Çağla Şikel’in Saç Rengi ve Saç Modeli Nedir? | Kızlara Moda

Çağla Şikel’in Saç Rengi ve Saç Modeli Nedir?

Çağla Şikel’in Saç Rengi ve Saç Modeli Nedir?

İlk olarak onu mankenlikle tanıdık. Uzun boylu, esmer, alımlı ve hoş bir mankendi daha sonra Cennet mahallesi dizisinde uzun süre oynadı ve ardından Emre Altuğla evlenerek çok ilgi odağı oldu. Zaman zamanda sunuculuk da yapan Çağla Şikel birçok bayan tarafından takip ediliyor. Takip edilmesinin nedeni de saçları ve fit görünümü. İşte biz bugün Çağla Şikel saç rengi ve Çağla Şikel saç modelleri hakkında sizi detaylı bir şekilde aydınlatacağız. Güzel mankenin saçlarından ilham almak gerçekten sizleri çok ön geçirecektir. Çünkü ünlü yıldızın çok natural ve özgün tarzı vardır. Esmer teni için seçtiği saç renkleri de bu tene sahip bayanlar için iyi bir yol gösterici olabilir. İşte şimdi de güzel yıldızın saçları hakkında tüm ayrıntılara bakalım.

 

 

 

Çağla Şikel’in Saç Rengi Nedir?

 

Çağla Şikel sadece tek renk kullanan bir manken değildir zaman içinde birkaç tane saç rengi tercihi yapıp kullanmıştır. Kullandığı saç renkleri küllü sarı, açık sarı tonları, fındık kabuğu, karamel ve kumral tonlarıdır. Bu dört rengi zaman içinde değiştirerek kullandı. Kimi zamanda tekrar eski rengine geri döndü. Ünlü manken şuan da fındık kabuğu saç rengini kullanmaktadır. Tercih ettiği saç boyaları her zaman ilgi odağı oldu çünkü gerçekten uyumu güzel yakalamış ve yüzüne yakıştırmıştı. Bunun yanında saç renklerine uygun makyaj seçmeyi de ihmal etmemişti çünkü makyaj tercihini de renge göre değiştirmek önemli. İşte kullandığı renkler

 

Açık sarı

 

Sarı rengini daha fazla kullandığını biliyoruz kesinlikle kendine yakıştığını da söyleyebiliriz. Yalnız zaman içinde sadece bu renkte kalmadığını da söyleyebiliriz.

 

Küllü sarı

 

Küllü renkler son dönemde moda. Bunun için güzel manken kendini güncelleyerek saçlarına sarının yanında küller ekledi bir dönem. Saçlardaki beyaz yansımaları olan renklere küllü deniyor bu da güzle yansıma oluşturuyor.

 

Fındık kabuğu saç rengi

Birazcık koyu özellikli saç rengini de kullanarak teniyle müthiş bir uyum yakaladı. Son dönemdeki saç rengi budur, bunun altını çizelim.

 

Kumral saç rengi

 

Kumral saçlarla da onu gördük daha açık tercih edeceğini söyleyip bu rengi kullanmıştı. Sanki kumral renkte ona ayrı bir yakışmıştı. Kumral saçları ve cilt rengi bambaşka idi.

 

Karamel saç rengi

 

Karamel bayanların en sevdiği renklerin başında geliyor kesinlikle. Güzel yıldızda bu noktayı atlamayarak bir dönem saçlarında bu rengi kullandı.

 

Çağla Şikel’in Saç Boya Numaraları

 

Saç boya numaralarını vererek hangi numaraları seçmeniz gerektiği konusunda tereddüte düşmenizi istemedik. İşte kullandığı renklere göre saç boya numaraları

 

Açık sarı saç boyası

 • Loreal majirel  10 açık sarı saç boyası (fiyatı: 21 tl)
 • Voila 10/0 açık sarı saç boyası( fiyatı: 9.25 tl)
 • Garnier çarpıcı renkler serisi 110 açık elmas sarısı (fiyatı: 11.66 tl)

 

Küllü sarı saç boyası

 • Palette Deluxe 9-1 küllü sarı sç boyası (fiyatı: 11.75 tl)
 • Garnier 9/13 açık küllü sarı saç boyası (fiyatı: 6.59 tl)
 • Lorel majirel  9.1 küllü sarı saç boyası ( 19.90 tl)

 

Fındık Kabuğu saç boyası

 • Koleston set saç boyası 7/3 fındık kabuğu (fiyatı: 18.99 tl)
 • Garnier doğal renkler serisi 7/3 fındık kabuğu saç boyası (fiyatı: 6.59 tl)
 • Voila saç boyası 7/31 fındık kabuğu (fiyatı: 9.69 tl)

Serenay Sarıkaya’nın Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Her Şey

 

Kumral saç boyası

 • Palette Deluxe 7-0 kumral saç boyası (fiyatı: 9.89 tl)
 • Garnier color 7N kumral saç boyası(fiyatı: 7.47 tl)
 • Loreal Excellence 7 kumral saç boyası (fiyatı: 17.48 tl)

 

Karamel saç boyası

 • Palette deluxe 7-554 altın karamel saç boyası (fiyatı: 14.89 tl)
 • Clemency 8.43 bakır karamel saç boyası (fiyatı: 12.56 tl)
 • Alix bakır karamel 7.84 saç boyası (fiyatı: 4.70 tl)

Çağla Şikel’in Saç Boyatma Videosunu da İzleyebilirsiniz!

 

Çağla Şikel’in Kullandığı Saç Modelleri

 

Seçtiği saç modelleri ile fazlasıyla ilgi odağı oluyor. En çok kullandığı saç modeli dalgalı ve dağınık saç stilleridir. Bu iki saç şekillendirmesini çok sık görüyoruz. Bunun yanında düz saç modelleri de bir diğer favorisi. Çağla Şikel uzun saç kullanıyor zaman zaman boyunu biraz kısaltsa da onu her genellikle uzun saçlarla gördük. Sempatik yıldız bir dönemde değişiklik yaparak kıvırcık saç modelini kullanmıştı. Bunun yanında at kuyruğu ve topuz modellerini de özel günlerde saçlarında görüyoruz. Sizde Çağla Şikel’in saç stillerinde ilham alarak kendinize hoş bir hava katabilirsiniz. Şimdi de onun kullandığı saç modellerine göz atalım.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?