2022-2023 Banyo Fayans Modelleri ve Fiyatları | Kızlara Moda

2022-2023 Banyo Fayans Modelleri ve Fiyatları

2022-2023 Banyo Fayans Modelleri ve Fiyatları

Banyo fayans modelleri, fiyatları, renkleri ve desenleri hakkında aradığınız her şey!

Basitmiş gibi görülebilir ama ortamlara harika görünümleri veren en etkili parça fayanslardır. İşte evlerimizin içinde fayanslara en ihtiyaç duyulan yer ise banyolardır. Banyo fayans modelleri ise 2022 ve 2023 ile beraber daha estetik görünümlere kavuşmuş durumda. Renklerin daha açık ve desenlerin ise biraz karmaşık ve çekici olduğunu gördük.

Banyolarımızın temiz gözükmesi ve harika derece şık gözükmesi de yine bu dekorasyon ürününden geçer. Ayrıca banyo dizaynı içinde çok fazla öneme sahiptir. Özellikle renk ve desen seçimi çok önem arz eder. Bunun yanında kalitesine göre de banyo fayans fiyatları değişmektedir. 1. Kalite seçmenizi öneririz çünkü diğer 2.-3. Kaliteler istediğiniz sonuca sizi ulaştırmaz. Bunun yanında kaliteli seçimle çok uzun yıllar kırılmadan renk atmadan kullanabilirsiniz. Şimdi diğer detaylara göz atalım.

 

 

 

 

Banyo Fayans Modellerini Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

 

Bir seçim yapacaksak mutlaka belirli bir kriterleri olmalıdır. Yani gelişi güzel yapılan seçimlerin sonu hüsrandır. İşte bunun için aklınızda bulunması gereken noktaları aşağıda tek tek sunduk.

 • Banyonuzun tarzı, dizaynı, şekli, büyüklüğü çok önemlidir. Bu kıstaslara göre tercihler yapmalısınız.
 • Neme, buhara, suya dayanaklı modeller seçilmesi çok çok önemlidir. Bunlara dayanaklı olmayan fayanslar kısa sürede çeşitli sorunlar vermektedir.
 • Açık renkler çok fazla kiri, pisliği, tozu belli eder. Eğer temizlik konusunda hassas bir bayansanız daha çok koyu renklerden yana tercihinizi kullanın.
 • Kaliteye önem verin çünkü kalitesiz tercihler daha çok yağ ve kir tutuyor ve çok çabuk deforme oluyor.
 • Gün geçtikçe desenler, renkler, modeller değişmektedir. Eğer sürekli bir değişim istiyorsanız birazcık daha temel modeller seçin.
 • Yıllar öncesinin renkleri ve desenleri kullanarak kötü görünümlerden uzak durun. Size sunacağımız modellerden ilham alın.
 • Fayansların genelde 3 kalitesi var bunlardan her zaman 1. kalite olanını tercih etmeye çalışın. Kalitesiz ürünler daha çok atıl kullanılmayan yerler için üretilmiştir.
 • Fiyatlar çok fazla değişmektedir, bunun içinde indirimleri takip ederek çok daha ucuza alabilirsiniz. Fiyat listesini aşağıda sunduk sizde bu fiyatlar üzerine araştırmalar yapın deriz.

 

Banyo Fayans Fiyat Listesi

 

 1.Kalite                 2.Kalite               Kusurlu 

Kütahya Seramik  m2  34,00 TL     m2  25,00 TL       m2  15,50 TL

Ege Seramik       m2  35,50 TL       m2  25,50 TL       m2  17,50 TL

Pera Seramik     m2  30,00 TL       m2  20,00 TL       m2  16,50 TL

Tamsa Seramik m2  30,00 TL       m2  22,50 TL       m2  16,50 TL

Bien Seramik     m2  38,50 TL       m2  28,50 TL       m2  17,50 TL

Graniser              m2  40,50 TL       m2  30,00 TL       m2  20,50 TL

Vitra Seramik     m2  45,50 TL       m2  35,50 TL       m2  22,50 TL

Yurtbay Seramik   m2  35,00 TL       m2  22,00 TL       m2  18,50 TL

Çanakkale Seramik  m2  36,50 TL       m2  25,50 TL       m2  19,50 TL

Kale Seramik       m2  35,50 TL        m2  25,00 TL      m2  19,50 TL

 

Yukarıda markalara göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bunun yanında kalite tercihlerine göre de fiyatlar değişmektedir. 1. kaliteler en yüksek fiyata sahip bunun yanında küçük özürlü modeller ise en ucuzdur. Metrekareye göre fiyat belirlenmektedir. Bu da demek oluyor ki yaptıracağınız alan ne kadar büyük ise o kadar daha fazla fiyat anlamına gelecektir. Banyo fayans fiyatları ortalama olarak metrekaresi 30 ile 90 tl arasında değişen rakamlara sahiptir.

Banyo Fayans Modelleri 2022-2023

 

1.Kütahya Seramik Banyo Fayans Modelleri

 

Kütahya seramik çok güzel desenleri ile göz dolduruyor. Yeni modelleri çok beğenilecek gibi görünüyor. Zengin çeşidi ile de çok çok ön planda karar vermeden önce bu markanın modellerine kesinlikle göz atın deriz. Ayrıca fiyat kıyaslaması da yapmanızı öneririz.

