyatı: 3659tl

 

 

10) Fiyatı: 4215 tl

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?