Erkekler ve Bayanlar İçin Küçük Dövmeler ve Fiyatları | Kızlara Moda

Erkekler ve Bayanlar İçin Küçük Dövmeler ve Fiyatları

Erkekler ve Bayanlar İçin Küçük Dövmeler ve Fiyatları

Dövme yaptırmak isteyenler, farklı dövme çeşitleri arasından seçim yaparken zorlanabilmektedir. Özellikle kalıcı dövmeler bir ömür boyu vücudunuzun bir parçası olması nedeni ile titizlikle seçilmektedir. Dövme yaptırmak isteyen bay ve bayanlara özel dövme çeşitlerinde küçük modeller öne çıkıyor. İlk defa dövme yaptıracak olan kişiler genellikle küçük dövmeler tercih ediyor. Dövme yaptırmaya karar verdiğinizde vücudunuzun neresine dövme yaptıracağınıza dikkat ederek ideal bir şekil tercih ederek siz de en doğru yere dövmenizi yaptırmalısınız. İşte bu konu hakkında en detaylı bilgiler.

 

 

 

 

 

Küçük Dövmeler Vücudun Neresine Yapılır

 

Son dönemlerde erkekler ve bayanlar için çeşitli küçük dövme modelleri yapılmak da olup, siz de tarzınızı yansıtan en trend dövme çeşidini vücudunuza severek yaptırmak isterseniz, vücudunuzun neresine yaptıracağına karar vermelisiniz. Sizde bu tarz bir şey yaptırmak istiyorsanız, vücudunuzu şu bölgelerini tercih edebilirsiniz.

  • Elinizin üzerinize,
  • Kolunuza,
  • Ayak bileklerinize,
  • Sırt bölgenize,
  • Baldır kısmına
  • Boyun bölgenize  bu tip bir şekillendirme yaptırarak tarzınızı yansıtan dövme modellerinden dilediğinizi vücudunuzun değişik bölgelerine yaptırabilirsiniz.

Dövme yaptırırken dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardan biri güvenilir ve de hijyen kurallarına uygun hizmet sunan adresleri tercih etmek olmalıdır. Bu konuda günümüzde birçok uzman olup, siz de dövme yaptırırken bu detaylara dikkat ederek dövme yaptırabilirsiniz. Dövme yaptırırken sadece hijyen kurallarına değil bunun yanı sıra tarzınızı yansıtan modelleri de tercih etmeye özen göstermelisiniz.

 

 

 

 

Küçük Dövme Yaptırılırken Nelere Dikkat Etmeli

 

Siz de dövme yaptırırken hijyen kuralları ve tarzınızı yansıtan modelleri tercih etmelisiniz. Erkek ve bayanlara özel birbirinden farklı dövme modellerini siz de yaptırırken vücudunuzun en çok görünen noktasına yaptırabilirsiniz. Küçük dövmeler konusunda siz de isim ve çeşitli sembolleri tercih ederek tarzınıza uygun dövme modellerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bu konuda yapan kişinin çok tecrübeli olmasına dikkat etmelisiniz. Bunun yanında daha önce ki yaptıkları örnekleri de görmeli dikkatle inceledikten sonra yapacak kişiye karar vermeniz önemlidir.

 

 

 

 

Küçük Dövme Fiyatları

 

Dövme modelleri, özelliğine ve ebadına göre farklı fiyat aralıkları ile sunulurken bu vücut şekilleri çok daha uygun fiyat aralıkları ile yapılmaktadır. Dövme fiyatları özelliğine ve boyutuna göre belirlenirken ortalama dövme fiyatları 100 TL den başlayıp 500 TL ve üzeri fiyat aralıkları ile yapılmaktadır. Siz de erkek ve bayanlara özel küçük dövme model ve fiyat araştırması ile dilediğiniz dövme modelini yaptırarak vücudunuzun çeşitli bölgelerine yaptırabilirsiniz. Özellikle küçük dövmeler el, ayak, parmak ve boyun bölgelerine yapılırken bu dövmeler çok daha uygun fiyat aralıkları ile gerçekleşmelidir.

 

 

 

Kartal Dövmesi Modelleri,Anlamları ve Fiyatları Kataloğu

 

 

Erkekler İçin Küçük Dövme Modelleri

 

Erkekler için çeşitli dövme modelleri günümüzde tercih edilirken siz de kendi model ve tarzınızı yansıtan minik  modelleri tercih edebilirsiniz. Erkekler daha çok isim yazılı ve çeşitli sembollerin yer aldığı küçük dövmeleri tercih ederken, günümüzde her yaş grubu için dövme stilleri yer almaktadır. Siz de küçük erkek dövmeleri seçimi ile dilediğiniz dövmeyi yaptırmak isterseniz, internetten araştırma yapabilirsiniz. Erkekler için Osmanlı simgeli dövme modelleri son dönemlerde öne çıkarken üç hilal ve kuş modelleri gibi çeşitli modeller en çok tercih edilen küçük dövme modelleri arasında yer almaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bayanlar İçin Küçük Dövme Modelleri

 

Bayanlar için vücuda şekil en önemli aksesuarlar arasında gösteriliyor. Siz de dövme yaptırmak isterseniz, çeşitli bayan dövme şekillerine göz atarak zevkinizi yansıtan modelleri tercih ederek güvenilir uzman kişilere minik görünümler yaptırabilirsiniz. Bayanlar genellikle boyun kısmına ve omuz kısmına küçük dövme modellerini yaptırmayı tercih ediyor. Bu bölgelerde kar taneli, barış simgesi, kuş modelleri ve çeşitli yazı ve sembol modellerini yaptırarak kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Tribal Dövme Modelleri ve Fiyatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?