En Çok Tercih Edilen Kısa Saç Modelleri 2023 | Kızlara Moda

En Çok Tercih Edilen Kısa Saç Modelleri 2023

En Çok Tercih Edilen Kısa Saç Modelleri 2023

Bazen hayatımızda bazı değişiklikler yapabiliriz. Bunlardan biri de hiç şüphesiz saç stilimizdir. Bazen uzun saç modelleri tercih ederken bazen de kısa saç modelleri  deneyebiliriz. Özellikle de son zamanlarda oldukça popüler ise bu tercihleri yapma istediği duymamız oldukça doğaldır. Fakat uzun saç modellerini uzun süre kullandıysanız ve kısa saç modellerine geçiş yapmak istiyorsanız bu biraz zor olabilir. Çünkü bir anda yapılan bu geçiş sonucu kısa saçlarınıza alışmanız biraz zaman alabilir. Biz de kısa saç modelleri denemek isteyen kadınlar için bazı modelleri bir araya getirdik.

Saçların Hızlı Uzamasını Sağlayan Yöntemler

Bob Saç Modeli

Bu saç modelini çevremizde birçok kez gördük. Hemen her yaştan kadının tercih ettiği saç modellerinden biri olduğunu da biliyoruz. Eğer kısa saç modellerini denemek istiyorsanız bob saç modeli denemeye değer. Emma Watson gibi birçok ünlü ismin de bu modeli tercih ettiğini söylemekte yarar var.

bob-sac-kesimi

Bowl Cut

Eğer kısa bir saç modelini denemek, aynı zamanda da maskülen bir görünüm elde etmek istiyorsanız kesinlikle bowl cut kesimleri denemenizi tavsiye ederiz. 2023 Bowl cut kesimi ile maskülen bir görünümün yanı sıra oldukça marjinal bir havanız da olacaktır. Sıradan saçlar istemeyen kadınlar için model son derece ideal.

bowl-cut

Küt Kısa Saçlar

Son zamanlarda kısa saçlar arasında en popüler olan modellerden biri de küt kısa saçlar hiç şüphesiz. Yine çevremizde sıklıkla gördüğümüz modellerin başında gelen küt saçlar oldukça kolay kullanımı ve güzel görünümü sayesinde bu popülerliği kazanmış gibi duruyor. Hem gündelik hayatınızda hem de iş hayatınızda sizi oldukça şık gösterecektir.

kut-kesim

Asimetrik Kesim Kısa Saçlar

Asimetrik kesim saçlar, hacimli görünümü ile kısa saç modelleri arasında ön plana çıkan bir başka model. Hem zarif hem de şık bir hava katan asimetrik kesim saçları denemenizi tavsiye ederiz.

asimetrik

Aslan Yelesi

Son yıllarda eski trendler tekrar ortaya çıkabiliyor. Bunun son örneği ise aslan yelesi kısa saçlar oldu. Özellikle 80’li yıllarda son derece popüler olan bu model son zamanlar da kendisini tekrar göstermeye başladı. Hacimli saçları sevenler için çok harika bir öneridir.

aslan-yelesi

İlginizi Çekecektir: Kahküllü saç modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?