Rojda Demirer Saç Rengi ve Saç Modelleri Hakkında Her Şey! | Kızlara Moda

Rojda Demirer Saç Rengi ve Saç Modelleri Hakkında Her Şey!

Rojda Demirer Saç Rengi ve Saç Modelleri Hakkında Her Şey!

Merhabalar bugün sizlere bir ünlü ismin saçları hakkında bilgiler vereceğiz. Rojda Demirer seçtiğimiz bugünkü ünlümüz. Rojda Demirer saç rengi çok merak ediliyor. Bunun yanında Rojda Demirer saç modelleri de fazlasıyla soruluyor. Bu iki konu hakkında sizlere detaylı bilgiler vermeden önce kendisi kimdir bundan kısaca bahsedelim. Ankara doğumlu aslen Diyarbakırlı olan sinema ve tiyatro oyuncusudur. Birçok dizi ve filmde rol alan oyuncu zaman zaman da sunucu olarak karşımıza çıkmaktadır.Tarzı, güzelliği ve oyunculuğu ile birçok kişinin beğenisi kazanmaktadır.  Saçlarına geçmeden önce kendisini bir tanıyalım.

 

 

Rojda Demirel’i Yakından Tanıyalım!

 

Doğduğu yer: Ankara

Doğum tarihi: 12 Ağustos 1980

Nereli: Aslen Diyarbakırlı

Eşi: Ruken Demirer

Boyu kaç: 1.69 cm

Kilosu ne kadar: 57 kg

Burcu ne: Aslan

Bitirdiği üniversite: Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı (tiyatro bölümü)

Aldığı ödüller: Altın Kelebek ödülleri (2003 umut vaadeden kadın oyuncu), İsmail Cem televizyon ödülleri(2010 en iyi yardımcı kadın oyuncu),Yıldız Teknik Üniversitesi(2011 en beğenilen kadın oyuncu),Kavram Eğitim Kurumları (2011 en iyi kadın oyuncu)

Oynadığı tiyatro adları: Gazap Üzümleri,Küçük Karabalık,Onikinci Gece,Ayyar Hamza

Oynadığı dizi ve filmler: Gönderilmemiş Mektuplar, Aşk Olsun,Ağa Kızı,Canım Benim, Tadımız Kaçmasın,Candan öte,Hisarbuselik,Yaşanmış Şehir Hikayeleri,Sevgili Dünürüm,Melekler Korusun,Geniş Aile,Elde Var Hayat,Kaos Örümcek Ağı,Alev Alev,Yedikule Hayat Yokuşu,Acil Aşk Aranıyor,Kördüğüm,Adı Efsane,Çarpışma

 

 

Rojda Demirer’in Çarpışma Dizisindeki Saç Rengi ve Saç Modeli 

 

Güzel oyuncu Çarpışma dizisinde ortaya şık bir görünüm çıksın diye saçlarına yeni bir görünüm verdirdi. Bu yeni saç modeli de çok fazla ilgi gördü. Bu görünümün fotoğrafını da hemen alta ekledik, bakabilirsiniz. Ünlülerin kuaförü olarak bilinen Ferdi Midilli tarafından saçları doğal kumral renge boyandı aynı zamanda kısa saç modeli olan lob kesim yapıldı. Ferdi Midilli İdahair ismiyle Etilerde(whatsapp numarası:05077460534) hizmet vermektedir. Birçok kişinin kuaförlerine ünlü yıldızın saç modelinden istediğini söylüyor. Son zamanlar bu saç renginin ve modelinin çok fazla ilgi görüldüğü ekleniyor. Sizde bu modeli çok beğendiği iseniz hemen deneyebilirsiniz.

 

 

Kullandığı Saç Renkleri Nelerdir?

 

Şuan ki saç rengi doğal kumral tonudur. Yalnız zaman içerisinde birçok rengi de kullanan oyuncu saç renginde belirli zamanlarda değişiklik yapmıştır. Biraz zamanlar açık karamel tonu ile onu görmüştük daha sonra kahve tonunda saçlarında balköpüğü ile hayranlarının karşısına çıktı. Kahve saçlarında balyaj görünümü birçok hayranı tarafından da çok fazla beğenilerek tercih edilmişti. Bu renkleri tercih ederken de ten rengini ve kendisine yakışıp yakışmayacağını hesaba katarak karar verdiğini söylüyor. Mevcut saç renginin ise doğal kumral tonu olduğunun altını çizelim.

İlginizi Çekebilir: Fahriye Evcen Saç Rengi ve Saç Modelleri

 

 

Rojda Demirer Saç Boyaları ve Numaraları

 

Önceki ve mevcut saç boyalarını ve numaralarını verelim, bunlarla sizde kendinizde aynı görünümü oluşturabilirsiniz.

  • Palette doğal renkler serisi 7.5 açık karamel saç boyası (fiyatı:10.40 TL)
  • Nevacolor doğal renk serisi 8.7 açık karamel saç boyası (fiyatı: 8.32 TL)
  • Garnier Natural 7n doğal kumral saç boyası (fiyatı: 12.13 TL)
  • Colour specialist 7.0 doğal kumral saç boyası (fiyatı: 40.90 TL)
  • Palette 6-4 kaşmir kumral saç boyası (fiyatı: 16.90 TL)

 

Ünlü Yıldızın Saç Modelleri

 

Şuanki mevcut saç modelinin kısa saç modeli olan lob kesim olduğunu belirtelim. Yalnız güzel oyuncu zaman zaman birçok saç stilini kullanarak tarzına tarz katmaktadır. Bu modeller ise uzun saç modeli,dağınık topuz saç modeli,topuz saç modeli,örgülü saç modelleri,uzunda hafif dalgalı saç modelleri,düz saç modelleri,orta boy saç stilleri,hafif dağınık saç modellerinden oluşmaktadır. Oyuncunun en çok tercih ettiği görünümler bu şekildedir. Gerçekten bu görünümler kendisine çok yakışıyor ve birçok kişiye de ilham olacak cinsten diyebiliriz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?