Genç Kızları Uzun ve İnce Gösterecek Öneriler | Kızlara Moda

Genç Kızları Uzun ve İnce Gösterecek Öneriler

Genç Kızları Uzun ve İnce Gösterecek Öneriler

Bu Önerilerle Boyunuz Çok Daha Uzun Görünecek!

 

Küçük ayrıntılarda avantajlar vardır. Bu ayrıntılar dikkat etmeyi çoğu zaman es geçeriz. Bunları es geçmediğimizde gerçekte çok yararlı olacaktır. Bugün gözden kaçırdığınız genç kızları daha uzun ve ince gösterecek giyim önerileri hangileri bunlardan bahsedeceğiz. Giyim basit gibi görünse de aslında zor bir şeydir. Zor olmasına sebep olan dikkat edeceğimiz birçok noktasının bulunmasıdır. Bazı kombinler sizi kısa gösterebilir bunun içinde yapmanız gereken giysilerinizi ve aksesuarlarınızı dikkatlice seçmeniz olacaktır.

Editörlerimiz sizler için daha uzun ve ince görünmek için neler yapılabilir diye araştırdı. Görsel anlatımlarla net bir şekilde anlatılan yazımızla artık uzun görünmek için neler yapacağınızı net bir şekilde anlayıp uygulayabileceksiniz. Daha uzun görünmek için yapmanız gereken ise söylediklerimize net bir şekilde kulak vermek olacaktır. Şimdi de genç kızları daha uzun ve ince gösterecek giyim önerileri neler bunlara bakalım.

 

                                                                    Üstler ve Etekler

 

 

Çarpıcı görünmek için, doğru figür oranlarını korumayı unutmayınız. Seçtiğiniz kıyafetler bunun önemli bir parçasıdır. Üstünüzü gevşek giyip giydiğiniz etekleri uzun kullanırsanız kısa görünürsünüz ama eteğinizi daha kısa boyutta kullanırsanız fotoğrafta da göründüğü gibi daha uzun görünmenizi sağlar.

 

                                                                 Kemerler ve Ayakkabılar

 

 

Bilekliği olan ayakkabılar giymeyi seviyorsanız, bu ayakkabıların kayışlarının cildinizle aynı renk olmasına dikkat edin. Ayakkabı söz konusu olduğunda, çatışan renkler veya hacimlilik bacaklarınızın olduğundan daha kısa görünmesine sebep olur.

Ayrıca geniş kayışlardan kaçınmalısınız. Soldaki fotoğraf, gövdeyi görünür bir yatay çizgi oluşturan bir kemeri gösterir ve böylece gövde daha geniş görünür bu da daha kısa ve geniş görünmenize sebep olur. Bu arada dikey çizgiler, kemersiz bir elbise, daha açık renk ayakkabılar bizi fark edilecek ölçüde daha uzun ve ince yapar.

 

                                                                      Ceket ve Uyumu

 

 

Genç kızlar, uzun ceket, uzun takım elbise veya uzun blazer giymemelidirler. Bunlar bacakları görsel olarak kısaltır ve silüeti bulanıklaştırır. Hacimce küçük, kısa ve belinize iyi oturan ceket, blazerlar seçmeniz önerilir.

Çantalarınızı seçerken de dikkatli olmalısınız. Genç kızlar için en iyi seçenek, genişliği çok büyük olmayan küçük bir çanta tercih etmelidirler. Halen moda olan geniş alışveriş çantaları, genel imajınızı daha hantal yapacaktır. Sırt çantalarınızı tercih ederseniz, bunlar da küçük olmalı ve düzgün geometrik şekillere  sahip olmalıdır.

 

                                                                           Hırkalar

 

 

Uzun hırkalar, yüksek topukların yardımına gerek kalmadan boyunuza birkaç santim eklemek için kolay bir çözüm sunar. Bu giyim boyunuzu gözle görülür derecede arttıran çok önemli bir ipucudur. Kesintisiz dikey çizginin oluşturulmasına bu hırkalar katkı sağlıyor. Hırkalarınız çok iri örmelerle sahip olmamalı ya da oldukça büyük detaylara, örnek verecek olursak büyük ceplere sahip olmamalıdırlar.

 

                                                                          Elbiseler

 

 

Volümlü elbiseler uzun boylu kızlarda çok iyi görünüyor. Kısa boylu bayanlarda ise bu öğeler giyildiğinde sizi daha yer yakınmış gibi gösterip silüeti ve bacak boyunu kısaltıyor. Diğer yandan bele takılan ince detaylar kısa boylu bayanları yukarı doğru uzuyormuş algısı oluşturarak uzun görünmelerini sağlıyor.

 

                                                               Kontrastlar ve Monokromlar

 

Parlak üstler ve koyu renkli kıyafetler üst yarınızı bölerek boyunuzun eksiliğini vurgulayan yatay bir çizgi oluşturur. Buna kıyasla siyah beyaz kombin silüetinizi belirgin bir şekilde uzatır.  Ayrıca, parlak renkli giysilerin daha hacimli görünmesine dikkat edin soldaki fotoğraftaki sweatshirt biraz daha büyük görünüyor bu da sizi kısa ve geniş gösterecektir ideal olan sağdaki gibi olmasıdır.

 

Her Kadının Dolabında Yer Alması Gerekenler

                                                                  Kot Pantolonlar ve Üstler

 

 

Kısa üstler, kısa boylu kadınlar için mükemmel bir seçim olacaktır. Yani kısa üstler kullanın diyoruz. Kot pantolon tercihine gelince ise yüksek bel kot pantolon tercih etmelisiniz bu da sizi resimdeki gibi birkaç santim uzun gösterecektir. Başka bir önerimiz ise kısa üst ile etek kombinidir. Bu kombin de size farklılık yaratmak ve uzun boylu göstermek iyi bir tavsiyemizdir. Bu sonuçları bir deneyin gerçekten şaşkınlık yaşayacaksınız.

 

Videomuzu da izleyebilirsiniz.

 

Yukarıda güzel bir yazı ile beraber olduk. Yazımızı okuduğunuz için çok teşekkür ederiz umarım beğenmişsinizdir aşağıdaki yorum kısmından yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen. Yeni fikirlerle sizlerle olmaya devam edeceğiz bizi takip etmeye devam edin iyi günler. Moda Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?