Burcu Biricik Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Bilgiler | Kızlara Moda

Burcu Biricik Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Bilgiler

Burcu Biricik Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Bilgiler

Burcu Biricik, son zamanlarda gerek televizyonlarda, gerek ise sosyal medya aracılığı ile oldukça göz önünde olan ve beğenilen bir oyuncudur. Sempatik ve doğal tavırları ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan oyuncu, güzelliği ile de ön plandadır. Ünlü dizi oyuncusunun, doğal bir güzelliğin yanı sıra, düzgün ve etkileyici fiziği ile de kusursuz bir görünüm sergilemektedir. Özellikle hem cinsleri tarafından en çok merak edilen Burcu Biricik saç rengi ve Burcu Biricik saç modelleri olmuştur. Güzelliği ve mütevaziliği ile dillere destan olan oyuncunun güzellik sırları da merak konusu olmuştur.

 

 

 

 

Burcu Biricik’i Yakından Tanıyoruz

 

Burcu Biricik hakkında bilgi vermek gerekir ise;

  • Burcu Biricik 4 Mayıs 1989 yılında Antalya’ da doğmuştur,
  • Oyuncu, Ege Üniversitesi mezunudur,
  • Bir dönem İzmir’de şehir tiyatrosuna katılmış ve çeşitli projelerde yer almıştır,
  • Güzel oyuncunun boyu 1.70 cm uzunluğundadır,
  • Şehir tiyatrosunda oyunculuk eğitimi almıştır.

Oldukça başarılı bir oyunculuk sergileyen Burcu Biricik, birçok dizi, film ve reklam projelerinde de yer almıştır. Kendisi başarılı oyunculuğunun yanı sıra, sempatik ve içten tavırları ile de izleyiciler tarafından çok sevilmiştir. Beni böyle sev,düşman kardeşler,şeref meselesi,hayat şarkısı,8. gün olmak üzere 5 tane yapımda oynamıştır.

 

 

 

 

Burcu Biricik’in Saç Renginin İsmi Nedir?

 

Burcu Biricik saç rengi son günlerde kadınlar tarafından oldukça sık sorulmakta ve tercih edilmektedir. Oyuncunun saç rengi ve tonu oldukça doğal yansımalara sahiptir. Bu sebeple de son zamanlarda saçlarında doğal bir renk tercih etmek isteyenler tarafından istenen bir model olmuştur. Burcu Biricik’in saçlarının doğal rengi küllü kumraldır. Kendisi sarışın bir bayan olduğu için saç rengi de sarıya yakın ve yumuşak bir tondur. Küllü kumral dip renginin üzerine daha açık sarı tonlarında balyaj işlemi yapılmıştır. Sarı tonları, oldukça yumuşak geçişler ile yapıldığı için, doğal ve sade bir görünüm vermiştir. Aynı zamanda sarı tonları saçlarının dip tonları ile uyumlu bir şekilde yapılmıştır. Bu sayede hemen hemen tüm kadınların hayali olan doğal ve parlak sarılar elde edilmiştir.

 

 

 

 

Burcu Biricik Saç Rengi Kimlere Yakışır?

 

Burcu Biricik saç rengi orta tonlardan açık tonlara geçiş yapan bir renktir. Oyuncunun kendisi de beyaz tenli, sarışın bir kadın olduğundan dolayı, kullandığı saç rengi genel olarak beyaz tenli ya da kumral kişilere yakışacaktır. Bu tonlarda saçları kullananların, kaşlarının da açık renk olması gerekir. Çok koyu renk kaşlarda veya sık olan kaşlarda bu tarz açık renk saçlar hoş görünmez. Aynı zamanda esmer tene sahip olan kişilerin de açık sarı ve küllü sarı tonlarını tercih etmeleri istenilen etkiyi sağlamayabilir.

İlginizi Çekebilir:

Tuba Büyüküstün Saç Rengi ve Modelleri

Özge Özpirinçci Saç Rengi ve Modelleri

Leyla Lydia Tuğutlu Saç Rengi ve Modelleri

 

 

 

 

Burcu Biricik’in Saç Renginin Boya Numaraları Nedir?

 

Ünlü dizi oyuncusunun saç rengi küllü kumral üzerine altın sarısı balyajdır. Beyaz teni, renkli gözleri ve oldukça simetrik olan yüz hatları ile bu tonlar ona bir hayli yakışmaktadır. Kendisi, geçmişte zaman zaman daha koyu tonları tercih etmiş olsa da son zamanlarda onunla bütünleşen renkler, daima sarı tonları olmuştur. Oyuncunun kullandığı saç boyası numarası ise, Voila marka boyanın 10.3 olan numarasıdır. Voila 10.3 numaralı boya, altın sarısı renktir. Oyuncu aynı zamanda saçlarında, 7.1 ve 8.1 numaralar gibi açık ve koyu tonlarda küllü kumral renkleri de tercih ediyor. Bu küllü kumral renkler ile altın sarısı birlikte kullanıldığında da herkesin beğenisini toplayan harika bir renk ortaya çıkıyor. Bunun yanında birkaç marka ve saç boya numarası önerisi daha verelim;

  • Nevacolor 8.3 altın sarısı saç boyası (fiyatı:6.50 tl)
  • Naturals color 9D altın sarı saç boyası (fiyatı: 17 tl)
  • Koleston 8.1 açık küllü kumral set saç boyası (fiyatı: 13.50 tl)
  • Loreal İnoa 7.1 küllü kumral saç boyası (fiyatı: 29.75 tl)

 

Sibel Can Saç Rengi ve Saç Modelleri Kataloğu

Burcu Biricik’in Kullandığı Saç Stilleri

 

Burcu Biricik saç modeli de kadınların merak ettiği ve bilgi almak istedikleri diğer bir konudur. Sempatik oyuncunun saç kesimi, uzun bob modeli denilen modeldir ve oldukça simetrik olan yüz hatlarına çok yakışmaktadır. Ünlü yıldız, saçlarını genel olarak açık ve dalgalı modellerde kullanmaktadır. Ancak kendisine, sade ve şık topuzlar ya da dağınık topuz modelleri de oldukça yakıştırılmaktadır. Doğal bir güzelliğe ve çekiciliğe sahip olan oyuncunun zaman zaman saçlarında örgü modelleri tercih ettiğini de görmekteyiz. Bir dönem omuz hizalarında olan daha uzun saçları da oldukça beğenilmekte idi. Ancak son dönemlere boyun hizasında kestirdiği saçları ile damga vuran oyuncu, ıslak görünümlü saç dalgalarını da oldukça sık kullanmaktadır. Fakat tartışmasız Burcu Biricik’in en fenomen olan saç modeli, kısa, dalgalı ve oldukça havalı olan, Hülya Cevher rolü ile de bütünleşmiş saç modelidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?