İlginizi Çekebilir:  Dekorasyon Kategorimiz İçin Tıklayın

 

 

2.Yurtbay Seramik Banyo Fayans Modelleri

 

Fayansın lider isimlerinin başında Yurtbay seramik gelmektedir. Kalitesi, estetiği ve müşteri memnuniyeti ile güzel sonuçlar ortaya çıkarmaya devam ediyor. En yeni modellerini derleme yaparak oluşturduk.

 

 

 

3.Ege Seramik Banyo Fayans Modelleri

 

Ege seramik zerafetle şıklık bir arada bulundurarak ortaya çok güzel önerile sunmuş. Açık ve koyu renkleri ile kararsız kalacağınız modeller mevcut. Banyonuz 2022 ve 2023 yılı ile beraber daha farklı olacak gibi görünüyor.

 

 

4.Koçtaş Banyo Fayans Modelleri  2022-2023

 

Koçtaş da birçok model ve zengin seçenek mevcut. Birbirinden iyi ve son modelleri bulabileceğiniz bir dekorasyon mağazası. Fiyat kıyaslaması yapabileceğiniz çokça seçenek mevcut. Ayrıca iyi derece hizmeti ile göz dolduruyor.

 

 

 

5.Çanakkale Seramik Banyo Fayans Modelleri

 

Çanakkale seramiğin yeniş sezonla beraber hoş modelleri görücüye çıktı. bu markanın birbirinden farklı ve zengin seçeneği var.

 

 

6.Düz Görünümlü Stiller

 

Sade görünümleri seviyorsanız ve de karmaşık desenler sizi yoruyorsa bu öneri size uygun olacaktır demektir. Sade tasarımların rahatlatıcı etkisi yüksektir. Ayrıca daha düzenli ve tertipli görünüm verir.

 

 

 

7.İnce Dikdörtgen Tarzı Modeller

 

Küçük detaylı ama şık tasarımlardır. Buna modele metro tarzı modellerde denmektedir. Dikdörtgen tarzı olduğu ve Londra metrosunda kullanıldığı için bu adı almıştır. Son derece hoş ve göze hitap eden görünüme sahiptir.

 

 

 

8.Altıgen Banyo Fayans Modelleri

 

Çok göz alıcı ve kendi belli eden modeldir. Rengi ve deseni ile banyonuzun öne çıkmasını istiyorsanız çok hoş simetrik bir görünüme sahiptir. Herkesin ilgisini çekecek harikulade bir şıklıktır. Sanat harikası bir banyoya bu şekilde kavuşabilirsiniz.

 

 

 

9.Şık Desenler

 

Evinizin bu bölümü öne çıksın diyorsanız bu fayans tarzlarını kullanmalısınız. Çünkü gerçek anlamda banyolara güzel canlılık sağlıyor. Klasik modeller aksine daha harikulade yapılardır.

 

 

 

10.Geometrik Desenli Modeller

 

Geometrik desenler her zaman vardır var olmaya da devam edecektir. Bu tarz desenler her zaman kendi gösterir. Banyolar içinde uygun olan tasarımlardır karar sizin artık.

 

 

11.Karma Motifli Tarzlar

 

Sadelik istemiyorsanız sizin için daha şekilli ve karmaşık yapılar uygun olacaktır. Buna uygun banyonuzda var ise ortaya güzel sonuçlar çıkacaktır. Genellikle büyük banyolarda kullanılması idealdir.

 

 

12.Mozaik Görünümlü Modelleri

 

Dizayn ve hareketlilik açısından göze hitap ediyor. Banyonuzda daha vurgulu bir etki için kullanılması gereken modeldir.  Küçük küçük olan bu yapılar gerçek anlamda hoş güzel sonuçlar veriyor.

 

 

 

13.Mermeri Andıran Tarzlar

 

Mermer değildir ama sanki mermer izlenimi veren modellerdir. 90’lı yıllarda çok kullanılan model yeni sezonla beraber tekrar hayatımıza giriyor.

 

 

 

14.Tekrar Eden Zarif Tasarımlar

 

Dörtlü görünümlerden sonra  tekrar eden tasarımlardır. Çok şık ve görkemli motifleri ilgi çeker. Güzel ve hoş bir şıklık isterseniz denemenizi öneririz.

 

 

 

15.En Çok Satılan Modeller

 

Özellikle 2022 ve 2023 yılının en çok satılan modellerini derleyerek oluşturduk. En çok satılanlar size bir yön verecektir.

 

 

BU YAZIMIZI BEĞENDİNİZ Mİ?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

 1. selam

  5.Çanakkale Seramik Banyo Fayans Modelleri

  Çanakkale seramiğin yeniş sezonla beraber hoş modelleri görücüye çıktı. bu markanın birbirinden farklı ve zengin seçeneği var.

  sipariş nasıl verebiliyoruz pembe desen 33*33 ölçüde banyo yer fayansı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?