Serenay Sarıkaya’nın Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Her Şey | Kızlara Moda

Serenay Sarıkaya’nın Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Her Şey

Serenay Sarıkaya’nın Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Her Şey

Bugün size çok sevilen bir oyuncunun saç rengi ve saç modeli hakkında bilgiler vereceğiz. Özellikle dizilerle ön plana çıkan Serenay Sarıkaya çok beğeniliyor. Özellikle de Serenay Sarıkaya saç rengi ve Serenay Sarıkaya saç modeli ne diye soranlar çok fazla olmaktadır.  Saçlarının yanı sıra güzelliği, tarzı, ve makyajı ile ilgi odağı olmaya devam ediyor. İlk olarak adını güzellik yarışması ile duyuran daha sonra oyunculuğa geçen ve başarılı roller çıkaran güzel yıldız birkaç senedir dizlerde rol alıyor. Medcezir, Adanalı, Fi gibi dizilerde çok başarılı rollerde oynadı ve birçok kişinin gönlünde bu yapımlarda taht kurdu. Şu günlerde Fi dizisinde Duru karakterine hayat vermektedir. Dizideki saç rengi ve saç modelleri ise çok dikkat çekiyor. İşte bizde bu konuda sizleri detaylı bir şekilde aydınlatarak ilham almanızı sağlamak istedik.

 

 

 

Serenay Sarıkaya’nın Saç Rengi Nedir?

 

Medcezir dizsinde Mira olarak bilinin Fi dizisinde de Duru olarak bilinen Serenay Sarıkaya’nın saç rengi açık küllü kumraldır. Bu rengin kendine ten yapısına da çok uyum sağladığını söyleyebiliriz. Ünlü yıldız saç renginde ufak tefek değişiklikler yapsa da genel olarak bu rengi korudu. Son zamanların yükselen trendi de küllü renklerdir. Bundan dolayı kesinlikle bu tonu kaydedin. Açık küllü kumral bayanlar arasında çok revaçta olan bir saç boyasıdır. Hatta şuan listenin en başındadır bunu da dikkate alarak değerlendirin. Dizideki adıyla Duru’nun saç rengini çok beğendiyseniz kesinlikle ilham alabilirsiniz.

 

 

 

Serenay Sarıkaya’nın (Duru) Saç Boya Numarası Nedir?

 

Bu ayrıntıyı da es geçmek istemedik. Güzel oyuncunun hangi boyaları tercih ettiğini de araştırarak size sunmak istedik. Bu öneriler işinizi de çok çok kolaylaştıracaktır. Aşağıdaki saç boyalarını da kullanarak bu renge ulaşabileceksiniz.

  • Loreal İnoa 8.1 açık küllü kumral saç boyası  (fiyatı: 27.90 tl)
  • Palette Deluxe 8.01 açık küllü kumral saç boyası (fiyatı: 9.89 tl)
  • Koleston 8/1 açık küllü kumral ( fiyatı :12 tl)
  • Neva Color 8.1 açık küllü kumral (fiyatı: 3.99 tl)
  • Schwarzkopf colour 8.1 açık küllü kumral krem saç boyası (fiyatı: 18.42 tl)

 

Serenay Sarıkaya’nın Saç Modelleri

 

Kendi özgü tarzı, hafif makyajı, doğal göz şekillendirmesi ve harikulade saç modelleri ile çok ön planda. Şimdi de size saç stilleri hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Uzun Saç Modelleri

Açık küllü kumral saçları için uzun modeller kullanması çok yerinde olmuş. Özellikle de saç uçları hareketli ve dalgalı seçimler yapıyor. Bunlar da size ilham olabilir.

 

 

 

Enseden Topuz Saç Stilleri

Güzel dizisi oyuncusunun genellikle özel günler için tercihi enseden topuz olmaktadır. Hafif dağınık görünümle çok güzel bir görünüm elde etmektedir. Çok naturel bir stil olduğu için giyilen abiye kıyafetlere daha çok uyum sağlamaktadır.

 

Donut Topuz Saç Modeli Yapımı Resimli Anlatım

 

Şık Kıvırcık ve Dalgalı Saç Tarzı

Ben favori grubum diyebilirim. Çünkü güzel sanatçıya en çok dalgalı saç modelini yakıştırıyorum. Diğer saç tarzları da belki güzel kesinlikle dalgalı bir başka duruyor. Dalgalı modelleri de çok sık kullanmasını tavsiye ediyoruz. Kıvırcık saç modelleri de diğer kullandığı bir saç şekillendirmesidir, zaman zaman da bu modeli kullanıyor.

 

 

 

Düz Saç Şekillendirmesi

En çok tercih ettiği saç modeli grubuna girmektedir. Düz saç modelleri de kendisinin yüz görünümüne çok uymaktadır. Ayrıca saç rengi ile beraber güzel bir etki oluşturmaktadır.

 

 

Serenay Sarıkaya Saç Rengi Videosu

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?