Esmer Erkek Saç Modelleri İçin En İyi Fikirler | Kızlara Moda

Esmer Erkek Saç Modelleri İçin En İyi Fikirler

Esmer Erkek Saç Modelleri İçin En İyi Fikirler

Saç stiline önem verenler için bugünkü konumuz ten rengi ile alakalı olacaktır. Esmer erkek saç modelleri için size detaylı öneriler sunacağız. Bilindiği üzere yüz tipi ve ten rengi saç modelini belirlemek önemli kriterlerdir. Bunlara dikkat ederek seçilecek stiller şıklık katacaktır. Günümüzde artık erkeklerinde bakımlı olması gerektiği bir gerçektir. Bunun yanında erkeğin görünümünde en önemli noktası tabiki saçlarıdır. İşte bunun için ten renginiz önemlidir. Size yakışmayacak saçma sapan görünümler yerine fikir alarak doğru tercihler yapmanız çok yerinde olacaktır. Profesyonel fikirlerle sizlere aşağıdaki önerileri sunuyoruz bunları es geçmeyin.

 

 

 

 

Esmer Tenli Erkekler İçin İdeal Saç Modelleri Hangileridir?

 

Bu soru çok sorulduğu için net bir şekilde cevaplamak istedik. En ideal olan saç stilleri neler diye soruyorsanız ilk önce yapmanız gereken yüz yapınızı dikkat almaktır. Daha sonra ise cilt tonunuzu, bu ikisini dikkate aldığınızda gerçekten yakışan bir şekillendirme olduğunu göreceksiniz. Uzun,kısa,dalgalı ve kıvırcık tarzlardan en modern olanlarını tercih etmelisiniz. Yani zaman geçtikçe demode olan modeller değil.  Kafa şekliniz simetrik ise kısa saç stilleri en uygun olan seçeneklerden biridir. Şayet çok simetrik bir kafa yapınız yok ise daha uzun ve dalgalı modelleri tercih etmelisiniz. Burada en önemli püf nokta yüzünüzdeki kusurlu noktaları kamufle ederek ön çıkarmamak olmalıdır. Bu şekilde mantıkla yaklaştığınızda kendinize yakışanı bulursunuz. Sizin için seçtiğimiz aşağıdaki önerilerimizden de faydalanabilirsiniz.

 

 

 

Esmer Cilt Tonu Olan Erkekler Model Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli?

 

 • Tercih ettiğiniz modeli en iyi taşımak için kıyafetinize ve diğer aksesuarlarınıza dikkat etmelisiniz.
 • Seçim yaparken yüz şeklinizi önemseyin ve yüzünüzdeki kusurlarınızı bilerek bunları kamufle etmelisiniz. Şayet çok simetrik ve düzün bir yüzünüz var ise kısa stiller size yakışacaktır.
 • Üst kısımları uzun yanları kısa modeller son zamanlar en popüler olan stilleridir. Birkaç yıl daha etkisini sürdürecek gibi görünüyor.
 • Ünlü modellerin saç şekillendirmeleri size örnek olabilir, bunlara bakabilirsiniz. Bunlar iyi bir ilham kaynağı olabilir.
 • Sakal tercihleri ile tamamlama yapmanız yerinde olacaktır. Son zamanlarda sakal önemli bir detay olarak dikkat çekiyor. Özellikle kısa stillerle beraber sakal iyi bir tamamlayıcı olacaktır.
 • Sakal uzunluğunu abartmamanızı öneririz. Çünkü çok abartılı sakallar çok düzenli bir görünüm vermiyor, şıklığın önüne geçiyor.
 • Saç şeklini bulduktan sonra bakım yapmak da çok önem arz eder. Çünkü bakımsız her saç şekli kötü görünür. Bunun için bakım için saç maskesi,saç yağları ve saç kremi kullanmanızı öneririz.
 • Yaş olarak 20’li yaşlarda iseniz yaşınıza uygun tercihler yapabilirsiniz. Genç erkekler klasik stiller yerine daha tarz öneriler tercih etmelidir. Ayrıca hafif detaylara önem vermelidirler.
 • Uzun saçlarda iyi bir öneridir, kısa saç kullanmayı sevmeyenlerin çıkış noktası olacaktır. Uzun tarzlarda daha modern görünümler artık çok moda. Aşağıdaki öneriler size ilham kaynağı olacaktır.
 • Esmer tenlerde diş beyazlığı dikkat çekmektedir. Ayrıca saç modeli ile beraber dişlerinizi de düzenlemelisiniz. Yoksa tam tersine çok bütün bir görünüm elde edemeyebilirsiniz. Dişleriniz sarı ise çeşitli yöntemlerle rahatça beyazlatıp hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Karşı cinslerin diş beyazlığına çok önem verdiğini bilmenizi isteriz.
 • Görünümünüzü daha iyi noktalara taşımak isterseniz de gözlük,toka ve saçta çizikler bulundurabilirsiniz.
 • Bayanların ilgisini çekmek için önerilerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Beğendiklerinizi kuaförünüze göstererek modeli elde edip kullanabilirsiniz. 2019-2020 Erkek Kısa Saç Modelleri

 

 

 

Esmer Erkekler İçin Uzun,Kısa ve Diğer Saç Modelleri

 

Birbirinden tarz görünümleri sizler için derledik. Yukarıda verdiğimiz bilgiler ışığında kendinize ne uygun modeli seçebilirsiniz. En güncel saç şekillendirmeleri olduğunu unutmayın. Eskimiş artık sıradanlaşmış modellerden bir nebze sıyrılarak yenilenmiş seçimler yapın. Gelin hep beraber bu stillere göz atalım.

 

 

 

 

 

2019-2020 Erkek Kısa Saç Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?