Gratis Mor Şampuan(silver şampuan) Kullananlar Anlatıyor | Kızlara Moda

Gratis Mor Şampuan(silver şampuan) Kullananlar Anlatıyor

Gratis Mor Şampuan(silver şampuan) Kullananlar Anlatıyor

Bugün sizlere mor şampuan gratis hakkında bilgiler vereceğiz. Özellikle kadınlar için saçlar her zaman ön plandadır. Kadınla saçlarının canlı ve parlak görünmesini isterler. Saçların bir ortama girdiğiniz zaman ayrı bir çekimi mevcuttur. Saçlarınızın her zaman bakımlı olması görüntünüz açısından da daha sağlıklı olacaktır. Mat ve cansız duran saçlar zaman zaman kötü bir görüntü sergilemeye neden olur. Bu durumlarda kullanılan şampuanlar oldukça etkilidir. Saçınızın uygunluğuna göre şampuan seçiminde oldukça dikkatli olmakta fayda vardır. Önceliğiniz saç tipinizi bilmek ve saç bakım ürünlerini, saç bakım şampuanlarını saçlarınızın tipine uygun bir şekilde seçmeniz saçlarınızın sağlığı açısından oldukça önem arz etmektedir. Saçlarınızın tipinizi bilmeden kullandığınız saç şampuanları saçınızın olduğundan daha cansız gözükmesine neden olmaktadır. Bundan dolayı da saçlarınız diğer zamanlara göre daha cansız gözükmektedir. Bu bilgilerden sonra silver şampuan gratis hakkında ayrıntıları paylaşıyoruz.

 

 

 

Mor Şampuan(silver şampuan) Nedir?

 

Saç şampuanları için bir çok firma ve çeşit olmasından dolayı çoğu zaman seçim yapmakta zorlanmak mümkündür. Gratis mağazalarında göze çarpan mor şampuan tamamen saçlarınızın korunması için üretilmiştir. Mor şampuan diğer adıyla silver şampuan olarak da bilinmektedir. Şampuan renk olarak mor renktir. Saçlarınızın renginde de şampuanı kullanmaya başladıktan belli bir süre sonra renk farklılıkları olduğuna şahit olacaksınız. Kızıl ve dore renge sahip olan saçlar mor şampuan kullanımından sonra daha mat bir renge bürünecektir ve o parlayan kızıllıktan biraz olsun sizi kurtaracaktır. Saçlarınız tamamen beyaz bir renkte ise mor şampuan kullanımı ile birlikte renginde griye yakın bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Daha canlı ve mat bir görünüm elde ederek saçlarınıza sağlıklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Şampuan seçimi saçlarınız için oldukça önemlidir. Göz önünde bulundurulması gereken noktalar mevcuttur.

 

Mor Şampuan (Silver Şampuan) Hangi Saçlar İçin Kullanılmaktadır?

 

Bu şampuan için en uygun renk çok açık renkli saçlardır. Bu saçlar arasında gri, platin, küllü sarı gibi renkler arasında yer almaktadır.Bu tip bir renge sahipseniz sizinde kullanmanızı öneririz. Son dönemde birçok kuaförde bu şampuanı kullanıyor ve gerçekten olumlu geri dönüşler alıyor.

 

 

 

Gratis Mor Şampuan (Silver Şampuan) Fiyatı 

 

Mor şampuan gratis mağazalarında bulmanız mümkün. Yaklaşık olarak fiyat aralığı 40 TL arasında değişmektedir. İndirim zamanlarında 20 ya da 30 TL civarında bulabilmeniz mümkündür. İndirim gününü yakalayarak şampuanı satın alabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden satış yapan güvenilir internet adreslerinden de uygun fiyatlara alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Saç Renklerine Göz Atın

 

Gratis Silver Şampuan Öncesi Sonrası 

 

