Aslı Enver’in Saç Rengi ve Saç Modeli Rehberi | Kızlara Moda

Aslı Enver’in Saç Rengi ve Saç Modeli Rehberi

Aslı Enver’in Saç Rengi ve Saç Modeli Rehberi

Oyunculuğu ve özel yaşamı ile son zamanlarda çok gündemde olan güzel oyuncu büyük bir hayran kitlesine sahip. Murat Bozla ilişkisi ve İstanbullu Gelin dizisi ile adından çok fazla söz ettiren Aslı Enver son dönemin en beğenilen oyuncuların başında geliyor. Aslı Enver saç rengi nedir diye soran birçok hayranını gördük. Bunun yanında Aslı Enver saç modelleri de çok fazla ilgi görüyor. Hal böyle olunca da güzel oyuncunun saçlarına yakın markaj yapmak istedik. Özellikle her hafta ekranlara gelen İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya isimli karaktere can veren oyuncunun buradaki saçları merak ediliyor, bu konuda da detayları tek tek aşağıda anlattık artık ilham alıp  sizde saçlarınızda deneyebileceksiniz. İşte diğer ayrıntıları

 

 

 

Aslı Enver Kimdir? Tüm Detayları

 

Gerçek adı: Ayten Aslı Enver

Doğum tarihi: 10 Mayıs 1984

Doğum Yeri: Londra (İngiltere)

Burcu: Boğa

Boyu:  1.66 cm

Kilosu:  56 kg

Göz Rengi: Kahve

Mezun olduğu lise: Pera Güzel Sanatlar Lisesi

Mezun olduğu üniversite:  Haliç Üniversitesi tiyatro bölümü

Oynadığı dizi ve filmler: Kavak yelleri, Suskunlar, Mutlu ol yeter, Bana Artık Hicran de, Kayıp,Kış Güneşi, İstanbullu Gelin

 

 

 

Aslı Enver’in Saç Rengi Nedir?

 

Aslı Enver Loreal Paris’in güzellik elçiliğini de üstleniyor aynı zamanda. Güzellik elçisi olmasında şüphesiz saç renginin önemli bir avantajı da var. Aslı Enver saç rengi küllü kumral, küllü sarı ve ışıltılı sarıdır. Bu üç rengi en çok tercih etti ve üçü de birbiriyle yakın tonlardır. Yani sarı ve kumral tonlarını kullanmayı çok seviyor. Ayrıca son dönemde çok ön plana çıkan küllü renklerden de vazgeçmiyor. Cilt tonuna ve tarzına da bu renkler çok yakışıyor. Hafif çilli yüzü içinde çok iyi düşünülmüş bir renk tonudur. Uzman kuaföründe destek alarak renklerini belirlemiş ve onun doğrultusunda saçlarını boyuyor. Bu da güzel oyuncuya güzellik olarak geri dönüyor.

 

 

 

Aslı Enver’in Saç Rengi Kimlere Yakışır?

 

Bu rengi ünlü yıldız kullanıyor ama sizin ten renginize uyar mı diye soruyorsanız evet tüm cilt tonları ile uyumludur. Yalnız açık tenliler açık küllü kumralı, esmer bayanlar koyu küllü kumralı denemelidir. Buğday tenliler de her ton küllü kumralı deneyebilirler. Tonlara dikkat ederek kullanırsanız çok daha iyi yakışacaktır cildinize.

 

 

 

 

Aslı Enver Saç Boyaları ve Numaraları

 

Aslı Enver bu saç boya markalarını ve numaralarını kullanarak saçlarını boyuyor. Bunları kullanarak sizlerde güzel yıldızın saç rengine kavuşabilirsiniz. İşte o ayrıntılar;

  • Loreal Paris Excellence creme 7.1 küllü kumral saç boyası (fiyatı: 17.99 tl)
  • Palette yoğun renkler serisi  8-01küllü açık kumral (fiyatı: 11.75 tl)
  • Garnier color natural 7/1 küllü kumral saç boyası (fiyatı: 6.59 tl)
  • Koleston set saç boyası 12/1 küllü sarı (fiyatı: 18.99 tl)
  • Palette deluxe 9-1 küllü sarı saç boyası (fiyatı: 11.75 tl)
  • Avon 8.1 koyu küllü sarı saç boyası (fiyatı: 12.95 tl)

 

Aslı Enver Saç Kesimi

 

Nasıl bir kesim kullanarak saçlarına şekil veriyor bu önemli. Çünkü ona göre saç modeli seçip kullanıyor. Aslı Enver’in saç kesimi natural ve katlı kesimdir. Bunun yanında orta boy uzunluğunda saç kullanıyor. Omuzlarının birazcık daha alt kısmında kesimler tercih ediyor. Bu şekilde saç kesimi ile istediği saç stillerini daha rahat oluşturuyor. Esra Erol’un Saç Rengi Nedir?

 

 

 

 

Aslı Enver’in Kullandığı Saç Modelleri

 

Sempatik oyuncunun kullandığı saç modellerini tek tek tespit ederek sizlere detaylı bir şekilde aktarıyoruz. Sizler beğendiklerinizden ilham alıp deneyebilirsiniz.

 

1.Kısa Saç Stilleri

Bir zamanlar saçlarını kısa kestirerek kullanmıştı ama şuan saçları o kadar kısa değil. Kısa saç stili de onun narin yapısıyla eşleşmiş gibiydi.

 

 

 

Çağla Şikel’in Saç Rengi ve Saç Modeli Nedir?

 

 

2.Kahküllü Saç Modelleri

Kahkülleri kullanmasını çok iyi biliyor, bu konuda kesinlikle uzman desteği alıyor. Yüzüne uygun kahküllerle beraber çok şık saç şekillendirmesi yapıyor. Özel günlerde de onu sürekli bu saç modeli ile görüyoruz.

 

 

 

 

3.Toplanmış Saç Modelleri

Güzel oyuncu zaman zaman bu saç stilini kullanıyor. İstanbullu Gelin dizisinde de zaman zaman bu modelle onu görüyoruz.

 

 

 

4.Düz Saç Modelleri

Birçok yerde Aslı Enver’i düz saçlarla gördük. Düz saç stilleri çok çok hoş duruyor, kesinlikle deneyin deriz. Yüz yapısına ve stiline hoş uyum sağlıyor.

 

 

 

5.Dalgalı Saç Modelleri

Orta boy uzunluğunda saçlar için güzel bir etki oluşturuyor. Orta boyun biraz üzerinde uzunluk olunca dalgalı modelleri kullanıyor.

 

 

 

Videomuzu da İzleyebilirsiniz!

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?