2019-2020 Sonbahar Kış Etek Kombinleri

2019-2020 Sonbahar Kış Etek Kombinleri

Yaz aylarının sıcak havalarının etkisinden sonbaharın serin havalarına girmiş bulunuyoruz. Gittikçe de serinleyen havalara rağmen etekler popülerliğinden hiçbir şey kaybetmiyor. 2019-2020 sonbahar kış trendleri arasında etekler önemli bir yer tutuyor. Hem diğer parçalarla rahat kombinlenebilmesi hem de şık bir görünüm sunması sebebiyle bu sezon etekleri bolca göreceğimizden eminiz. Özellikle asimetrik ve desenli modeller daha da ön planda olacak gibi. Biz de bu yazımızda sizler için 2019 Sonbahar Kış Etek Kombinleri bir araya getirdik.

2019-2020 Sonbahar Kış Çanta Kombinleri

Asimetrik Modeller

Son birkaç yıldır sokak modasında görmeye başladığımız asimetrik etekler bu sezon daha da popüler olacak gibi duruyor. Hemen her yaştan kadın, asimetrik etekleri hem ofiste hem de gündelik hayatta oldukça fazla tercih edecek. Gerek bluzlarla gerekse gömleklerle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz asimetrik etekleri hemen her boyda görebilirsiniz. Ayrıca asimetrik etekler farklı renklerde de karşımıza çıkacak.

asimetrik-etek

Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi 2017 yılı bizlere adeta renk cümbüşü yaşatacak gibi duruyor. Bunlara ek olarak deri asimetrik etekler de oldukça fazla tercih edilecek. Özellikle deri mini etekler 2017 yılının popüler modelleri arasında yer alacak. Eğer simetri hastası değilseniz asimetrik etekleri mutlaka denemelisiniz.

asimetrik-etek2

Desenli Etekler

2017 sonbahar kış trendleri arasında öne çıkan bir diğer etek modeli ise desenli etekler olacak. Sadece sonbahar kış aylarında değil yaz aylarında da desenli etekleri fazlaca göreceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Aslında desenli eteklere son birkaç yıldır alışmış durumdayız. Hem modern bir görüntü hem de şıklık sunacak olan desenli etekleri kombinlemek de oldukça basit olacak.

desenli-etek

Yapmanız gereken sadece eteğinizin desenine uygun bir üst seçmek. Ayrıca bu modelleri de farklı boylarda görmemiz mümkün. Kış aylarında her ne kadar havaların etkisiyle etek boyları uzasa da desenli uzun etekler yaz aylarında da oldukça fazla tercih edilecek. Bizce şimdiden desenli eteklere dolabınızda yer açmanızda fayda var.

desenli-etek2

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?