Siyah Pantolon Kombinleri ve En İyi Fikirleri | Kızlara Moda

Siyah Pantolon Kombinleri ve En İyi Fikirleri

Siyah Pantolon Kombinleri ve En İyi Fikirleri

Pantolon seçimi bay ve bayanda önemli bir yer kaplamaktadır. Vücudu ortaya çıkaran aynı zamanda rahat hissetmemizi sağlayan çok önemli bir faktördür. Bu stilden de en çok tercih edilenin başında siyah pantolonlar gelmektedir. İşte siyah pantolon kombinleri içinde aşağıda geniş fikirler derledik. Nasıl eşleştireceğiniz konusunda fikir sahibi olduktan sonra bunu hemen uygulayabilirsiniz. Profesyonel fikirler olduğunun altını çizelim ayrıca uzun deneyimler sonucundan kazanılan tecrübelerdir. Şimdi de diğer detaylara bakalım.

 

 

 

 

Siyah Pantolon Hangi Parçalarla Eşleştirilmeli?

 

Son zamanların modası siyaha siyah uyumu çok tercih edilmekte ve tarzı yaratmaktadır. Erkek moda giyimde siyah pantolon ile siyah pantolon gömlek uyumu, özel günler ile davetlerde göz alıcı detay olarak görülmektedir. Siyah pantolon bayanlarda küçük beden olarak göstermesi sebebi ile çok tercih edilmektedir. Erkek giyimde siyaha siyah uyumu bayan tarz giyimine fazla yansıtılmış olmasa dahi lacivert, beyaz ve açık tonlar ile mavi siyah uyumu yakalanmıştır. Siyah pantolon gömlek ile eşleştirildiği gibi, bluz seçenekleri ile dantel, tül detaylar içermektedir. Bu renk pantolon üzeri uyumu sağlayan, gömlek, body, bluzlerde taş süslemeleri, baskı detayları, pul ve düğme detayları dikkatleri çekmektedir. Baskın bir renk tercih edilen üst giyim altına siyah pantolon kombini yapılabilmektedir. Fazla detay içerikli üst giyimi sadeleştirmek adına renge renklikten çıkmış bir kombin elde etmek için seçenekler çoğaltılmaktadır. Farkı ve rahatı yaşamak isteyenlerin tercihi olmaya devam etmektedir.

 

 

 

 

Siyah Pantolonlar İçin  Öneriler

 

1.Yazlık Siyah Pantolon Kombinleri

Siyah pantolon kombinleri özellikle yaz ayların sıcağı daha fazla hissettirmesi sebebi ile bermudo kumaş ve ince kumaş tercihleri ile giyim sektöründe tarzı yakalamaktadır. Siyah ile lacivert uyumu, siyah bordo ve kırmızı birleştirmesi ile bu renk stile yan tarafları şerit kullanımı son modanın trendleri arasında bulunmaktadır. Spor giyim ile son derece uyumlu bulunmaktadır. Yazlık modeller içinde pastel renk askılı bluz ve body ile kombine edilerek rahatlığı aynı zamanda şıklığı yakalamada tarzı yaratmaktadır. Bedeni küçük göstermek için renk hilesine başvurmak isteyen bayanların kurtarıcı haline gelmiş bulunan siyah pantolon modası trendini almış ve tarzını yaratmaya devam etmektedir.

 

 

 

 

2.Kışlık Siyah Pantolon Kombinleri

Kalın kot, blue jean ve keten kumaş ile dikimi yapılmış kışlık siyah pantolon kombinleri, bordo hâkimi, ve haki hâkim almış kalın kazak ile, ince tüllü body detayı son geçen kış ayının modasını belirlemiştir. Rahatlık ve şıklığı aynı anda yansıtan moda tasarımlar ile bu stil ile uyumunu bulmak hiçte zor değil. Kalın kumaş ve siyah renk modası kış aylarının vazgeçilmez akımı olmaya devam etmektedir. Yün seçenekleri ile kalın kazak tercihi, desenli, çiçekli geometrik desen tercihleri siyah kışlık pantolon kombinelerini belirlemiştir.

 

 

3.Düğün İçin Siyah Pantolon Uyumu

Siyah eşleştirmesi erkek modasında özellikle kumaş pantolon olarak düğün için seçilmiş en uygun ve çokça tercih edilen bir tarz olmaktadır. Siyah ile beyazın uyumunu gelin ve damatlığa yansıtılmış yıllardır tercih edilen bir modadır. Bu renk bir alt giyeceği takım elbiselerde kumaş değişikliği yapılarak modası kaybetmemiş tercihler arasında bulunmaktadır. Bayan giyim mağazalarında kadın siyah pantolon tercihi parlak kumaş ve takım iş elbiseleri açısından değişmeyen bir unsur olmaktadır. Bay bayan düğün modası bu renk pantolon tarz haline getirilerek modaya adım atmıştır.

