Pierre Cardin Gelinlik Modelleri ve Fiyatları 2022-2023 | Kızlara Moda

Pierre Cardin Gelinlik Modelleri ve Fiyatları 2022-2023

Pierre Cardin Gelinlik Modelleri ve Fiyatları 2022-2023

Birçok genç bayanın ömür boyunca unutamayacakları hatıralardan biri gelinlik giydikleri zaman dilimidir. İşte bu çok önemli zaman dilimi için iyi bir marka seçimi çok önemlidir. Bu özel gün için ilk akla gelenlerden biri Pierre Cardin gelinlik olmalıdır. Uzun yıllardır deneyimi, kalitesi, işçiliği ile bir dünya markası olmuş bir firmanın ürünlerini kullanmak sizin için ayrıcalık olacaktır. Pierre cardin gelinlik modelleri için çok fazla çeşit mevcuttur, bu çeşit arasından seçim yapmakta kararsız kalabilirsiniz.

Birçok gelin adayı fiyat konusunu merak edebiliyor acaba pahalı mı diye gerçekten fiyat politikası çok iyi belirlenmiş. Bu markaya göre fiyatlar çok uygun denebilir. Fiyat konusunda aşağıda ayrıntılı rakamları ifade ettik. Şimdi de tüm ayrıntılara bakalım.

 

 

 

 

Pierre Cardin Markasını Tanıyoruz!

 

Marka 1922 yılında Venedik’te kurulmuş ve 1945 yılında Paris’te en iyi moda tasarımcılarıyla çalışmaya başlamıştır. 1954 yılında ise Paris’te ilk olarak kendi yerini açarak halka satış yapmaya başlamıştır. Kadın, erkek, çocuk koleksiyonları olmak üzere hızla büyür. 1980 yılında itibaren dünyanın birçok önemli merkezinde mağazalar açmaya başlar. Bundan sonra birçok ödüle layık görülen marka dünyanın dev şirketlerinden biri olur. Şuanda da çok önemli bir moda devidir.

 

 

 

 

Pierre Cardin Wedding(gelinlik) Fiyatları 2022-2023

 

Fiyat konusu da çok merak ediliyor. Çünkü düğüne kadar çok fazla harcama yapılıyor. Bütçeleri kısıtlı olanlar içinde fiyat önemli hal alıyor. Pierre cardin gelinlik fiyatları ortalama 12000-13000 TL arasında değişen fiyatlara sahip. Bu rakamların üstünde bazı modeller var ama genel olarak fiyatları bu şekilde değişmektedir. Tam fiyat aralığı verirsek 9500 TL ile 90000 TL arasındadır. 100’den fazla model seçeneği ile kesinlikle kendinize göre bir seçim yapabilme şansı sunuyor. Bazı şehirlerde mağazaları mevcut.

Mağazaları olmayan yerlerde ise gelinlik satan mağazalarda rahatlıkla markanın modellerini bulacaksınız. Bunun yanında internet üzerinden sipariş vererek de satın alabilirsiniz. Satın almadan önce kampanyaları takip etmenizi öneririz çünkü çok daha ucuz fiyatlara satın alabileceksiniz. Düğün tarihiniz yaklaşmadan bakmanızı ve kampanya olduğunda ise satın almanızı öneririz bu şekilde ciddi oranda karlı bir alışveriş yapmış olacaksınız.

 

 

 

 

2022-2023 Pierre Cardin Gelinlik Modelleri

 

Gelinlik için marka harika tasarımlar sunuyor. Prenses taşlı gelinlikler, balık tarzı modeller, kabarık modeller, tesettür modelleri, dantel detaylı modeller, dekolteli modeller, işlemeli modeller en önde gelen tasarımlarıdır. İşçilik ve kumaş kalitesi ise gerçekten birçok markaya göre çok daha kalitelidir. Bu açıdan markanın modellerini gönül rahatlığı ile inceleyebilirsiniz.

Nasıl bir mekanda düğün yapacaksanız buna uygun model belirlemeniz çok daha doğru ve yerinde olacaktır. Ayrıca vücut özelliklerinizi de dikkate alarak seçim yapmanız sizi daha bir güzel gösterecektir. Çünkü koleksiyonda çok fazla seçenek var bundan dolayı da kafalar çok fazla karışabiliyor. Gelin adayları nasıl bir düğün yapacak ise  ve nasıl bir vücut hatları var ise bu iki noktaya göre seçim yapmalıdır.

Pierre Cardin renk seçeneği konusunda birçok seçim şansı sunmuş. Koleksiyonunda sadece beyaz renge yer vermemiş. Beyaz rengin yanında krem, hafif pembe tonları da çok fazla. Beyaz renk düşünmeyenler içinde seçeneklerin olması geniş kitleye hitap etmesini sağlıyor. Aşağı sunduğumuz modellere bakarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Seçiminizi yaptıktan sonra satış noktalarına giderek ürünleriniz alabilirsiniz. Seçim yapmadan önce diğer markalarla kıyaslamalar yapmanızı tavsiye ederiz. Kıyaslama yaparken daha doğruya daha iyiye ulaşma şansınız daha kolay olacaktır.

İlginizi çekebilir: Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?