Esra Erol’un Saç Rengi ve Saç Modeli Nedir? | Kızlara Moda

Esra Erol’un Saç Rengi ve Saç Modeli Nedir?

Esra Erol’un Saç Rengi ve Saç Modeli Nedir?

Güzel sunucunun saç rengi ve saç modeli hakkında tüm detayları açıklıyoruz!

Evlilik programları ile adından söz ettiren güzel sunucu Esra Erol her açıdan hayranları tarafından takip ediliyor. Güzelliği, düzgün konuşma tarzı ve sevecen tavırları ile dikkat çekiyor. Hayranları Esra Erol’un saç rengi nedir diye çok sık soruyor. Bu sorunun cevabına göre ilham alıp saçlarında bu rengi kullanacak çok fazla bayan var. Gerçek anlamda da Esra Erol saç rengi dikkat çekici ve göz alıcıdır. Bunun yanında Esra Erol saç modeli de çok fazla ilgi görüyor. İşte bu iki konu hakkında her şeyi detaylı olarak anlatacağız. Son zamanlarda evlilik programının kaldırılmasıyla beraber Atv ekranlarında hayatın içinden konuları ele alan bir program yapıyor. Şimdi de güzel oyuncu hakkında diğer detaylara bakalım.

 

 

Esra Erol Saç Rengi Hakkında Detaylar

 

İlk başta şunu söyleyelim güzel sunucu tek bir renk kullanmadı birçok defa saç rengini değişti. Kendi ana saç rengi orta kahvedir. Bunun yanında saç renkleri olarak da kahve  tonlarını  ve sarı kullanıyor. Kahve, küllü kahve, kızıl kahve, çikolata kahve, karamel kahve, bal köpüğü kahve ve sarı saç renklerini kullandı. Şuan da saçlarını sarı olarak kullanmaktadır. Sarı renginde kendine çok güzel uyum sağladığını düşünüyoruz. Yani kahve ve sarı saç renginden vazgeçmiyor diyebiliriz.

 

 

 

Esra Erol Saç Rengi Numarası Nedir?

 

Birkaç tane saç rengi kullandığını ve ağırlıklı olarak da kahve tonları ve sarı idi. Bunların saç boya markalarını ve numaralarını vererek işinizi kolaylaştıralım.

  • Wella Koleston 5/1 açık küllü kahve saç boyası (fiyatı: 15.41 tl)
  • Palette 5-57 ışıltılı kızıl kahve saç boyası (fiyatı : 7.61 tl)
  • Palette Deluxe 3-65 çikolata kahve saç boyası (fiyatı: 11.75 tl)
  • Loreal Paris Excellence 6.32 karamel kahve saç boyası (fiyatı: 15.29 tl)
  • Palette 9-0 sarı saç boyası (fiyatı: 6.64 tl)

 

Esra Erol’un Kullandığı Saç Kesimi ve Saç Modelleri

 

Esra Erol saç kesimi orta uzunluktadır ne uzun bir saç ne de kısa bir saç kullanıyor. Sürekli onu bu boy uzunluğundaki saç kesimi ile görüyoruz. Katlı kesim saçları da çok yoğun şekilde kullanıyor.  Bunun yanında ortadan ayrık saç modelleri, fönlü düz saç modelleri, dalgalı saç modelleri, şık at kuyruğu kullanmaktadır. İşte örnekler

İlginizi Çekebilir: Serenay Sarıkaya Saç Rengi ve Modelleri

 

Esra Erol Saç Rengi ve Saç Modeli Videomuzu da İzleyebilirsiniz!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?