 • Bu ürün saça canlılık ve farklılık katmakla birlikte farklı özellikleriyle de gün yüzüne çıkmaktadır.
 • Bu saç şampuanın içeriğinde Violet pigmentler, karadut özü bulunmaktadır. Bu violet ve karadut özü sayesinde saçlarınız da oryal ile açılmasından kaynaklı olarak turuncu kızıl yansımalar meydana gelebilir. Bu turuncu ve kızıl yansımaları biraz daha nötrlemeye yardımcı oluyor. Şampuan rengi mor olmakla birlikte lacivertimsi ve mavi bir renk karışımı olarak karşınıza çıkmaktadır. Tam anlamıyla mor bir renge sahip değildir.
 • Bu ürünü satın alırken dikkat etmeniz husus. Saçlarınız da turuncu kızıl yansımalarının bitmesini istiyorsanız eğer lacivert rengine daha yakın olan şampuanı seçmeniz gerekmektedir. Diğer şampuan türlerine göre bu konuda daha etkilidir.
 • Özellikle bayanlar saçlarının daha bakımlı ve güzel görünmesi için saçlarını boyuyor. Çoğu zaman boyalar canlılık katmak yerine daha fazla yıpratmış olsa da saçlarınıza uygulayacağınız bakım ile bu durumdan kurtulmak mümkündür. Kullandığınız şampuanların da bu duruma oldukça etkisi olduğu göz önünde bulundurulmaktadır. Silver şampuanlar bu durumda da devreye girerek içerisinde nar özü bulundurmasından dolayı saçlarınızın boyasının korunmasına yardımcı olarak olduğundan daha parlak görünmesine katkı sağlar.
 • Çoğu şampuanların içerisinde cildinize ve vücudunuza zarar veren paraben maddesi bulunmaktadır. Paraben bulundurmayan şampuanlar daha fazla tercih edilerek kullanılmalıdır. Silver şampuanın (mor şampuan) içerisinde paraben bulunmamaktadır.
 • Çoğu insanlar şampuanların köpürmemesinden şikayet edebilir. Bu nedenle bakım yapan şampuanların sırf köpürmüyor diye tercih edilmemesi olası bir durumdur. Bu şampuanların böyle bir durumu söz konusu değildir. Diğer şampuanlar gibi köpürebilir ve rahatlıkla kullanılır.
 • Hayvanlar üzerinde deney yapmaması kullanıcılar açısından önem arz ederek daha fazla tercih edilmeye sebep olmuştur.
 • Sadece şampuanı bulunmamakla birlikte saç kremi ve saç maskesi de bulunmaktadır. Saçlarınıza daha yoğun ve küllü bir görünüm kazandırmak istiyorsanız eğer şampuan ile birlikte saç kremi ve saç maskesini de beraberinde kullanabilirsiniz.
 • Şampuan renginin mor olmasından kaynaklı olarak çoğu zaman leke bıraktığı düşünülmektedir. Herhangi bir renk ve leke bırakmamaktadır.
 • Saçlarınızı besleyerek bakım yapmaktadır.
 • Bu ürünü her yıkamada değil hafta da en az 2 kez kullanmanız gerekmektedir.
 • Saçlarınızı şampuan ile yıkarken saçlarınızı köpürterek 3 ya da 5 dakika bekletme işlemi yaptıktan sonra saçlarınızı durulamanız gerekmektedir.
 • Saçlarınızın daha nötr bir hal almasını istiyorsanız tercih etmiş olduğunuz bu ürünü bakım kremi ile karıştırarak maviye yakın bir renk elde etmiş olacaksınız. Bu elde etmiş olduğunuz mavi renk şampuanı saçlarınıza sürerek daha nötr bir hal almasını sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Saç Bakımı İçin Öneriler

 

 

 

 

 

Gratis Mor Şampuan Kullanıcı Yorumları Nedir?

 

Genel olarak mavi şampuan gratis kullanıcı yorumları saçlarının daha bakımlı göründüğüdür. Saçlarını besleyerek daha canlı bir hal almasını sağlamıştır. Dore ve saç boyasından kaynaklı kızıl renk olmasından dolayı bu durumdan şikayetçi olan insanların belirli bir kullanımdan sonra 3 ya da 4 yıkama sonrasında saçlarda mevcut olan kızıllığın gitmesini sağlamıştır. Kullanan kişiler oldukça memnun kalarak sürekli olarak kullanmaya devam etmişlerdir. Saçlarınıza aynı zamanda bakım, canlılık, dore renklerden uzak kızıl renginin şampuan kullanarak geçmesi içeriğinde paraben bulundurmaması şampuanın en büyük artısı olmuştur. Bu ürün daha yoğun küllü bir hale getirmektedir.

-Serap anlatıyor: Bu ürünü Gratisten gidip aldım memnum kaldım sürekli de aynı yerden almaya devam ediyorum. çok güzel bir ürün saçlarımda artık kızıllık yok ve daha güzel görünüyor. Ayrıca fiyatları da iyi güvenilir bir nokta çekinmeden alın derim.

-Fatma anlatıyor: Başka yerlerden aldım çok memnun kalmadım ya da fiyatı çok pahalı geldi. Gratis’i bir arkadaşım önerdi ve denedim gerçekten faydalı oldu artık sürekli aynı yerden alıyorum size de tavsiye ederim.

-Süreyya anlatıyor: Kesinlikle bu kozmetik firmasından ürünü alıp kullanabilirsiniz. Sarı saç ya gri saçlarınız var ise şiddetle öneririm gerçekten katkıları var.

-Pelin anlatıyor: İlk başta bu ne dediğim bir şampuandı. Adı bana çok garip gelmişti ve ne işe yarar bilmiyordum. Sonra araştırıp öğrendim ev denemeye karar verdim. Bir avmdeki Gratis mağazasından tesadüf aldım kullandım şuan da kullanamaya devam ediyorum. Fiyatı uygun ve etkili başka yerden kesinlikle almıyorum size  de tavsiye ederim.

 

Videomuzu da Kesinlikle İzleyin Tecrübelerini Paylaşıyor!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?