En Çok Beğenilen Kahküllü Saç Modelleri Kataloğu | Kızlara Moda

En Çok Beğenilen Kahküllü Saç Modelleri Kataloğu

En Çok Beğenilen Kahküllü Saç Modelleri Kataloğu

Bayanların olmazsa olmazları arasında başta gelen saç modelleri, artık çok daha önemli bir hal aldı. Görünümü yüzde yüz değiştirme etkisi olan saç şekillendirmeleri özenle seçilmelidir. Seçim yapılırken de modellerin detaylarına bakılmalıdır. Bu kapsam bugün sizlere kahküllü saç modelleri hakkında geniş bilgiler vereceğiz. Saçtaki bu basit ayrıntı birçok bayanda bambaşka etki yapmaktadır. Yani sıradan olan bir görünüme hareket,enerji, canlılık,parlaklık ve yoğunluk katmaktadır. Sizlerde saç şekillendirmenizden sıkıldıysanız ve boya ile değişiklik yapmak istemiyorsanız bu ayrıntı ile eşsiz bir göz alıcılık yakalayabilirsiniz. Günümüzde artık bu ayrıntı modern bir tarz oluşturmaktadır. Giyeceğiniz elbiselerle beraber tarzınız çok farklı olacak ve herkes size gıpta ile bakacaktır. Birçok saç boyuyla da uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Bunun yanında kusurları gizleme özelliği de vardır. Özellikle alın bölgesinde ve yüzdeki lekeleri gizleyerek sizi olduğunuzdan çok daha güzel gösterir.Her dönem trend olmaya devam eden bu şekillendirme hakkında sizlere geniş bilgiler verelim.

 

 

Bu Saç Stili Kimlere Yakışır?

 

Kahküllü saç modelleri kimlere yakışır diyorsanız bu noktayı hemen açıklayalım. Birçok farklı yüz tipine uygun kahkül bulunmaktadır. Yani tüm yüz şekilleri için yakışan bir kahkül şekli bulunmaktadır. Burada önemli olan yüz tipinizi belirleyip uygun görünümü kestirmektir. Güzel ufak farklılıklar beraber güzel bir görünüm vermenizde mümkün. Size sunduğumuz örneklerden de esinlenebilirsiniz.

 

 

Bu Saç Stiline Yakışan Saç Renkleri ve İsimleri

 

Saç stilinizi buldunuz peki saç renginizi eşleştirdiniz mi ? İşte bu nokta gerçekten önemlidir. Model renk kombinasyonu kesinlikle önemlidir. Yaptığımız deneyimler sonucu eşleşen renkler bulduk. Bu saç renkleri ile beraber gerçekten ortaya güzel sonuçlar çıkıyor. Yakışan saç modelleri ise şöyle;

-Kumral tonlu saç renkleri

-Küllü saç renkleri

-Kahverengi saç renkleri

-Açık küllü sarı saç rengi

-Kızıl ve tüm tonları

-Siyah saç rengi ve tonları

 

 

Kahküllü Modeller Hangi Saç Tipinde Hoş Durur?

 

Burada şu saç tipinde hoş durur bu saç tipinde hoş durmaz gibi bir durum yok, yani tüm saç tiplerinde güzel durur. Bazı detayları söylemeden geçmeyelim. Çok fazla kabaran bir saç yapınız var ise ve de kontrol edilmeyen bir kıvırcıklık var ise bu görünüm o durmaz. Ayrıca  seyrek saç yapınız var ise kahkülle bu görünüm çok daha gürleştirilebilir. Kalın telli saçlarda ince kesim tercih edilmelidir.

 

Bu Saç Modelinin Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

 

Bakım yapmak bir çok modelde gerekir bu model de ise daha çok gereklidir. Bakım yaptıkça daha iyi görünümler elde edersiniz ve de ortaya sağlıklı görünümler çıkar. Peki bakım için neler yapmam gerek diyorsanız hemen ayrıntılı bir şekilde anlatalım.

