Hadise’nin Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi | Kızlara Moda

Hadise’nin Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi

Hadise’nin Saç Rengi ve Saç Modelleri Rehberi

Merhabalar ünlülerin saçlarını incelemeye devam ediyoruz. Her zaman göz önünde olan ünlüler bizlere ilham veriyorlar. Bugün şarkılarıyla mest olduğumuz güzel yıldızı konu ediyoruz. Hadise’nin saç rengi ve Hadise saç modeli hakkında tüm ayrıntılarına kadar açıklayacağız. Bilindiği üzere tam adı Hadise Açıkgöz’dür. Asıl doğum yeri ise Belçika’dır. Yani gurbetçi bir ailenin çocuğudur. Asılları Sivas’a dayanmaktadır. Belçika’da yaşadığı zamanlarda 2003 yılında Popstar yarışmasına katıldı burada derece giremese de birçok müzik otoritesini dikkatini çekerek belirli bir süre sonra yapım şirketlerinden teklif aldı. Bu teklifi değerlendirerek kendine şöhret basamaklarının yolunu da açmış oldu. Birçok dil bilen seksi şarkıcı hem söz yazıyor hem de beste yapabiliyor. Bu özelliklerinden dolayı da müzik alanında önemli başarılar elde ediyor. Belçika’da adını duyurup daha sonra ise Türkiye’ye dönüş yaparak kısa sürede kariyerinin zirvesine çıktı. Şimdi de diğer tüm ayrıntılara göz atalım.

 

 

Hadise Açıkgöz’ü Detaylı Tanıyalım

 

Adı: Hadise

Soyadı: Açıkgöz

Doğum yeri: Mol(Belçika)

Doğum tarihi: 22 Ekim 1985

Aslen nereli: Sivas

Boyu: 1.70 cm

Kilosu: 61 kg

Mesleği: Şarkıcı söz yazarı

Kardeşleri ve isimleri: 1 erkek 2 kız kardeşi var. Murat Açıkgöz,Hülya Açıkgöz, Derya Açıkgöz

Çıkardığı Albümleri: Sweat, Hadise, Fast Life, Kahraman, Aşk Kaç Beden Giyer, Tavsiye, Yaz Günü,Şampiyon,

 

 

Kullandığı Saç Rengi Nedir?

 

Ünlü şarkıcının saç renkleri biraz çeşitlilik arz ediyor ama genelde sarı, karamel tonlarını severek kullanıyor. Koyu tonlarını pek tercih etmiyor. Kullandığı saç boyaları da gerçekten kendisine çok güzel uyum sağlıyor ve tarzı ile eşleşiyor. Şimdi kullandığı saç renklerine bir göz atalım.

-Kullandığı renklerin başında altın karamel gelmektedir. Halk arasında da bal rengi diye bilinmektedir.

 

-Diğer bir renk tonu ise yine sarı tonlarından olan açık altın sarısı saç rengidir. Diğer tonlara göre sanatçıya bu ton daha güzel olmaktadır.

 

Siyah saç rengi de bir zamanlar kullandığı ama çok sevmediği bir ton olarak söyleyebiliriz. Ara ara da koyu ton olmasını istediğini kullanıyor.

 

 

Hadise’nin Kullandığı Saç Boyaları ve Numaraları

 

Güzel ve çekici şarkıcının kullandığı saç renklerini öğrendik, şimdi bu renkler için hangisi saç boyalarını ve numaralarını kullanıyor onlara bakalım. Bu boyalar ve numaraları ile beraber Hadise’nin rengine ulaşabileceksiniz.

  • Palette Deluxe 7-554 açık altın karamel saç boyası (fiyatı: 18.14 tl)
  • Sea Color 7.73 altın karamel saç boyası (fiyatı: 10.40 tl)
  • Neva color 7.334 altın karamel saç boyası (fiyatı: 9.52 tl)
  • Koleston 9.3 altın sarısı krem tüp boya (fiyatı: 11.51 tl)
  • Nevacolor 9.3 altın sarısı tüp saç boyası (fiyatı: 7.45 tl)
  • Koleston 2.0 siyah saç boyası (fiyatı: 18.90 tl)

İlginizi Çekebilir: Rojda Demirer Saç Rengi ve Saç Modeli

Kullandığı Saç Modelleri Neler?

 

Güzel yıldızın kullandığı saç modellerine bakarsak bir hayli modelin olduğunu görebilirsiniz. Yani Hadise saç modeli konusunda çeşitliliği çok seviyor ve bundan dolayı da yerine göre saç stillerini deniyor.Model konusunda da aşağıda birçok örnek var bunlardan ilham alabilirsiniz. Gerçekten saç şekillendirmelerini kendisine yakıştırdığını söyleyebiliriz. Bunun yanında çok iyi makyaj tercihinin olduğunun da alını çizelim. O Ses Türkiye jürisinde de olduğu zamanlar saçları hakkında çok fazla sorular geliyordu.  Kullandığı modeller düz saç stilleri,kıvırcık saç modelleri,topuz saç modelleri, dalgalı saç stilleri,at kuyruğu saç modelleridir. Bu konuda tüm detayları sizlerle paylaşmaya çalıştık.

İlginizi Çekebilir: Fahriye Evcen Saç Rengi,Saç Modeli ve Saç Boya Numarası

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?