Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri ve Fiyatları 2023 | Kızlara Moda

Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri ve Fiyatları 2023

Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri ve Fiyatları 2023

Son dönemde taşlı prenses gelinlik modelleri çok fazla gözde olmaya başladı. 2023 yılında da bu etkisini gittikçe arttıracak gibi duruyor. Bunun en büyük sebeplerinin başında ise klasik renklerden sıyrılmak istemek yatıyor. Çünkü bu tür gelinlik modellerinin birçok rengi ve  tonu mevcut. Yani beyazın dışında pembe, mavi, açık sarı ve açık kırmızı tonları mevcuttur. Bu da birçok gelin adayının daha fazla ilgisini çekmek anlamına geliyor. Taşlı prenses gelinlik modellerini birçok bayan  Sindirella olarak nitelendirmektedir. Çünkü bu özel günlerde kendilerini prenses ve kraliçe gibi hissettiren bir tarz olduğu için bu benzetme yapılıyor.

Taşlı olması da diğer bir artısıdır. Gelinlik üzerindeki taşların göz kamaştırıcı etkisi gerçekten görülmeye değer. Birçok modelde bu özellik yok. Taşlar bu özel gün giyim şekline farklı ve güzel anlamlar yüklüyor. Taşların  kattığı o parlaklık göz alıcı bir zerafet katıyor gelinlere. Şimdi de bu gelinlik modeli ile ilgili diğer ayrıntılara bakalım.

 

 

 

Bu Gelinlik Kimlere Yakışır?

 

Birçok gelinlik modeli için özel şartlar mevcuttur ama bu taşlı prenses gelinlik için geçerli değildir. Farklı model yapıları ile herkese yakışabilen özelliklere sahiptir. Yalnız taşlı ve iddalı bir gelinlik modeli olduğu için öz güveniniz tam olması gereklidir. Bunun yanında bu modeli taşıyabilmekte son derece önem arz etmektedir. Bu özelliklere tamam diyorsanız rahatlığı bu tarz size yakışacaktır.

 

 

 

Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri Seçerken Nelere  Dikkat Etmeli?

 

  • Taş sebebiyle normalde iddaalı bir gelinliktir bundan dolayı diğer kısımları çok abartılı tutmayın. Kalıp gibi kollar yerine daha transparan bir kol yapısını düşünün ve çoklu kumaşları kullanmayın.
  • Düşük omuzlu bir model tercih ediyorsanız taşları kollarda ve göğüslerde kullanmak çok daha güzel gösteriyor. Diğer kısımlarda kullanıldığında ise çok sönük kalmaktadır.
  • Etekli prenses modelleri tercih ederseniz ise kabarık etekler daha etkileyici bir görünüme sahip bunu unutmayın.
  • Duvak olmazsa olmazdır bunun için uyumlu ve çok hafif parlak dantelli bir duvak tercih ederseniz gelinliğinizle daha uyumlu olacaktır.

 

 

2023 Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri

 

1.M Yakalı Taşlı Prenses Gelinlik Modeli

 

 

Çok fazla ayrıntıdan uzak ama hoş bir sadelikle tarz bir görünüm oluşturulmuş modeldir. Hafif taşlarla beraber düğünde kullanılabilecek en güzel öneriler arasındadır. Ayrıca vücut yapısına çok güzel uyum sağlamaktadır.

 

2.Tül Etekli Kabarık Prenses Gelinlik Modeli

 

 

Dantel kumaşın yanında düşük kolları ile etkili bir görünüm oluşturulmuş. Çok abartı taşlar yerine daha yerli yerinde bir görünüm verilmiş. Etek kısmı ile beraber çok harika bir görünümle bütünleştirilmiş.

 

3.Taşlı Kuyruklu Prenses Gelinlik 2023

 

 

Unutulmaz bir gün için unutulmaz bir gelinlik hayal ediyorsanız işte size öneri. Gösterişli, yoğun taşlı, transparan özellikleri ile bir prenses gelinlik modeline olabilecek her şey düşünülmüş. Uzun kuyruklu olması da çok güzel bir ayrıntı. Böyle ayrıntılı bir model düşünüyorsanız tercih edebilirsiniz.

 

4.Hakim Yakalı Taşlı Tasarım

 

 

Hakim yaka ile boyun kısmı sarılarak şıklık oluşturulmak istenmiş. Bunun yanında sırt dekoltesi ile de kombinasyon oluşturulmuş. Çok tatlı bir görünüm için düşünülebilecek bir gelinliktir.

 

5.Kalp Yakalı Taşlı Model 2023

 

 

Bel kısmına yakın noktalarda taşlarla bezenmiş birazcık sade birazcık süslü görünüm veren taşlı bir modeldir. Abartı sevmiyorsanız bu sizin için çok uygun olacaktır.

 

6.M Yakalı Cürretkar Model

 

 

Prenses gelinlik modeli içinde m yakalı omuz ve göğüsleri ortaya çıkaran bir stildir. Sıcak yaz günü için çok ideal bir gelinlik modelidir. Güzelliğinizi ortaya çıkarmak için bu tarzı kullanabilirsiniz.

 

7.Straplez Taşlı Prenses Gelinlik Modeli

 

 

Üst noktası açık gelinlik isteyen bayanlar fazladır. Çünkü dekolte genellikle bu noktada olmaktadır. Bunun yanında dengeli, naif bir görünüm vaat ediyor bu gelinlik modeli. Son derece modaya uygun çok yeni bir görünüm.

İlginizi Çekebilir: Moda Kategorimize de Göz Atın!

 

8.İşlemeli Taşlı Etekli Prenses Gelinlik Modeli

 

 

Üst noktası tamamen taşla bezenerek etkili bir üst görünümü oluşturulmuş. Bunun yanında tafta kumaşla güzel bir eşleştirilme yakalanmış. Son derece zarif, yumuşak bir görünüm vermektedir.

 

9.2023 Düşük Belli Taşlı Prenses Gelinlik Modeli

 

 

Birazcık daha düşük bel pantolon imajından etkilenerek oluşturulmuş bir tasarım. Hafif taşlı ve motifli bir öneri. Fırfırlarda geniş yer kaplıyor ve spor bir görünüm kazandırıyor.

 

10.Üstü Taşlı Prenses Gelinlik Modeli 2023

 

 

Çok güncel ve şık bir stil diyebiliriz. Üst kısmı komple taşlı ve tül geniş etekten oluşmaktadır. Göğüs dekoltesi birazcık fazladır. Kendine güvenen bayanlar için harika şıklık diyebiliriz. Bu modelle beraber kendinizi masalsı bir düğünde hissedeceksiniz.

 

Taşlı Prenses Gelinlik Fiyatları

 

Pahalı bir model olarak düşünülür genellikle çünkü taşlar maliyeti artırır. Yalnız günümüzde artık üretim kolaylığından dolayı daha ucuz alınabilir hale gelmiştir. Bunun içinde bütçenize göre birçok fiyat seçeneği mevcuttur. Satın alacak olursanız taşlı prenses gelinlik fiyatları 8000 tl ile 45000 tl arasında değişmektedir. Özellikle de 8000-9000 tl’ye çok güzel modeller mevcuttur. Yani abartılı rakamlar harcamanıza gerek yok, 7000 tl en şık bir model rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Galerimize de Göz Atın

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?