Uzman bir kuaföre düzenli olarak düzelttirin: Bu saç uzantıları ortalama ayda bir uzayacak ve görünüm farklılaşacaktır, bunun içinde düzenli olarak kısaltmalar yapılması gerekmektedir. Uzman dedik çünkü bu konuda işini bilmeyen kişiler kahküle doğru şekiller veremiyor düzgün kesimler yapamıyorlar. Bu şekilde düzenli olarak görünümü koruduğunuzda ortaya güzel sonuçlar çıkacaktır.

Bakım ürünlerini ihmal etmeyin: Bakım için ürünleri kullanmanız çok yararınıza olacaktır. Kahkül bölgesi hızlı yağlanır bundan dolayı da görünümü kaybedebilir. Düzenli olarak bakım ürünlerinizi kullandığınızda sağlıklı ve parlak görünecektir.

Kahkülünüze saç kremi uygulayın: Saç kremini sürekli olarak kullandığımızda saçın genel yapısının onarıldığını gördük. Ayrıca bu saç modelinde daha fazla işe yarıyor.

Banyodan sonra saçlarınızı şekillendirin: Banyo yaptıktan sonra kuruma özelliği fazla olduğu için hızlı şekil vermeniz işinizi kolaylaştıracaktır.

Kahküllün diplerine saç spreyi uygulayın:Gün boyu görünümü korumak ve sürekli olarak güzel görünmek istiyorsanız saç spreyini tavsiye ederiz. Bu görünüm içinde ön kısımlara ve dip noktalara spreyi püskürtün.

 

 

Kahküllü Saç Modelleri İçin En Beğenilen Öneriler

 

1.Yan Kahküllü Saç Modelleri

 

Yana doğru görünümler farklılık katıyor ve de tarz oluşturuyor. Sıradan bir görünüm istemiyorsanız bu tarzı kullanabilirsiniz. Kullanıp ta memnun kalan çok fazladır.

 

2.Kahküllü Saç Toplama Modelleri ve Önerileri

 

Toplanarak kullanılan modeller daha rahat ettirir sizleri. Özellikle havanın sıcak olduğu zamanlar da kullanımı basittir. Görünüm olarak da şık bir görünümü vardır.

 

3.Kahküllü At Kuyruğu Modelleri

 

At kuyruğu ile beraber kahkül süper eşleşmeler sağlar. At kuyruğunun o zerafeti ile beraber gerçekten çok hoş tarzlar oluşur. Dağınık Topuz Saç Modeli için Tıklayınız

 

4.Kahküllü Kısa Saç Stilleri

 

Kısa saç modellerini tamamlamak en doğru tercihler olacaktır. Kısa saçla bu şekilde dalgalı ya da görünümler oluşturabilirsiniz. Aşağıdaki örneklerden ilham alabilirsiniz.

 

5.Kahküllü Örgü Modelleri

 

Örgüsüz model yok denecek kadar azdır. Örgü severler bu görünümde de birleştirmeler yapabilirler. Makyajla beraber tamamladığınızda sonuçlar çok net olacaktır.

 

6.Kahküllü Saç Modelleri ve Topuz

 

Topuz görünümlerini özel günlerde kullanmanız daha yerinde olacaktır. Bu şekilde kombine saç stili ile beraber ço hoş tarzlar çıkıyor. Aşağıda size sunduğumuz görünümlerden de ilham alabilirsiniz.

 

7.Kahküllü Bob Kesim

 

Kısa saç tarzları size göre ise bu görünümü deneyebilirsiniz. Kısa saç kesimi ile bu görünüm gerçekten ortaya güzel sonuçlar çıkıyor. Yüz çerçevesi ile beraber ortaya göz alıcı etkiler çıkıyor.

 

Orta Boy Saç Modelleri ve Yapılışları 2019-2020

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?