 

 

4.Spor Siyah Pantolon Kombinleri

Siyah pantolon her ortama uyum sağlayacak, rahatlığı ve zarifliği temsil etmektedir. Başarılı kombinler ile bayan giyimin modasını oluşturduğu gibi erkek giyim modasında takım elbise modası dikkatleri çekmektedir. Vazgeçilmez bir renk olan siyakın hâkim olduğu kombinler tahmin edilenden de fazladır. Avrupa modası takibinde genç, yaşlı tüm yaşa hitap eden renk ağırlığı siyah zarafeti simgelemektedir. Son yılların modası olan siyah spor pantolonlar, iki yanı şerit detayları ile dikkat çekmektedir. Şeritleri farklı renk ve desenli kumaş tercihleri ile bileğe kadar uzunluk verilmesi yaz ayları tercih edilen siyah akımını genişletmektedir. Beyaz spor ayakkabı, kırmızı ve sarı renk ağırlığı taşıyan spor ayakkabı ile farklı kesimlerde ince kumaş tercih edilerek siyah pantolon modelleri kombin edilmektedir. Bay ve bayan alt giyimde spor pantolon olarak baskı, bel, paça ya da yan şerit detayları modayı belirlemede unsur olmaktadır. vazgeçilmez kombinler ile tercihleri arttıran kumaş aralığı belirlenmektedir.

 

 

Beyaz Pantolon Kombinleri 2019-2020

 

5.Gençler İçin Siyah Pantolon Kombini

Her çağın yaşına uygun siyah pantolon kombini uydurabilmek artık çok kolay, Fransız kültürü yeni akım ile genç yaş grubu kız- erkek giyim yırtık, ya da kot desenli siyah pantolon akımı fazlalaşmaktadır. Olduğundan daha zayıf gösterdiğine inanılan siyah tercihi, geniş basenli genç bayanların vazgeçilmez bir takıntısı haline gelmiştir. Krem. rengi, beyaz ve pudra renk uyumları ile limon küfü renk uyumunu yakalamak moda ya tarzı yaratmaktadır. Genç giyim akımı, Avrupa yabancı şarkıcı giyim tarzlarını yansıtmış olsa da vazgeçilmez bir takip modası oluşturmuştur. Genç giyim modası spora ağırlık gösterilse de siyah pantolon kot kumaş kullanımlarında vazgeçilmez olmaktadır. Siyah kot pantolon üzeri çizik desen, yırtık kot modası takip edilmektedir. Baskılı tişört ile kombini yapılan siyah pantolonlar, kot pantolon olanlarda özellikle bayan giyimde paça detayları dikkat çekmektedir. Paçaya tüylülük kazandırmak, baskı, şekilsiz kesik detaylar oldukça fazla tarzı yansıtmaktadır. Özellikle ince kumaş ve şerit detayı tarz giyim modası olarak belirlenmiştir.

 

 

 

6.Siyah Pantolon Gömlek Eşleştirilmesi

Erkek giyim farklı tasarımlar peşinde desen birleştirmeleri ve düz renk kombinleri ile ilerlemeye devam etmektedir. Düz siyah renk pantolon üzeri gömlek uyumu eski dönemlere göre az yapılmış kombin rastlansa da yaka detayı ve kumaş detayları ile siyah pantolon gömlek uyumu yakalanmaktadır. Desen ve çizgi ağırlıklı detaylara önem verilen moda da tarzı yakalamaktadır. Siyah pantolon ve siyah kemer uyumu erkek giyimde vazgeçilmez bir detaydır. Siyah ile mavi, lacivert uyumunu yakalamak erkek modasını belirlemektedir. Rahat kullanımı ile her renge uyumu düşünüldüğünde ilk tercihler arasında yerini almaktadır.

 

İlginizi Çekebilir: Bayan Kumaş Pantolon Kombinleri

 

 

7.Siyah Pantolon Kombinleri Tesettür

Uzun paça siyah pantolon ve dökümlü kumaş tercihi tesettür giyimin vazgeçilmezlerinden olarak belirlenmiştir. Her bayan mutlaka bir iki kombin ile siyah pantolon kombini yapmaktadır. İçi belli etmemesi ve rengin hâkim olduğu kapalılık ile diğer tüm renkler ile uyumu yakalaması söz konusu tercihleri arttırmaktadır. Tesettür giyimin bir parçası olan siyah alımlı, asil ve zarafeti yansıtmaktadır. Bayan giyim için açık renk uyumu ve tunik telek ve midi gömlek kombini tesettür giyimde son moda olmaya devam etmektedir. Rahatlığı yansıttığı gibi şık göstermesi modada değişmeyen bir yer kaplamaktadır. Tesettür kombini, etek, gömlek, pantolon ve etek uyumu yakalanırken, siyah pantolon ile ceket kombini farklı bir hava katmaktadır.

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?