Ece Seçkin Saç Rengi ve Saç Modelleri Hakkında Her Şey! | Kızlara Moda

Ece Seçkin Saç Rengi ve Saç Modelleri Hakkında Her Şey!

Ece Seçkin Saç Rengi ve Saç Modelleri Hakkında Her Şey!

Ünlülerin saç renklerini incelemeye devam ediyoruz. Bilindiği gibi ünlüler göz önünde kimselerdir özellikle de saç renkleri birçok bayan tarafından takip edilmektedir. Bugünkü konumuz Ece Seçkin saç rengi olacaktır. Çekik gözleri ile dikkat çeken ünlü isim şarkılarıyla dikkat çekiyor. Çıkardığı albümlerle son günlerin en hit şarkılarına imza atıyor. Ece Seçkin’in hayatında dönüm noktası Ozan Doğulu ile tanışıp çıkardığı şarkılarıyla olmuştur. Birçok kişi güzel şarkıcıyı Danla Bilic ile Hadise karışımı olarak tanımlıyor. Tarzı,saçları,stili  ve şarkılarıyla bugünlerde çok popüler. Küçük yaşlardan itibaren müziğe olan ilgisi ve daha sonra piyano dersleri almasıyla başlayan yaşamı onu bugünlere getirmiş. Ece Seçkin’in saç rengi nedir şimdi de buna bakalım.

 

Ece Seçkin Kimdir, Ayrıntılı Tanıyalım

 

Adı: Ece

Soyadı: Seçkin

Doğum yeri: İstanbul

Doğum tarihi: 12 Eylül 1991

Aslen nereli: İstanbul

Boyunun uzunluğu: 1.56 cm

Kilo miktarı: 47 kg

Medeni durumu : Bekar

Burcu: Başak

Mesleği: Şarkıcı

Okuduğu üniversite: Bahçeşehir Üniversitesi

Kardeşleri: Eyüp Seçkin, Lale Seçkin

Sevgilisi: Çağrı Terlemez

Menajeri: Erhan Sarhan

Albümleri: (2012 Bu Ne Yaa ), (2014 Şok Oldum), (2015 Aman Aman ), (2016 Zamanım Yok)

Düetleri: 2014 “Hoşuna Mı Gidiyor” (ft. Ozan Doğulu) 130 Bpm Moderato
2016 “Hoş Geldin Ayrılığa” (ft. Kolpa) Zamanım Yok
“Wet” (ft. Ozan Doğulu & Baby Brown) WET
2017 “O La La” (ft. Sinan Ceceli) Söyle

Instagram hesabı: https://www.instagram.com/eceseckin/?hl=tr

 

Ece Seçkin Saç Rengi Nedir?

 

Tatlı ve hoş şarkıcının saç stilleri ve rengi çok dikkat çekiyor çünkü gerçekten göze hoş geliyor. Ece Seçkin tek bir saç rengi kullanan biri değildir birden fazla renk denemiş ve kullanmıştır. Birçok rengi deneyerek de kendisine en çok yakışanı bulmak istediğini düşünüyoruz. Denediği renk tonları da son derece güzel ve etkileyici. Biraz seksi ve etkileyici saç tonlarını da kullandığını ekleyelim. Çilek sarısı, bal köpüğü, bakır,siyah, sarı,turuncu, toz pembe, saç uçlarında pembe renklerini kullanmıştır. Şu anda saç rengi ise sarı uçlarında ise hafif toz pembe vardır. Bu renkler içerisinde Ece Seçkin’e en güzel renk olarak sarı rengin yakıştığını düşünüyoruz. Sarı saç rengi cilt tonuna çok iyi uyum sağlıyor makyajı ile beraber çok harika görünüyor. Sarı renk diğer renklerden bir adım önde diyebiliriz sonuç olarak. Sizde sempatik şarkıcının renginden esinlenebilirsiniz.

 

Ece Seçkin’in Doğal Saç Rengi Nedir?

