Her Kadının Dolabında Yer Alması Gerekenler | Kızlara Moda

Her Kadının Dolabında Yer Alması Gerekenler

Her Kadının Dolabında Yer Alması Gerekenler

Birçok kadın için siyah ve beyaz renkler oldukça önemlidir. Bunun sebebi ise siyah ve beyaz renkli parçalar hemen her şeyle rahatlıkla kombinlenebiliyor. Bu da tabi ki kadınların, dolaplarında siyah ve beyaz renklere oldukça fazla yer ayırmasına neden oluyor. Biz de sizler için bu yazımızda her kadının dolabında olmazsa olmaz parçaları bir araya topladık. 2023 sonbahar kış modası için alışverişe çıkmadan önce yazımızı okumanızda fayda var.

1.Beyaz Gömlekler

Beyaz gömlekler hem önemli toplantılarda hem de önemli buluşmalarda adeta kurtarıcı görevi görmekte. Günlük kombinleriniz beyaz gömlek sayesinde daha da şık bir görünüme kavuşacak ve kombinlerinizi sıradan olmaktan çıkaracaktır. Bu nedenle dolabınızda mutlaka kaliteli ve şık bir beyaz gömleğe yer açmalısınız.

beyaz-gomlek

2.Siyah Pantolonlar

Her kadının dolabında mutlaka olması gereken bir diğer parça ise siyah pantolonlardır. Çünkü hem ofiste hem de günlük hayatınızda siyah pantolonlar da tam bir kurtarıcı görevi görüyor. Üstelik doğru tercihlerle kombinlenirse oldukça şık ve modern bir görüntü katıyor. Siyah pantolonları siz de dolabınızda mutlaka bulundurmalısınız.

siyah-pantolon

3.Siyah- Koyu Kot Pantolonlar

Bildiğiniz gibi 2023 yılının modası rahat kombinlerden oluşacak gibi görünüyor. Bu nedenle kadınların dolabında olmazsa olmaz bir diğer parça siyah jean pantolonları oldukça fazla göreceğiz gibi. Yüksek bel ya da düşük bel olması fark etmez. Üzerine giyeceğiniz bir tişörtle oldukça şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Tabi ki koyu renk kotlar da dolabınızda olması gereken bir diğer parça. Modeli  fark etmeksizin hem topuklu ayakkabılarla hem de spor ayakkabılarınızla rahatlıkla kombinleyebileceğiniz bir koyu renk kot pantolon dolabınızda mutlaka bulunmalı.

siyah-kot-pantolon

4.Deri Ceketler

Uzun zamandır trend olan deri ceketler de her kadının dolabında bulunması gereken bir diğer parça. Hem maskülen bir görüntü katan hem de şıklığınız oldukça arttıran deri ceketler havanızı bir anda değiştirebilir. Tabi ki deri ceket alırken kaliteyi ön planda tutmanız oldukça önemli. Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi deri ceketler 2017 sokak modası içerisinde oldukça önemli bir yer tutacak.

Moda kategorimiz için tıklayın.

5.Beyaz Tişörtler

Özellikle yaz aylarında kurtarıcı görevi gören bir diğer parça ise hiç şüphesiz beyaz tişörtler. Yaka kesimi fark etmeksizin mutlaka bir beyaz tişört dolabınızda bulunmalı. Hem salaş hem de rahat bir görüntü katacak beyaz tişörtleri kolyelerle rahatlıkla kombinlemeniz mümkün.

v-yaka-beyaz-tisort

2021-2022 Sonbahar Kış Etek Kombinleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Merhaba yazınızı zevkle okudum ve çok sevdim 🙂 İlham verdiniz teşekkür ederim,

    Söylediklerinize katılıyorum,
    Beyaz gömlek, siyah pantolon, deri ceket dolapta muhakkak olması gerekenlerden… Ben dolabımda zamansız parçaların yer almasını istiyorum sizinde söylediğiniz gibi her şey ile kombine edilebiliyor. 🙂

    Yeni başladım kombin yaparak giyinmeye ve dolabımı düzenlerken sevmediğim elediğim çok kıyafet oldu bu arada
    Yeni yazılarınızı ve görüşlerinizi merakla beklemekteyim, sevgilerimle :***

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?