Donut Topuz Saç Modeli Yapımı Resimli Anlatım | Kızlara Moda

Donut Topuz Saç Modeli Yapımı Resimli Anlatım

Donut Topuz Saç Modeli Yapımı Resimli Anlatım

Donut topuz saç modeli yapımını öğrenerek eşsiz bir saç fikrine kavuşabilirsiniz!

 

Her daim moda olan bir saç modelinin ne olduğu öğrenmek sizlere heyecan verecektir. Alışılagelmiş bir saç modeli olmasının yanında ayrıca çok da cool bir görünüm kazandırır. Standartların üzerinde klasik saç stili desek çok doğru bir ifade kullanmış olacağız. Donut saç modeli yapımı (resimli anlatım) başlığımızla size bu saç tarzını detaylı tanıtacağız. Donut saç modeli başın tepesinde yuvarlak bir şekilde oluşturulmuş zarif harika bir saç şekillendirmesidir. Bu saçı kullanmak isteyen kişiler için önemli artılar sunmaktadır. Akşam yemeklerinin önemli gece davetlerinin vazgeçilmezi ve imdada yetişecek saç stilidir. Her zaman aklınızda bulunmasını tavsiye ediyorum. Saçlarınız problemli olduğu zamanlarda bile bu saç modeline çok rahatça girer. Böylesine basit, sevimli , havalı bir saç modelini bilmemek önemli bir dezavantajdır. İşte şimdi de ayrıtılar…

 

donut saç modeli nasıl yapılır?
donut saç modeli örneği

 

Bu Saç Modeli İçin Gerekli Olan Malzemeler

 

-Temiz kaliteli bir tarak

-Saç spreyi (güçlü dondurucu özellikli

-Tel toka

-Saç lastiği

-Topuz süngeri

 

Aşama Aşama Donut Saç Modeli Yapımı

 

donut saç modeli
donut saç modeli yapımı

 

1.İlk olarak yapmamız gereken yukarıda da belirttiğimiz malzemelerden tarağı alarak saçlarımızı dip kısmından uç noktalara doğru güzelce taramak. Ayrıca saçlarımızın uç noktalarına saç bakım yağı uygulayabiliriz.

2.İlk aşamamız tarama kısmı bittikten sonra ikinci aşamadayız. Saçların yukarısında sıkıca bir at kuyruğu oluşturuyoruz. Burada tercih size kalmış eğer topuzunuzun daha rahat bir görünümde kalmasını istiyorsanız at kuyruğunu sıkı toplamayın. Ayrıca kulak kısımların kenarından saç tutamları çıkararak daha cool bir görünüme kavuşabilirsiniz.

3.Atkuyruğu oluşturduğunuz yere süngerli topuz tokanızı takıp alt noktada kalan tüm saçları ise topuzun etrafında döndürün. Bu uygulamayı yaparken de tüm saçların eşit oranda dağılmasına  ve süngeri tam kapattığınıza emin olmalısınız. Saç Modelleri Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

Donut Saç Modeli Yapım Videosu

 

 

Yazarın Önerileri

 

-Topuz süngerini satın alırken şuna dikkat edin, saçınız hangi renk ise onla aynı renkte alın.

-Diğer bir değişik yaklaşımda topuzun altında kalan saçları örüp topuz etrafına sarabilirsiniz.

Hollanda Örgülü At Kuyruğu Saç Modeli Yapımı

Yazımızı okuduğunuz için çok teşekkür ederiz daha güzel saç modelleri ile karşınızda olmaya devam edeceğiz bizi takipte kalın iyi günler..

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?