 

Bu soruyu soran çok fazla kişi var bunun cevaplamadan geçmeyelim. Sürekli olarak farklı saç rengi denediğin için doğal rengi ile pek görme fırsatımız olmadı. Doğallıktan yana değil şarkıcı Ece Seçkin. Biraz daha çekici renklerden yana tercihi diyebiliriz. Doğal saç rengi ise kahve tonlarındadır. Kahve tonlu doğal saç rengini neredeyse hiç kullanmadı diyebiliriz.

 

Ece Seçkin Yeni Saç Rengi Nedir?

 

En yeni olanı herkes soruyor. Pembe saç rengi ve saç uçlarında pembe olanı en yeni tarzıdır. Saçlarının uçlarında hafif pembe tonu diğer noktalar ise sarı şeklindedir. Bu karışık renk kesinlikle yakışmış diyebiliriz. Bundan önce daha ağır bir pembe tonu kullanıyordu şimdi ise toz pembe dönmüş durumunda. Biraz marjinal saç renk tonlarını da sevdiğini söyleyebiliriz.

İlginizi Çekecektir: Şeyma Subaşı Saç Rengi Nedir?

 

Ece Seçkin’in Saç Boyası ve Numarası

 

Kullandığı saç boyalarının numaraları ve markalarını ifade edelim. Aşağıda belirtiğimiz saç boyaları ve numaraları ile ünlü şarkıcının renklerini kendiniz evde de elde edebilirsiniz.

 • Loreal Excellence Intense 8-34 sıcak sarı saç boyası
 • Palette Deluxe 7-77 yoğun bakır saç boyası
 • Palette doğal renkler serisi 8-0 bal köpüğü saç boyası
 • Loreal Paris Casting Creme 8.32 bal köpüğü saç boyası
 • Loreal Excellence 9 sarı saç boyası

 

Ece Seçkin Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

 

Evde kendim nasıl elde ederim diyenleri duyar gibiyim yalnız biraz zor renkler olduğu için bir uzmandan yani kuaförden yardım alınması daha doğru olacaktır. Özellikle pembe, turuncu gibi renklerin evde oluşturulması mümkün değildir bunu belirtelim. Bal köpüğü, bakır gibi renkleri de saç boya numaralarını alıp bunları yukarıda belirttik evde boyama kurallarına dikkat ederek ulaşabilirsiniz. Sonuç olarak ama biz işin uzmanı kuaförden yardım almanızı öneriyoruz. Çünkü saç boyama kolay bir şey değildir ve evde yapsanız daha tam olmayacaktır.

 

Ece Seçkin Saç Modelleri

 

Saç renginden sonra saç stillerine de bakalım. Genellikle saç renk tonuna yakışacak saç stilleri kullanıyor. Ayrıca kullandığı saç modellerinde yüz yapısını önemsediğini görüyoruz.  Bunun yanında Ece Seçkin’in kullandığı saç modellerinde giyim tarzı ve kullandığı yer önemli oluyor. Saç yapısı da çok sağlıklı bundan dolayı da saç boyaları da saç modelleri de çok iyi oturuyor. Sizde ünlü yıldız gibi saçlara sahip olmak istiyorsanız saç bakımınızı çok dikkat edin. Ayrıca kaliteli saç ürünleri kullanın. Kullandığı saç modelleri ise şunlardır;

 • Ortadan ayrık düz saç modelleri
 • Tepeden topuz saç stili
 • At kuyruğu saç modeli
 • Hafif dalgalı uzun saç modeli
 • Boksör örgü saç stili
 • Hafif kıvırcık saç stili

Bu saç modellerinden ağırlıklı olarak düz fönlü saç modelini kullandığını söyleyebiliriz. Düz saç modellerinden sonra ise en çok kullandığı model ise at kuyruğudur. Şarkıcıya düz uzun saç modeli ve at kuyruğu saç modelinin çok yakıştığını söyleyebiliriz.

İlginizi Çekecektir: Gökçe Bahadır Saç Rengi ve Modeli?

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?