Bensu Soral Saç Rengi ve Saç Modeli Kataloğu | Kızlara Moda

Bensu Soral Saç Rengi ve Saç Modeli Kataloğu

Bensu Soral Saç Rengi ve Saç Modeli Kataloğu

Bugün bir ünlü yıldızın daha saçlarına zoom yapıyoruz. Bengü Soral saç rengi çok ilgi görülüyor, bunun yanında Bengü Soral saç modelleri de çok fazla soruluyor. Bu iki konu hakkında detaylı bilgiler vererek net bir şekilde bilgilendireceğiz. Oyuncu ablası Hande Soral ön planda iken son dönemde oynadığı diziler sayesinde bir anda ablası kadar popüler oldu. Melek karakterine can veren güzel oyuncu bunu en güzel şekilde icra etti. Bengü Soral İçerde dizisinde başarılı bir oyunculuğun ardından çok ön plana çıktı. Güzelliği ve tarzı ile de son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri. İçerde dizisinden öncede Tatlı Küçük yalancılar, Boynu Bükükler, Vicdan ve Yol Ayrımı projelerinde rol aldı. Şimdi de güzel oyuncu hakkında diğer detaylara bakalım.

 

 

 

 

Bengü Soral’ı Tanıyoruz

 

1991 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Bursa İnegöl Turgut Alp Anadolu Lisesinden mezun oldu. Oyuncu ablası Hande Soral’ın yönlendirmesi ile de oyunculuğa başlamıştır. Çeşitli oyunculuk eğitimleri almıştır.  Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik bölümü mezunudur. Bir dönem mankenlikte yapmıştır. Kedi ve köpekleri çok seven oyuncunun seyahat tutkusu da var. Ayrıca amatör fotoğraf çekimi de hobileri arasındadır.

Burcu: Kova

Yaşı: 27 yaşındadır

Kilosu: 52 kilogram

Nereli: Bursa

Boyu: 1.64 cm

Göz Rengi: Açık yeşil

 

 

 

Bensu Soral Saç Rengi Nedir?

 

Birçok dizinden sonra bayanlar Bensu Soral saç rengi nedir? diye sürekli sormaya başladılar. Bunun cevabını net şekilde verelim. Orta kumral saç rengi kullanıyor. Bunun yanında da kestane saç rengini kullanıyor. Birbirine yakın ton özelliği gösteren bu iki rengi tercih ediyor. Güzel oyuncunun orta kumral saç rengine ulaşmak için 7N Organik Natural color saç boyasını kullanmanız yeterli olacaktır. Bensu Soral’in saç rengi çok doğal ve çekici görünüyor sizlerde ilham alabilirsiniz.

 

 

 

 

Bensu Soral’ın Saç Rengi Kimlere Yakışır?

 

Güzel yıldızın saçlarını gördünüz ve çok beğendiniz maalesef bu hemen deneyebileceğiniz anlamına gelmiyor. Çünkü gerçekten onda güzel duran renk size yakışacak mı diye araştırmalısınız. Açık ve buğday tenli bayanlarda orta kumral saç rengi güzel durur. Buğday ten haricinde diğer tenlere tam oturamamaktadır.

 

İlginizi Çekebilir: Çağla Şikel’in Saç Rengi ve Saç Modeli

 

 

 

 

Bensu Soral Saç Boya Numaraları ve Markaları

 

Boya numaralarını da vererek daha hızlı bir şekilde elde etmenizi sağlamak istiyoruz. İşte tercih edebileceğiniz saç boyaları ve numaraları

  • Natural colors 7N orta kumral saç boyası (fiyatı: 19.95 tl)
  • Palette Deluxe 7.0 kumral saç boyası (fiyatı: 12.90 tl)
  • Loreal Paris Excellence  5/3 açık kestane söre saç boyası (fiyatı: 17.21 tl)
  • Palette 5-68 kestane saç boyası (fiyatı: 11.64 tl)

 

 

Aslı Enver’in Saç Rengi ve Saç Modeli Rehberi

 

 

Bensu Soral’ın Tercih Ettiği Saç Modelleri

 

Genelde sempatik yıldızı düz ve açık saç modelleri ile görmekteyiz. En çok kullandığı saç stili düz modeldir. Saçlarını toplamayı çok fazla sevmediğinin de altını çizelim. İşte kullandığı saç modelleri

 

1.Düz Saç Modelleri

 

 

 

 

2.Yarım Topuz Saç Modelleri

 

 

 

3.Dalgalı Saç Stilleri

 

 

4.Örgülü Saç Modelleri

 

 

5.Özel Gün İçin Kullandığı Saç Modelleri

 

 

 

 

6.Dağınık Saç Stilleri

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?