Zuhal Topal’ın Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Ayrıntılar | Kızlara Moda

Zuhal Topal’ın Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Ayrıntılar

Zuhal Topal’ın Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Ayrıntılar

Zuhal Topal’ı Tanıyoruz

 

Zuhal Topal 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tiyatro ve oyunculuğa çocuk yaşlarda başlayan Zuhal Topal henüz 7 yaşında iken tek kişilik bir tiyatro oyunu ile sahneyle tanışmıştır. Üniversite sınavında mimarlık fakültesi kazanmış fakat oyuncu yeteneği ağır bastığından Müjdat Gezen sanat merkezinde tiyatro eğitimi almaya karar vermiştir. Birçok özel tiyatroda bulunmuş ve özellikle çocuk oyunlarında çok sevilen bir tiyatro sanatçısı olmuştur.  1997 yılında henüz konservatuarı bitirmeden kanal D ekranlarında sunuculuğa başlamıştır. Yine 1997 yılında TV ekranlarında yayınlanan Sevda Kondu isimli dizi ile TV dizi oyunculuğu başlamıştır. Sonrasında Sihirli Annem, Yol Palas Cinayeti, Papatyam, Geniş Aile, Avrupa Avrupa, Hayata Dair, Ruhsar, Dadı gibi daha birçok dizi ve sinema filminde oynamıştır. 2009 yılında ilk evlilik programını sunmaya başlayan Zuhal Topal bunun yanı sıra birçok reklam filminde de yer almıştır. Zuhal Topal saç rengi bayanların çok ilgisini çekmiştir ve birçok bayan Zuhal Topal saç modeli ve rengini öğrenmek istemiştir.

 

 

 

 

Zuhal Topal Saç Rengi Ne?

 

Zuhal Topal’ın saç rengi bayanların çok ilgisini çeken ve merak uyandıran bir konu oldu. Genç yaşlı tüm bayanlar Güzel oyuncu ve sunucunun saç rengini öğrenip kendi saçlarına uygulamak istedi. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki tatlı sunucunun saç renginin bu kadar ilgi çekmesi ve beğenilmesi rengin yüz rengine ve tipine uyumlu olarak seçilmiş olmasıdır. Her insanın yüz tipine ve rengine uyumlu bir saç rengi vardır. Zuhal topal saçını genellikle kahve tonlarında ile renklendirmeyi seçer. Her dönemde saç rengi kahve tonlarındadır. Orta kumral, kumral kahve gibi kahvenin çeşitli tonlarını kullanan Zuhal Topal kendine yakışan saç rengini bulmuş ve aynı tonlarda görünüm ile ekranlarda yer almaktadır.

 

 

 

 

Zuhal Topal Saç Rengi Kimlere Yakışır?

 

Sempatik oyuncunun ve sunucunun rengi kahve tonlarıdır. Bu tonlardaki saç rengi daha çok açık tenli ve belirgin hatlara sahip geniş bir yüzü olan bayanlara çok yakışacaktır. Eğer buğday tenli veya sarışın iseniz bu tonlar size uyum sağlamayacaktır. Ya da ince bir yüze sahipseniz daha yumuşak renkleri tercih etmelisiniz. Zuhal Topal’ın saç rengi belirgin yüz hatları ve geniş yüz yapısı ile kahve tonlardaki saçların güzelliğini yansıtmaktadır. Saç rengi yüz güzelliğini kapatmadığı gibi saç güzelliği ile yüz güzelliği birbirini tamamlamaktadır. Güzel yıldızın  saç renk tonları da saç stilleri ile uyumlu bir görünüm oluşturmuştur.

 

 

 

 

Zuhal Topal Saç Boya Numaraları

 

Renk olarak hep kahve tonlarını tercih etmektedir. Küllü kahve ile bronz kahve karışımı değişik renkler kullanıyor. Saçlarında krepe balyaj tarzı farklı bir boyama tekniği kullanılmıştır. En son kullandığı saç boyası rengi 6.1 Loreal Paris Excelence creme boya olduğu bilinmektedir. Saç rengini sık değiştirse de her zaman kahvenin farklı tonlarını tercih etmektedir. Yüz rengine ve tipine en çok yakışan renk olan kahve tonları onun güzelliğini ortaya çıkarıyor.

  • Koleston set saç boyası 5.1 açık küllü kahve saç boyası (fiyatı:12.35 tl)
  • Neva color 5.1 küllü kahve saç boyası (fiyatı: 3.99 tl)
  • Palette doğal renkler serisi 6-70 bronz kahve (fiyatı: 11.06 tl)

İlginizi Çekebilir:

Burcu Biricik Saç Rengi ve Modeli

Ivana Sert Saç Rengi ve Modeli

 

 

 

Zuhal Topal Saç Modelleri

 

Zuhal Topal uzun saçlarını hep kadınsı modellerde bir kesim ve fön ile şekillendirmektedir. Uzun saçlarını sade dalgalı bir fön ile kullanan ünlü oyuncu, düz fönü çok tercih etmez. Genellikle maşa yapılmış bukleli saçlar ile ekranlarda görünür. Dağınık saç modelinden hoşlanan sanatçı nadiren de olsa topuz kullanılır. Yaptırdığı topuz enseye yakın bir topuz şeklinde olur. Saçını genellikle yandan ayıran sunucu kendine has uzun perçemi ile yüz şeklini tamamlıyor. Giydiği balık tipi elbiseler ile saçının güzelliğini tamamlayan kadınsı ve şık görünümlü bir oyuncudur.

 

1-Dalgalı Saç Modelleri

 

 

Burcu Biricik Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Bilgiler

 

2-Toplu Saç Modelleri

 

 

 

3-Düz Saç Modelleri

 

 

 

4-Uzun Saç Modelleri

 

 

 

5-Diğer Saç Stilleri

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?